Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTA.cz
GTANFModa na moda #14
napisany: 17.02.2019 · 17:18 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 4
Połowa lutego już za nami, a więc najwyższa pora na comiesięczny przegląd najciekawszych modyfikacji. W tym miesiącu m.in. przeniesiemy się w przeszłość, kupimy nowe dresy i ograbimy ciepłe jeszcze zwłoki. Zapowiada się ekscytująco!

Grand Theft Auto 3D

Kiedy GTA III zostało ujawnione światu prezentowało się całkiem odmiennie w stosunku do wersji, która ostatecznie trafiła na rynek. Na pierwszych screenach gra wydawała się surowsza, kolory były bardziej krzykliwe, typowe dla lat 90. Gra zdecydowanie mocniej przywodziła na myśl drugą część serii, której bezpośrednią sukcesorką w końcu była. Nigdy nie było nam dane sprawdzić jak to wszystko wyglądałoby w akcji.

Na to pytanie próbują odpowiedzieć twórcy modyfikacji Grand Theft Auto 3D, której pierwsza wersja trafiła niedawno do sieci. Projekt korzysta w pozostałości ukrytych w plikach GTA III, ale również nowego kodu oraz samodzielnie wykonanych modeli i tekstur. A to wszystko po to, aby dać nam wrażenie obcowania z prototypem jednej z najważniejszych gier poprzedniej dekady.


Pierwsza wersja przynosi zmienione Portland, które zdaniem autorów już w 60% ma wyglądać jak na pierwszych screenach. Na ulicach spotkamy stare modele przechodniów i pojazdów, wprowadzono zmienione efekty cząsteczkowe i animacje, a także elementy rozgrywki znane z pierwszych materiałów. Przywrócony został również stary HUD. Pozostałe dwie dzielnice oraz misje fabularne na razie zostały usunięte, ale mają powrócić w kolejnych wydaniach. Modyfikacja wymaga do instalacji podstawowej wersji GTA III.

TBoGT Vladivostok FM (v1.1)

Tęskno wam za muzyką graną w stacjach radiowych GTA IV, ale nie aż tak bardzo żeby specjalnie uruchamiać grę? ;) Teraz możecie posłuchać sobie takiego na przykład Vladivostok FM w GTA V. Wszystko to za sprawą niejakiego WildBrick142, który przeportował rozgłośnię w wersji z dodatku The Ballad of Gay Tony. Całość została dobrze zintegrowana z grą, więc np. w kole wyboru wyświetla się logo stacji oraz wykonawca i tytuł aktualnie odtwarzanej ścieżki.

A gdybyście zatęsknili również za kawałkami słyszanymi w starszych częściach serii to i na to jest lekarstwo. Classic GTA Radio Pack dodaje do gry stare dobre V-Rock, Radio:X, Emotion 98.3, Wave 103, Flash FM oraz K-DST. Nic tylko pobierać i słuchać :)

BAPE ADIDAS CAMO TRACKSUITS - Franklin (v2.0)

Tego rodzaju modyfikacji jeszcze nie polecaliśmy w naszych przeglądach, ale trzeba podążać za trendami. Jedną z wyróżnionych ostatnio przez ekipę GTA5-Mods prac jest komplet... dresów dla Franklina.

Wdzianko marki Adidas dostępne jest we wzorze kolorowego moro, w dwóch odcieniach: różowym oraz czerwonym. Niby prosta rzecz, ale wygląda doprawdy przyzwoicie. To co, jutro rano rundka wokół kanałów w Vespucci?

Declasse Tulip Police Package (v1.1)

Ledwo miesiąc temu w GTA Online pojawił się Declasse Tulip, a fani już wzięli go na warsztat. Wielu z nas nowy samochód mógł - albo i nie - przypaść do gustu, ale kto by pomyślał, że tak dobrze będzie się prezentował w barwach policyjnych?

Na pomysł wpadł i zrealizował go Introvert, który przygotował kilka nowych wariantów tego klasyka rodem z lat 70. Modyfikacja obejmuje konfiguracje malowań i wyposażenia zarówno dla policji Los Santos jak i biura szeryfa hrabstwa Blaine. Clintowi by się spodobało ;)

Declasse Tulip
Advanced Looting V (v2.0)

Grabienie trupów w GTA V nie jest zbyt efektowną czynnością. Zdecydowanie lepiej wygląda to nawet w starszym Red Dead Redemption, gdzie przeszukiwaniu kieszeni zmarłych towarzyszy odpowiednia animacja, a czasem również komentarz głównego bohatera. Modyfikacja Advanced Looting V wprowadza tę niepozorną funkcję do GTA.

Jej autor zadbał nie tylko o animację, ale również odgłos podnoszonych pieniędzy, a nawet komentarz sterowanej przez nas postaci zależny od ilości pozyskanych środków. Grabieni NPC mają bowiem w kieszeniach sumy stosowne do okolicy, z której pochodzą. W mieście zarobimy zdecydowanie więcej... drobniaków. Uważajcie jednak na świadków. Jeśli ktoś zauważy jak bezcześcicie zwłoki, okoliczne patrole szybko się o tym dowiedzą.

Pamiętajcie, że niektóre mody wymagają do instalacji lub działania dodatkowych narzędzi. Szczegółowe instrukcje znajdują się na podlinkowanych stronach.

sdr
napisany 21.02.2019 o godzinie 20:34
zobacz profil autora
Taa :p
chaos
napisany 20.02.2019 o godzinie 18:59
zobacz profil autora
Policja, otwierać. Pamiętacie akcje z konfiskowaniem kompów za ściąganie mp3 z początku wieku? :D
sdr
napisany 19.02.2019 o godzinie 08:45
zobacz profil autora
Musiałby się na ten temat wypowiedzieć prawnik, bo to w końcu nie tylko muzyka, ale też jakaś część innej gry. Pewnie nie do końca jest to w porządku ze względu na zapisy licencji.

Z drugiej strony dopóki robisz to jedynie na własny użytek, sam dalej nie rozpowszechniasz tych utworów i nie zarabiasz na tym, nie powinieneś się obawiać, że policja zapuka do Twoich drzwi ;)
Roger
napisany 19.02.2019 o godzinie 00:12
zobacz profil autora
Czy w świetle praw autorskich taki import muzyki jest legalny?


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 53 gości oraz 0 z 6424 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 53 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: sampowicz
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2019 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa