Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTANF
GTA.cz
Psst! Przegląd scenowej twórczości #14
napisany: 24.02.2019 · 19:17 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 3
Ostatnie dni przynoszą coraz więcej słońca, ale nie dajmy się zwieść - zima wciąż czai się za rogiem. Może lepiej zostać w domu i pooglądać co znowu zmalowali Scenowicze? ;)

Nie trudno zauważyć, że dzisiejsza galeria sponsorowana jest przez producenta RC Bandito. Znalazło się też jednak miejsce dla screenów, na które ten maluch się nie załapał.

Dande_Lion55GZWEETZlc_brokerlindavercetti90lightspeed91-backwhenFoxySnaps

Tym razem nasz mały przegląd poza Social Clubem i Twitterem objął również znaleziska z Instagrama oraz "pierwszej strony internetu". W końcu i tam prężnie działa społeczność fanów serii GTA. Chociaż akurat na Reddicie równie łatwo jak klasyczne fotki, znaleźć można prace nastawione na wywołanie na naszej twarzy uśmiechu. I tak, CjtheTrainFollower postanowił pochwalić się wszystkim swoim garażem wypełnionym przeróżnymi modelami marki Benefactor, DariusPumpkinRex zaprezentował najnowsze zdjęcie z rodzinnego albumu swojego Slamvana, a mdhunter99 zamanifestował oburzenie upośledzeniem Bandito pod pewnymi, istotnymi względami. Taka cena i takie ograniczenia! ;) Grassqueen26 przestrzega natomiast przed wadami materiałowymi Avengera, które mogą udaremnić pomyślne rozwiązanie problemu Bogdana. Tak więc pamiętajcie o regularnych przeglądach technicznych swoich maszyn.


Dość tych żartów, czas na kulturę wyższą. Machinimy to zazwyczaj bardzo ambitne przedsięwzięcia, których stworzenie pochłania mnóstwo czasu i wymaga nie byle jakich umiejętności z zakresu scenariopisarstwa, aktorstwa, reżyserii, montażu i kto wie czego jeszcze. Wystarczy przytoczyć tutaj przykład takich superprodukcji jak The Hitlist czy Just Jazzy. Co prawda od czwartej części serii twórcy filmów z GTA mają lżej z uwagi na wbudowany edytor wideo, jednak ciągle sklecenie czegoś sensownego jest nie lada osiągnięciem. Dlatego warto zwracać uwagę na perełki, które od czasu do czasu wpadają do sieci.

Jedną z nich jest film Fatal Asset od grupy Angros Creations, którego pierwszą część możecie obejrzeć powyżej. Obraz nagrany na silniku GTA V opowiada o przygodach agenta Ethana Colemana stawiającego czoła złowrogim siłom zagrażającym porządkowi świata jaki znamy. Fabularnie produkcja może nie wyróżnia się jakoś szczególnie, ale realizacyjnie robi bardzo pozytywne wrażenie i to nawet pomimo tego, że powstała już ponad cztery lata temu. Polecam wam obejrzeć również drugą część z 2017 roku. Jest dłuższa i stoi na jeszcze wyższym poziomie, a to nie koniec historii Ethana - ciągle czekamy na kontynuację.

A wy znacie jakieś dobre machinimy? Na pewno. Podzielcie się nimi w komentarzach albo podeślijcie przez nasz formularz.

chaos
napisany 26.02.2019 o godzinie 12:32
zobacz profil autora
Ta trójka zasługuje na Oskara:
sdr
napisany 26.02.2019 o godzinie 09:11
zobacz profil autora
Heh, jakie to dziwne uczucie, wspominanie z nostalgią czasów GTA IV :p Wydaje się jakby to było 2-3 lata wstecz, a to już dekada...

Czasu jak czasu, ale ja zazdroszczę motywacji, chęci, bo dłubaniny przy takich filmach mnóstwo. Nie wiem czy obecnie bym się angażował w taki projekt :p
chaos
napisany 25.02.2019 o godzinie 11:25
zobacz profil autora
Zazdroszczę ludziom tworzącym filmy mnóstwa ilości wolnego czasu. Kiedyś próbowałem swoich sił ale kilka produkcji ju czub skasował, kilka z nich zostało ale nie są to oskarowe dzieła, a na reaktywację Hitlista po prostu brakło mi czasu...

Miło natomiast wspominam czasy grania na multi w IV. Siedziało się potem pół nocy w edytorze i montowało relację. A przeważnie w poniedziałek oczekiwało się na to kto pierwszy opublikuje swój film :-)


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 65 gości oraz 0 z 6424 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 65 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: sampowicz
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2019 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa