Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


iGrandTheftAuto
GTA.cz
GTAGames.nl
GTANF
Premium nie takie premium?
napisany: 12.03.2018 · 19:33 · dodał: sdr
kategoria: GTA V · komentarzy: 0
Dokładnie trzy tygodnie temu pojawiła się pierwsza wzmianka o specjalnej edycji Grand Theft Auto V oznaczonej dopiskiem Premium. To wydanie gry ma rzekomo trafić jeszcze w tym miesiącu przynajmniej na Xboksa One. Dziś dowiedzieliśmy się czegoś nowego, choć nadal są to tylko i wyłącznie pogłoski.

GTA Online: Zestaw początkującego kryminalisty
Kotaku donosi, że data premiery GTA V Premium została przesunięta na kwiecień. To po pierwsze. W przeciwieństwie do terminu marcowego, tym razem nie poznaliśmy dokładnej daty. Nie wiemy również co spowodowało opóźnienie. Może po prostu Rockstar już tak ma? ;)

Data wydania to jednak mało istotna sprawa, zwłaszcza w świetle kolejnej informacji. Wszyscy zachodzą w głowę czym ta cała wersja Premium w ogóle może być. Jedni oczekują, że będzie ona wykorzystywała możliwości Xboksa One X oraz PlayStation 4 Pro. Inni spodziewają się jakiejś zawartości dodatkowej. Są nawet osoby, które wierzą, że przy tej okazji otrzymamy wreszcie singlowe DLC. Cóż, być może. Informatorzy Kotaku twierdzą jednak, że chodzi o nic innego jak o stare dobre GTA V wzbogacone jedynie o wszystkie dotychczasowe aktualizacje oraz... zestaw początkującego kryminalisty. Ta wersja gry docelowo ma zastąpić na półkach sklepowych wydanie oryginalne.

Redakcja Kotaku utrzymuje, że informacje pochodzą z kilku źródeł, które choć anonimowe, są wiarygodne. Pozostawiamy to Waszemu osądowi. Wszystko powinno się wkrótce wyjaśnić.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 108 gości oraz 0 z 6376 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 108 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: fibagnicki
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2018 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa