Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104złGTANF
GTA.cz
Iron Squad - Spolszczenia gier


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!


Psst! Przegląd scenowej twórczości #31
napisany: 29.07.2020 · 16:59 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 1
Śpieszmy się doceniać scenową twórczość, tak szybko odchodzi, czasem. W dzisiejszym przeglądzie uronimy łzę, poznamy najbardziej bezużyteczny pojazd i wszyscy będziemy fanami_GTA. Szybko, bo miesiąc się kończy! ;d


Od czasu do czasu pojawia się na Scenie taki projekt, o którym piszą wszyscy. Nie tylko strony fanowskie, ale również serwisy branżowe. W lipcu taką uwagę przyciągał projekt trójki przyjaciół z grupy ArcadiaSquad. Przenieśli oni mapę starego dobrego San Andreas na silnik Unreal Engine 4, pokazując tym samym ile piękna można jeszcze wycisnąć z tej gry.

Tak po prawdzie to przeniesione zostały tylko fragmenty mapy, ale efekt końcowy przedstawiony na klipie, który możecie obejrzeć powyżej i tak robi świetne wrażenie. Projekt nie został nigdzie udostępniony i był kompletnie niegrywalny, a jego głównym zastosowaniem miały być tworzone przez ArcadiaSquad machinimy. Miały być, bo ostatnio tematem zainteresowali się prawnicy Take-Two, którzy dołożyli starań, aby fanowski pomysł pogrzebać równie szybko jak zdobył rozgłos. Czy tak mógłby wyglądać potencjalny remake gry?

UltraVioletraBlackDron80GeriTheBossIIEV1LIIP0W3RIII_TheShark_IFelix_iNEOi

Zawsze zachęcamy was do prezentowania na łamach GTAthegame swojej twórczości. Mało kiedy nadarza się ku temu okazja, chętnych nie ma wielu, ale ostatnio w shoutboksie wypłynął socialclubowy profil mistycznego fana_GTA, więc nie można było przegapić takiej okazji.

Revesoulpytajnik / fan_GTASherlockHumbuckpytajnik / fan_GTApytajnik / fan_GTApytajnik / fan_GTA

I tak Piotrek załapał się do naszej galerii. Bądźcie jak Piotrek, wysyłajcie nam swoje screeny, filmy i inne cuda :)

Screeny screenami, ale najbardziej cenioną formą twórczości chyba zawsze będzie jednak rękodzieło. Nie ma to jak przytaszczyć do domu wielki głaz, chwycić za dłuto i zrobić sobie... No dobra, czasem wystarczy drukarka, trochę #kartonu i nożyczki. A może z tego wyjść taki na przykład Warrener. Słodziak. Co wy byście wycięli?


W Grand Theft Auto V na pewno nie wytniecie kręgów w trawie, bo nie ma za bardzo czym. Między innymi dlatego JANTSUU w swoim najnowszym wideo ogłosił kosiarkę najbardziej bezużytecznym pojazdem w całej grze. Eliminacje nie były jednak łatwe, a pretendentów do niechlubnego tytułu wielu. To trzeba zobaczyć ;)

Pamiętajcie, że zawsze czekamy na wasze prace i znaleziska. Jeśli tylko natrafiliście na coś wartego uwagi, nasz formularz pozostaje do waszej dyspozycji.

chaos
napisany 30.07.2020 o godzinie 14:17
zobacz profil autora
fan_gta ze skrinami na głównej pierwszy raz od 12 lat. #rsc #sotw 😁🖼


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 69 gości oraz 0 z 6475 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 69 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: maideared0
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa