Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTA.cz
GTANF


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!Moda na moda #20
napisany: 12.08.2019 · 21:34 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 0
W dzisiejszym odcinku Mody na moda m.in. wcielimy się w postać Thanosa, pokręcimy się po posterunku w La Mesa i pościgamy się Rollsem ;) Jedziemy?

Thanos Endgame (v2.0)

JulioNIB, mistrz skryptowania GTA, przygotował nową wersję postaci Thanosa dla "piątki". Superzłoczyńca posiadł niszczycielskie zdolności, które trudno do tej pory było sobie wyobrazić na ulicach Los Santos. Wchodząc w jego skórę możemy m.in. razić przeciwników wyzwalaną energią, miotać ogniem, tworzyć czarne dziury, manipulować czasem i grawitacją, czy korzystać z telekinezy. Wrażenie robi też możliwość wskrzeszania umarłych, czy kontroli umysłów, dzięki której zamienimy wrogów w swoich obrońców. Wszystkie akcje są oczywiście pięknie animowane. Polecamy!


Autosport Racing System (v0.6.0.1)

Lubicie wyścigi w GTA, ale macie dość słabeuszy konkurujących z wami w trybie multiplayer? Spróbujcie swoich sił w starciu z nowymi przeciwnikami sterowanymi przez komputer! Dzięki Autosport Racing System staniecie w szranki ze sztuczną "intelygencją" na samodzielnie zaprojektowanych trasach.

Modyfikacja w odróżnieniu od typowego kreatora wyścigów nie korzysta z systemu checkpointów, ale pozwala nam wytyczyć dokładną ścieżkę, której będą się próbowali trzymać wirtualni przeciwnicy. Zdaniem autora jest to wielką zaletą moda, bowiem oponenci są teraz w stanie wykorzystać całą szerokość jezdni, co prowokuje liczne pojedynki z efektownymi wyprzedzeniami. Modyfikacja działa też z niestandardowymi mapami.

SAHP Station Interior at La Mesa (v1.4)

Możliwości swobodnego wejścia do każdego budynku w GTA, doczekają może dopiero nasze wnuki. Do tego czasu musimy posiłkować się modyfikacjami, chociaż te na szczęście dają radę. 3milo przygotował bardzo ładne wnętrze dla posterunku drogówki w La Mesa. Mod co prawda wykorzystuje bazowy model od Rockstar, ale znacznie go uszczegóławia i podmienia większość tekstur, również na zewnątrz. Budynek został ponadto oznaczony nowymi napisami i emblematami.

SAHP Station Interior at La Mesa
Rolls Royce Dawn Mansory (v1.0)

W naszym przeglądzie nie mogło zabraknąć jakiegoś ładnego pojazdu. Dzisiaj polecamy waszej uwadze reprezentanta klasy, której chyba jeszcze u nas nie było - najwyższej klasy ;)

Mansory Rolls-Royce Dawn to obecnie najwyższy pakiet wyposażenia luksusowej brytyjskiej marki. Wersję MANSORY charakteryzuje sportowa elegancja: aby sprostać najwyższym wymaganiom projektanci opracowali zupełnie nową stylizację, jednocześnie zachowując kultowy wygląd i właściwości aerodynamiczne.

Fallout 4 Gatling Laser (v1.0)

Twórcy GTA V już dawno przestali dążyć do możliwie wysokiego realizmu w swojej grze, najpierw wprowadzając do trybu sieciowego wymyślne opancerzone i/lub uzbrojone pojazdy, a całkiem niedawno futurystyczną broń pokroju Up-N-Atomizera. Wraz z Areną wojny otrzymaliśmy jeszcze możliwość wzbogacenia naszego arsenału o Piekielnego kosiarza i Wdowi strach miotające na prawo i lewo kolorowymi wiązkami laserowymi.

Jeśli jesteście też fanami Fallouta, być może chcielibyście tego drugiego podmienić na działko laserowe z czwartej części serii od Bethesdy. Giwera została przeniesiona wprost z pierwowzoru i jest w pełni animowana, włączając spust.

Pamiętajcie, że niektóre mody wymagają do instalacji lub działania dodatkowych narzędzi. Szczegółowe instrukcje znajdują się na podlinkowanych stronach.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 34 gości oraz 1 z 6465 zarejestrowanych użytkowników
Rodzina · chaos
Razem: 35 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: chuuuuj
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa