Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTANF
GTA.cz


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!GTA V nadal znosi złote jaja
napisany: 09.01.2020 · 12:22 · dodał: sdr
kategoria: GTA V · komentarzy: 2
GTA VI? Pff, zapomnijcie. Przygody ekipy z Los Santos nadal przynoszą twórcom krocie.

GTA Online
Jeśli nadal zastanawiacie się dlaczego tak długo czekamy na kolejną część serii Grand Theft Auto, jednym z powodów może być wciąż wysoka popularność GTA V. Nic odkrywczego. Po co śpieszyć się z wydaniem "szóstki" skoro poprzednia odsłona, nawet jeśli już leciwa, nadal sprzedaje się lepiej niż niejeden premierowy tytuł? GTA V nie tylko już dawno temu zwróciło się Take-Two i Rockstarowi, ale pewnie teraz finansuje bieżące utrzymanie GTA Online, RDO oraz prace nad nowymi grami, również GTA VI.

Najnowszy raport SuperData podsumowujący miniony rok w branży gier rzuca nieco światła na przychody najpopularniejszych tytułów, w tym oczywiście Grand Theft Auto V. Okazuje się, że w samym tylko 2019 roku twórcy zarobili na nim 595 milionów dolarów! Całe mnóstwo głów prezydentów, które dały jednocześnie trzecie miejsce w zestawieniu najlepiej zarabiających pecetowych i konsolowych gier premium, tuż za FIFĄ 19 i CoD: Modern Warfare.

To, że kolejna część serii GTA powstaje jest niemal pewne. Z jednej strony szkoda, że tak dobra sytuacja finansowa pozwala wciąż odwlekać premierę "szóstki", ale z drugiej prawie na pewno gra znowu czymś nas zaskoczy. W końcu Rockstar ma czas na realizację najdzikszych fantazji. Oby tylko sprostali oczekiwaniom fanów, bo te też rosną.

k11h
napisany 10.01.2020 o godzinie 16:53
zobacz profil autora
<mieszam @drezz z błotem>

żarcik
drezz
napisany 10.01.2020 o godzinie 07:30
zobacz profil autora
Możecie mnie zmieszać z błotem ale dla mnie GTA skończyło się na IV... I jakoś nie czekam z niecierpliwością na nową odsłonę.


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 67 gości oraz 0 z 6467 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 67 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: maxot187
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa