Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104złIron Squad - Spolszczenia gier
GTANF
GTA.cz


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!


Moda na moda #31
napisany: 15.07.2020 · 23:43 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 1
Pora na lipcowy przegląd Sceny modderskiej. W tym odcinku kilka razy ukończymy misję, puścimy dymka i przejedziemy się cyberpunkowym DeLoreanem. Niekoniecznie w tej kolejności ;)


Restored Beta Mission Passed Themes v1.0Jesteście w stanie rozpoznać, z której części serii pochodzi dana misja po samym dźwięku sygnalizującym jej zakończenie? Pewnie tak, bo większość jest dość charakterystyczna. A pamiętacie jak ten dźwięk brzmi w... Grand Theft Auto V? Jeśli ten akurat nie zapadł wam w pamięć, to pewnie dlatego, że nie jest zbyt wyszukany ;)

Okazuje się jednak, że dźwięk pomyślnego ukończenia misji, który ostatecznie trafił do "piątki" nie jest pierwszym podejściem Rockstar do tematu. Na wcześniejszych etapach pracy nad grą, każdy z trzech protagonistów miał przypisany charakterystyczny dla siebie dźwięk - i to nie jeden. Inny motyw miał być odtwarzany na koniec misji głównego wątku, a inny po mniejszych zadaniach, np. od dziwaków.

Wszystkie warianty możecie odsłuchać na powyższym filmie, a jeśli chcielibyście mieć takie dźwięki w grze, wystarczy zainstalować modyfikację od WildBrick142. Który przypadł wam do gustu najbardziej?

Cyberpunk Delorean DMC-12 v1.3Podoba się wam kultowy DeLorean? Kręcą was cyberpunkowe klimaty? Dlaczego więc nie połączyć tych dwóch rzeczy? Zdaje się, że wehikuł marki DMC nadaje się do tego jak mało który.

Z takiego założenia musiał wyjść Akkariin, który udostępnił nam model legendarnego pojazdu w futurystycznej stylistyce, nawiązującej oczywiście do nadchodzącej małymi kroczkami produkcji CDPR. Cudny czy cudaczny? ;> Pojazd dostępny jest również w wersji bez uzbrojenia.

Cyberpunk Delorean DMC-12

Weed Shop v1.0.1Rzeczy, które nie trafiają do ostatecznego wydania gry jest całe mnóstwo. Prawdopodobnie nigdy nie dowiemy się o całej zawartości, czy mechanikach, które na przestrzeni lat zostały z różnych względów wycięte z takiego choćby GTA V. Część z nich pozostała jednak gdzieś w kodzie, przynajmniej we fragmentarycznej postaci, dzięki czemu modderzy mogą spróbować je przywrócić.

Jedną z takich utraconych na etapie produkcji funkcjonalności jest opcja zakupu marihuany w sklepie Smoke on the Water w Vespucci Beach. To jeden z biznesów, które możemy zakupić jako Franklin. W "fabrycznej" wersji gry po zakupie sklep będzie jedynie generował tygodniowy przychód, ale początkowo twórcy chcieli też dać nam szansę wypróbowania dystrybuowanego towaru. Teraz możemy z niej skorzystać dzięki modyfikacji Weed Shop od Highj4ck.

Dostępny asortyment obejmuje siedem różnych odmian marihuany, w których każda wywołuje inny efekt odurzenia. Złapcie je wszystkie! ;)

Pamiętajcie, że niektóre mody wymagają do instalacji lub działania dodatkowych narzędzi. Szczegółowe instrukcje znajdują się na podlinkowanych stronach.

Edison
napisany 19.07.2020 o godzinie 17:54
zobacz profil autora
Akurat ostatnio właśnie zastanawiałem się, czemu dźwięki zakończenia misji w GTA V są takie słabe. W porównaniu do mistrzowskich różnorodnych motywów z GTA IV, tutaj nie odczuwa się tak dobrze tej "nagrody" za ukończoną misję. Dźwięk jest bardziej traktowany jako "no, okej, zaliczone". W IV było to całkiem co innego. Niby szczegół, a robi różnicę.
Niestety nawet dźwięki z tego moda do mnie nie przemawiają, są takie jałowe.


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 78 gości oraz 0 z 6475 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 78 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: maideared0
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa