Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104złGTANF
Iron Squad - Spolszczenia gier
GTA.cz


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!


Darmowe miliony i nowa zawartość
napisany: 28.01.2020 · 19:12 · dodał: sdr
kategoria: Multiplayer · komentarzy: 0
W ostatnich tygodniach kolejny raz pobiliśmy rekord aktywnych graczy w GTA Online! W podzięce Rockstar znowu sypnie wirtualnym groszem.

Rekordowe Święta w GTA Online
Nie tylko mnóstwo osób grało ostatnio w GTA Online, ale równie dużą popularnością cieszyły się na YouTube wszelkiego rodzaju materiały wideo prezentujące grę. Twórcy chcą się nam zrewanżować za to zainteresowanie i z tej okazji w kolejnych dwóch tygodniach będziemy mogli zgarnąć aż po milionie GTA$ za samo logowanie. To zdecydowanie największy bonus w dotychczasowej historii sieciowego GTA.

Poza tym, niejako na zachętę do dalszej gry, uchylono rąbka tajemnicy na temat nowej zawartości, która zostanie dodana do gry w najbliższych miesiącach.

Do GTA Online trafi seria wyścigów bolidów z nowym rodzajem pojazdów - to intensywne, szybkie zawody na torze, gdzie ciasne branie zakrętów, taktyczne zmiany opon i perfekcyjne pit stopy będą na wagę złota.

Czyli szykuje się coś specjalnego dla miłośników Formuły 1. Póki co nie ujawniono daty premiery nowego rodzaju wyścigów, ale z dużą dozą prawdopodobieństwa możemy przyjąć, że powinny trafić do gry jeszcze przed wakacjami. Co sądzicie o tym pomyśle?Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 73 gości oraz 0 z 6475 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 73 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: maideared0
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa