Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
GTANF
Iron Squad - Spolszczenia gier
GTA.cz
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!

Plotka: kolumbijski ślad
napisany: 19.12.2019 · 15:28 · dodał: sdr
kategoria: Next GTA · komentarzy: 0
W Rockstar Święta już pełną gębą - firma zabrała się za wysyłkę upominków dla pracowników i partnerów. Okazuje się, że nawet to może być podsycić zainteresowanie fanów spragnionych informacji o kolejnej części serii GTA.

Świąteczne upominki Rockstar dla pracowników
Jedna z pracownic Rockstar North postanowiła pochwalić się prezentem od firmy na Twitterze. Opublikowała tam powyższe zdjęcie, co od razu przykuło uwagę obserwujących ją osób. Szczególne zainteresowanie wzbudziły naszywki z logo Rockstar na tle flag Kolumbii i Jamajki. Niektórzy od razu skojarzyli to z tajemniczym Projektem Americas - rzekomą nazwą kodową Grand Theft Auto VI.

Osobiście nie doszukiwałbym się tutaj żadnych ukrytych wskazówek, bo Rockstar od lat wykorzystuje ten motyw, np. na naklejkach rozsyłanych do fanów lub dołączanych do innych gadżetów. Zastanawiające jest jednak, że tweet szybko zniknął z profilu, a i ten później został ukryty. Albo więc coś jest na rzeczy albo... wścibscy fani zaczęli zalewać pracownicę studia pytaniami ;)

Z innej beczkiRównież ostatnia aktualizacja GTA Online niespodziewanie stała się powodem do dyskusji na temat przyszłości serii. Otóż we wnętrzu kasyna gracze dopatrzyli się w napisach na ścianie wskazówki na temat lokalizacji kolejnej części GTA. Umieszczony przy drzwiach napis SER-VICE miałby oznaczać, że akcja gry zostanie umiejscowiona w Vice City. Z kolei widoczny po drugiej stronie korytarza numer pokoju 510 miałby oznaczać 5 października jako datę zapowiedzi lub ujawnienia zwiastuna... Cóż, każdy widzi to co chce widzieć.

GTA Online - korytarz w kasynie
Co innego kiedy słyszy się głosy. To można leczyć, albo też próbować interpretować ;) Jeden z automatów dostępnych do zakupu dla naszego salonu gier to maszyna losująca wróżby Madame Nazar. Możecie znać tę postać jeśli gracie również w Red Dead Online. Co w tym przypadku interesujące, Nazar w swoje przepowiednie wplata cyfry, które można ułożyć w dłuższy ciąg. Ponownie, niektórzy sądzą, że to zakodowana data mająca jakiś związek z GTA VI. Tymczasem okazuje się, że to... numer telefonu, pod który dzwoniąc usłyszymy Madame Nazar recytującą kolejne niemające większego sensu frazesy. Przynajmniej na razie.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 56 gości oraz 0 z 6529 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 56 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: Zenonek313
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2021 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa