Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTA.cz
GTANF


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!Psst! Przegląd scenowej twórczości #19
napisany: 29.07.2019 · 21:20 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 2
Najnowsza aktualizacja dla GTA Online z pewnością zdominowała tydzień dla wielu z was. Warto jednak na chwilę oderwać się od stołu do blackjacka, czy ruletki, aby nie skończyć z zerem na koncie ;) Może by tak zamiast tego sprawdzić co w scenowej trawie piszczy?

Nie będziemy się jednak od tematyki hazardowej zupełnie odcinać, bo poza uzależnieniem potrafi ona przynieść też coś pozytywnego. Na przykład piękne screeny wykonane przez oddających się żetonowemu szaleństwu graczy.

MORELLOD-Fangar-UncIeTomFire_VenusZENTRIS94OhSovereign

Niektóre akcje odstawiane w różnych częściach Grand Theft Auto mogą czasem przyprawić o zawrót głowy. Łuski się sypią, krew spływa ulicami, trup ściele się gęsto. "Niezły Mortal Kombat" - chciałoby się rzec. I choć jako prawdziwi fani GTA nie potrzebujemy do szczęścia innych gier, tak fani innych gier bez GTA najwyraźniej obyć się nie potrafią. Tak powstał pomysł na połączenie dwóch kultowych serii i odegranie jednej ze scen z San Andreas z użyciem postaci z Mortal Kombat właśnie. Trzeba przyznać, że całość wygląda dość komicznie. Pamiętacie, z której to misji? ;>

u/GogetaBlue69
Jak wspomniałem już wyżej, w Los Santos każdego dnia dzieje się naprawdę wiele. Tak wiele niesamowitości, że niektórym NPC-om najwyraźniej już spowszedniały. Chwileczkę panie Yetarian, wezmę chyba tego Infernusa, tylko dopiję kawę ;)

Hunter jest dzisiaj bohaterem jednego z wyróżnionych screenów, ale ten legendarny helikopter ma znacznie więcej zastosowań niż tylko skuteczny ostrzał pozycji wroga i pozowanie do zdjęć. Świetnie nadaje się również do efektownej eliminacji grieferów latających Oppressorami. Tego się chyba nie spodziewał. Swego losu nie spodziewał się też raczej nasz kolejny pacjent. Właśnie nasunął mi się pomysł na nową konkurencję w Szkole latania San Andreas...

Przeszkolenia z jazdy nie potrzebuje natomiast zdecydowanie FlrsGn. Ten to wie jak odzyskać kontrolę nad pojazdem kiedy myślisz, że już po tobie. No, ale ok. Skill to nie wszystko i w życiu trzeba mieć jeszcze trochę szczęścia. Szkoda, że niektórym brakuje go, gdy ważą się losy wyścigu.

Już nie raz na przestrzeni lat mieliśmy okazję przekonać się o elastyczności silnika RAGE, na którym działają najnowsze części serii GTA. Czasem jest on aż nazbyt elastyczny, dopuszczając do sytuacji, których programiści Rockstara raczej nie przewidzieli. Napęd antygrawitacyjny dla każdego? Tego nie dostaniesz w żadnym warsztacie Los Santos Customs.

Nexus_8rasizbossitsNOTmrqueen__drkhntr17S4NT3LL1_73u/warmoaran3

Lubicie zmienić sobie od czasu do czasu tapetę pulpitu? Jeśli szukacie akurat czegoś fajnego jako tła dla ikon, być może zainspiruje was praca redditora ukrywającego się pod nickiem alessF. Przygotował on sobie żywą tapetę ze screena wykonanego w GTA V. Efekt spływających kropel, nałożony na zrobione w czasie deszczu zdjęcie, robi wrażenie.

Pamiętajcie, że zawsze czekamy na Wasze prace i znaleziska. Jeśli tylko natrafiliście na coś wartego uwagi, nasz formularz pozostaje do waszej dyspozycji.

sdr
napisany 30.07.2019 o godzinie 10:23
zobacz profil autora
Ups, musiałem to przeoczyć :)
k5_
napisany 30.07.2019 o godzinie 07:17
zobacz profil autora
Jeszcze to: (link »)


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 53 gości oraz 0 z 6448 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 53 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: HubertC
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2019 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa