Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTANF
GTA.cz


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!


Moda na moda #19
napisany: 16.07.2019 · 23:45 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 0
Jak wam upływają wakacje? Modyfikacja na zimę pomogła? ;) To sprawdźcie co mamy dla was w tym miesiącu.

Entara CW19 (v1.0)

Polecaliśmy już w tym roku mapę z torem Nurburgring, na którym dawniej odbywały się również wyścigi Formuły 1, ale co komu po zawodach bez bolidów? Tak się składa, że całkiem niedawno ekipa Vanillaworks ukończyła prace nad przepięknym modelem Entara CW19. Do pojazdu dołączony został zestaw równie pięknych malowań z logotypami znanych z uniwersum GTA V marek. I na co komu teraz oficjalnie licencjonowana gra F1 2019? ;)

Entara CW19
Speed Bus (v1.0)

Prowadzenie bolidu F1 z pewnością dostarcza wielu niezapomnianych emocji, ale nie oszukujmy się - chodzą po tym świecie amatorzy jeszcze mocniejszych wrażeń. Dla nich mamy propozycję nazwaną po prostu Speed Bus. To mrożąca krew w żyłach modyfikacja inspirowana zapierającym dech kinowym przebojem lat 90. Po wejściu do autobusu mamy pół minuty, aby go rozpędzić do prędkości co najmniej 20 mil na godzinę. Od chwili zakończenia odliczania pozostaje nam już tylko pilnować, aby nie zwolnić poniżej tej prędkości na całej trasie do wyznaczonego celu. Jeśli się nam to nie uda - wylatujemy w powietrze. Dotarcie na miejsce kończy misję i zapisuje się w statystykach. Powodzenia.

Time Square Post-Apocalypse (v1.0)

Tematyka postapokaliptyczna o lat ma się dobrze i w przeróżnych dziełach kultury regularnie pojawiają się wizje rzeczywistości czy to po wojnie, czy po jakiejś epidemii. Jeśli odpowiadają wam takie klimaty i lubicie bawić się np. w reżysera, do gustu przypadnie wam bardzo ładna mapa Axela Fali stylizowana na opuszczone Time Square. Modyfikacja bazuje na mapie Liberty City instalowanej na GTA V, ale z pewnością jest warta tego wysiłku nawet jeśli nie zamierzacie nagrywać żadnej machinimy, a tylko pokręcić się po klimatycznej okolicy.

A jeśli praca Axela przypadnie wam do gustu, powinniście wiedzieć, że to nie jedyne jego dzieło.

Time Square Post-Apocalypse
2019 Nitro Z20 Bass Boat and Trailer (v1.0)

Dzisiaj same premierowe mody. Kolejną taką nowością, którą chcielibyśmy wam polecić jest przyczepa z łodzią Nitro Z20. Wykonany przez Baggeda model robi wrażenie ogólną jakością i dbałością o szczegóły. Łódka oczywiście nie jest tylko statycznym rekwizytem. Spokojnie możemy ją zwodować w odpowiednich do tego miejscach i wypłynąć na ocean. W sam raz na wakacje.

Maneater script

Skoro już o wakacjach mowa, niezawodny JulioNIB przygotował kolejny skrypt idealnie wpisujący się w aktualną porę roku. Jak wszyscy dobrze wiemy, jedną z atrakcji wód okalających San Andreas w GTA V są krwiożercze rekiny. Twórcy gry uznali nawet, że jest to na tyle interesujący aspekt rozgrywki, że wypada nagrodzić nas za... dokarmianie tych sympatycznych zwierzaków ;) Ot, taki smaczek, ale czy sądzilibyście, że w kwestii rekinów można zrobić coś jeszcze? JulioNIB twierdzi, że tak i przedstawia swój najnowszy skrypt, dzięki któremu to my możemy być rekinem, a w zasadzie nim pokierować.


Modyfikacja nazwana po prostu Maneater script jeszcze nie została ukończona, ale już teraz robi niesamowite wrażenie. W skórze jednego z dostępnych rekinów możemy nie tylko pożerać pływających NPC-ów, ale też wyrzucać ich z pokładów łodzi, czy wykonywać efektowne akrobacje w rodzaju wyskoków z wody albo uderzeń płetwą. Dziwne tylko, że za nasze wybryki jesteśmy ścigani przez policję jak zwykły śmiertelnik, ale może to jedynie przypadłość wczesnej wersji.

Pamiętajcie, że niektóre mody wymagają do instalacji lub działania dodatkowych narzędzi. Szczegółowe instrukcje znajdują się na podlinkowanych stronach.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 38 gości oraz 0 z 6448 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 38 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: HubertC
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2019 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa