Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTA.cz
GTANF


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!


Moda na moda #26
napisany: 10.02.2020 · 23:42 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 0
Lubicie tryb pierwszoosobowy w GTA V? Świetnie! Chcielibyście przejść grę w goglach VR? Super! Macie takie gogle?


R.E.A.L. v4.1Nie?! No szkoda, ale gdybyście mieli, moglibyście zagrać w ostatnią część serii w sposób tak immersyjny jak to obecnie tylko możliwe. LukeRoss00 opublikował niedawno kolejną, bardzo już dopracowaną wersję modyfikacji R.E.A.L., dzięki której Grand Theft Auto V staje się w pełni kompatybilne z goglami wirtualnej rzeczywistości. Co prawda mowa tylko o modelach zgodnych ze standardem SteamVR, ale jeśli macie jakiegoś Oculusa albo HTC Vive, to spokojnie powinniście być w stanie skorzystać.

Najnowsza wersja R.E.A.L. eliminuje mnóstwo błędów i wprowadza obsługę multisamplingu (MSAA) oraz modyfikacji graficznych takich jak NaturalVision Remastered, VisualV, czy GTA5 Redux - o ile wasz pecet uciągnie taką kombinację ;) Gwoździem programu są jednak usprawnienia w polu widzenia, dzięki którym wreszcie można oglądać w VR również sceny przerywnikowe. Jak zaznacza autor, gdzieniegdzie da się jeszcze dostrzec niedoskonałości, ale generalnie całą grę będziemy w stanie ukończyć bez zdejmowania gogli.

Maxwell Molecule v1.1Już wkrótce w GTA Online pojawią się bolidy i zapewne całkowicie nowy rodzaj wyścigów. Już teraz jednak możemy przećwiczyć swoje umiejętności za kierownicą Maxwella Molecule. To lekki pojazd łączący w sobie cechy typowe dla łazików i bolidów właśnie. Jak pisze o nim sam autor: to taka rama rurowa na kołach. Zabierzecie go na przejażdżkę?

Maxwell Molecule

The Pacific Standard Heist v1.3Skok na bank Pacific Standard to ten z klasycznych napadów w GTA Online, na którym można zarobić najwięcej. I choć wykonywany w zgranym zespole daje naprawdę sporo frajdy, sam finał w gruncie rzeczy jest dość banalny i absolutnie wykonalny w pojedynkę. A skoro tak, to dlaczego nie spróbować przenieść go do trybu fabularnego?

Właśnie w ten sposób powstała modyfikacja The Pacific Standard Heist, która pozwala nam zainicjować skok w dowolnym momencie, poczuć ten dreszcz emocji i nawiać ze skarbca z ponad dwoma milionami. W tej wersji scenariusza nie musimy się na szczęście przedzierać na drugi koniec mapy z całą LSPD na karku. Wystarczy zgubić ogon w dowolny sposób i poczekać aż obława się zakończy. Bułka z masłem.

Pamiętajcie, że niektóre mody wymagają do instalacji lub działania dodatkowych narzędzi. Szczegółowe instrukcje znajdują się na podlinkowanych stronach.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 64 gości oraz 2 z 6467 zarejestrowanych użytkowników
Rodzina · Ronin · chaos
Razem: 66 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: maxot187
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa