Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTA.cz
GTANF


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!


Psst! Przegląd scenowej twórczości #20
napisany: 27.08.2019 · 01:18 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 0
Scena nadal żyje ostatnią aktualizacją dla GTA Online, aktywność fanów rośnie i to nam pasuje. Zobaczcie co twórczego przyniósł w społeczności sierpień.

Zastanawiacie się czasem jak wyglądałoby pierwsze albo drugie GTA, gdyby w Rockstar od razu zdecydowali się umiejscowić serię w trójwymiarze? Ja też nie, ale taki na przykład JANTSUU rozważał temat. Efektem jego przemyśleń jest zgrabnie wystylizowana na bieda-3D custscenka z misji "Fame or shame". Warto zobaczyć tym bardziej, że nie jest to prosty rip z nałożonym filtrem, a kompletny render z nowymi, "drewnianymi" animacjami. Szacun.


GTA V już od niemal sześciu lat ewoluuje. Żadna inna gra w serii nie zmieniła się od premiery tak bardzo, choć ciągle sprawia wrażenie takiej samej. Zmiany oczywiście najbardziej są widoczne w module sieciowym, ale tryb fabularny też nie umknął ręce perfekcjonizmu Rockstar. Jedną z grup najbardziej świadomych zachodzących w "piątce" zmian są bez wątpienia speedrunnerzy, którzy kierowani rządzą wykręcania coraz to lepszych czasów przejścia gry, analizują ją szczególnie dokładnie. Swoimi spostrzeżeniami odnośnie napotkanych różnic postanowił podzielić się z nami FriendlyBaron. W swoim wideo punktuje zmiany jakie zaszły w GTA V od speedruna Dekapa z 2014 roku. Trochę tego jest, macie chipsy?

No dobra, San Andreas też trochę się zmieniło od swojej pierwotnej wersji. Tych zmian nikt jednak tym razem nie będzie analizował. Vadim M. przygląda się za to nieznanym dotąd cheatom, które pojawiły się w grze dopiero podczas portowania jej na urządzenia mobilne. Na pewno o nich nie wiedzieliście ;>

Zanim przejdziecie do oglądania najlepszych screenów z ostatniego miesiąca, stwórzmy może odpowiedni nastrój :P Kiedyś już proponowałem wam klimatyczny aranż "Crockett's Theme" autorstwa Roundheads, ale jak wiadomo nie tylko sam utwór można przerabiać na miliony sposobów, ale robić to może również ta sama ekipa. A że "krokieta" słuchać można w nieskończoność, łapcie kolejny remiks. Albo ten mashup melodii z całej serii, też ciekawy.

gaki14u/HOOLIGOBLINu/Projkt88G_AngelosBlackDron80BlackDron80gaki14Hyuga_PrincessVincent__90

Dzisiejszy ostatni akapit sponsoruje Deluxo. Zdarzyło się wam kiedyś, żeby jakiś random zajumał waszą furę? Oczywiście można w ustawieniach gry zablokować dostęp do swoich pojazdów osobom postronnym, ale najwyraźniej nie wszyscy o tym pamiętają. King_S24 zapomniał. Na szczęście w takiej sytuacji zostaje jeszcze (co najmniej) jedna opcja w menu podręcznym: przymusowe wy..opróżnienie ;) Ktoś z was próbował? A po stylowym odbiciu gabloty, możecie równie stylowo wpaść do kolejnej miejscówki.

Pamiętajcie, że zawsze czekamy na Wasze prace i znaleziska. Jeśli tylko natrafiliście na coś wartego uwagi, nasz formularz pozostaje do waszej dyspozycji.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 50 gości oraz 0 z 6451 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 50 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: dawid4345
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa