Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTA.cz
GTANF
Rockstar wypromuje RDR2 w GTA Online?
napisany: 14.12.2017 · 19:57 · dodał: sdr
kategoria: Ogólne · komentarzy: 0
Nieraz zastanawialiśmy się jak zmieni się GTA Online po premierze kolejnej gry od Rockstar, czyli Red Dead Redemption 2. Uzasadnione wydawały się podejrzenia, że twórcy mogą przystopować z aktualizacjami dla GTA, aby nie przyćmić debiutu nowego westernu. Czy musi tak być?

Niekoniecznie. Jak wiemy, przy okazji aktualizacji GTA Online Rockstar lubi przemycać do gry dodatkowe, niezwiązane z nią elementy - modele, skrypty, itp. Fani przeczesujący pliki gry w poszukiwaniu takich ciekawostek, odkryli właśnie, że wraz z wtorkową aktualizacją Skok na koniec świata na naszych dyskach wylądowały dość nietypowe obiekty.

Red Dead Redemption 2
Chodzi o drewnianą skrzynię, złoty rewolwer oraz postać niejakiego "dead hicka". Nie byłoby może w tym nic dziwnego, gdyby nie nadruk na skrzyni: logo firmy Boles Overland Stagecoach, które można zauważyć również w jednym ze zwiastunów RDR2. Skrypty sugerują, że w przyszłości możemy mieć do czynienia z nowym wyzwaniem, w ramach którego za 50 headshotów otrzymamy od wspomnianego jegomościa złoty rewolwer.

Czy Rockstar chce w ten sposób zwrócić naszą uwagę na nowy tytuł? To tylko domysły, ale trzeba przyznać, że taki scenariusz jest prawdopodobny. Wszak Rockstar w przeszłości już umieszczał w swoich grach elementy nawet z innych uniwersów. Co prawda ich zastosowanie ograniczało się do scenografii, ale dlaczego by nie pójść o krok dalej?Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 67 gości oraz 1 z 6417 zarejestrowanych użytkowników
Rodzina · sdr
Razem: 68 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: KacpereQ
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2019 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa