Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
GTA.cz
GTANF
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!
Moda na moda #33
napisany: 12.09.2020 · 02:52 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 0
Czas na następny przegląd modów na naszej stronie. W dzisiejszym odcinku cofniemy się w czasie, zmienimy miejsce zamieszkania i pokierujemy ruchem w Los Santos. Brzmi ciekawie? No to lecimy :)

Old Gen Assets v1.1Grand Theft Auto V w wersji na konsole ósmej generacji i pecety to nie tylko wyższej jakości oprawa graficzna i szczypta nowej zawartości. Gra sama w sobie również odrobinę się zmieniła. Część z tych brakujących rzeczy z pierwszej wersji przywraca mod Old Gen Assets.

Po instalacji na Vespucci Beach ponownie stanie oryginalna stalowa rzeźba, bluszcz na domu Michaela znowu zakwitnie, a na fasadę posterunku w Vinewood wrócą drewniane panele. To oczywiście tylko niektóre zmiany i poza nimi modyfikacja wprowadza do gry także liczne pomniejsze ulepszenia.

Old Gen Assets

Niko Bellic's Loft from GTA IVA jeśli jeszcze mało wam staroci, to idźcie do skansenu ;) powinien zainteresować was model apartamentu Niko z Grand Theft Auto IV. Konkretnie chodzi o ten w Algonquin. Przeniesienia go do kolejnej części serii podjął się BigShaqNOKetchup - zaprawiony w bojach modder mający na koncie już kilkanaście podobnych projektów.

Całość została skonwertowana bezpośrednio ze starszej gry, więc wygląda kropka w kropkę jak oryginał. No, może poza widokami z okien ;) Loft został umiejscowiony w budynku Banku Rezerw Federalnych w Pillbox Hill.

Realism Traffic A.I Overhaul v0.1Nie oszukujmy się - ruch uliczny w GTA V to nie jest arcydzieło inżynierii drogowej. W trybie sieciowym jest jeszcze gorzej. O ile jednak na złośliwość Rockstar w GTA Online nic nie poradzimy, o tyle w singlu zdziałać można całkiem sporo.

Taką właśnie dobrą zmianą dla dróg i skrzyżowań Los Santos próbuje być Realism Traffic A.I Overhaul. Modyfikacja stawia na... realizm, ulepszając nie tylko ruch pojazdów, ale też zachowanie pieszych. Odtąd sterowani przez grę kierowcy między innymi skuteczniej unikają kolizji, korzystają z prawoskrętu przy czerwonym świetle oraz poruszają się na autostradach z różnymi prędkościami. W korkach natomiast natkniemy się teraz również na rowerzystów, którzy będą próbowali przecisnąć się do przodu między samochodami.

Pamiętajcie, że niektóre mody wymagają do instalacji lub działania dodatkowych narzędzi. Szczegółowe instrukcje znajdują się na podlinkowanych stronach.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 110 gości oraz 0 z 6594 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 110 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: A23865NC
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2022 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa