Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTA.cz
GTANF


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!


Piguła #25
napisany: 19.03.2020 · 19:15 · dodał: sdr
kategoria: Next GTA · komentarzy: 0
Jest taki jeden typ na GTA Forums, który regularnie sieje zamęt bezsensownymi postami, a jednak wiele osób wierzy, że on coś wie w temacie obecnie wszystkich najbardziej ekscytującym. To niejaki gonnaenodaethat. Znacie?

Zapisane w mapachNa opinię gonnaenodaethat zapracował sobie serią postów zamieszczonych jesienią jeszcze przed zapowiedzią pecetowego RDR 2. Teraz, po premierze Wyścigów bolidów wyskoczył z nowym wyzwaniem dla miłośników teorii spiskowych.

Kartografowie odpalajcie silniki!!

gonnaenodaethat

Niektórzy odebrali to jako wezwanie do analizy map. Jedną z osób, które zajęły się tematem jest tenet007. Naniósł on kontury tras nowych wyścigów na mapę Los Santos i zaczął doszukiwać się ukrytych znaczeń. Jego uwagę zwrócił kształt trasy Wyżyny społeczne, w którym dopatrzył się zarysów m.in. wschodnich i środkowych Stanów.

tenet007
Według teneta zaznaczone obszary odpowiadają Florydzie, Meksykowi oraz okolicom Chicago. Jeśli śledziliście uważnie dotychczasowe "przecieki" na temat GTA VI, pamiętacie zapewne o Projekcie Americas. W skrócie, według plotek obszar gry miałby obejmować właśnie wschodnie wybrzeże i fragment Ameryki Południowej. Czy w takim razie Rockstar puszcza do nas oko za pośrednictwem najnowszej aktualizacji dla GTA Online? A może co niektórych po prostu ogarnęła już istna paranoja? Oceńcie sami.

Trop na WeekndPowyższa "wskazówka" to nie jedyna teoria zainspirowana radosną twórczością gonnaenodaethat. Od pewnego czasu po sieci krąży plotka jakoby GTA VI miało zostać zapowiedziane jeszcze w marcu. To oznacza, że coś powinno zacząć się dziać już wkrótce. Niektórzy łączą to również z premierą nowego albumu The Weeknda. Artysta zamieścił wczoraj na Instagramie krótki klip, w którym pojawia się metalowa figura znana m.in. z artworka wykorzystywanego w menu nowej strony Rockstar.

LTC-trader
I znowu: czy faktycznie coś jest na rzeczy? Czy w nowym Grand Theft Auto usłyszymy piosenki Weeknda? A może po prostu zarówno on, jak i graficy Rockstar w podobnym czasie zainspirowali się tym samym źródłem?Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 63 gości oraz 0 z 6465 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 63 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: wuuuj
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa