Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTANF
GTAGames.nl
iGrandTheftAuto
GTA.czMulti na 4 lata GTA Online!
napisany: 27.10.2017 · 19:25 · dodał: sdr
kategoria: Multiplayer · komentarzy: 0
W społeczności GTA rocznica goni rocznicę. Ledwie wczoraj zaplanowaliśmy spotkanie dla uczczenia 20 lat serii, a dzisiaj Rockstar zaprasza nas do świętowania czerech lat GTA Online :) Czytajcie dalej, aby nie przegapić żadnej atrakcji!

GTA Online: Vigilante
Zanim przejdziemy do promocji, rzućmy okiem na zupełnie nową zawartość. Dzisiaj w grze debiutuje, bez wątpienia wzorowany na batmobilu, Vigilante. Ten nietypowy, nawet jak na realia Los Santos, pojazd wyposażony jest w napęd rakietowy i frontowe karabiny maszynowe. Jest też miejsce na instalację wyrzutni rakiet. Do kupienia w sklepie Warstock.

Zanim posiądziecie go na własność, Vigilante możecie wypróbować w nowym wyścigu z transformacją - Piekło. To specjalna trasa w klimatach halloweenowych, na której pośmigamy Ultralightem, Beastem i Vigilante właśnie. Za szaleństwa w tym i innych wyścigach z transformacją do poniedziałku 30 października zarobimy podwójne GTA$ i RP!

Dodatkową kasę i punkty RP zdobędą też amatorzy trybów adwersarza, a to za sprawą Naznaczonego. W tym emocjonującym trybie jeden z uczestników już na starcie ma przechlapane - rozpoczyna się odliczanie do jego śmierci. Na szczęście swój wyrok można przekazać komuś innemu...

GTA Online: 4. rocznica
A teraz sprawdźmy jakie bonusy i zniżki na dotychczasową zawartość twórcy GTA Online przygotowali dla nas z okazji czwartej rocznicy gry:

  • 400k GTA$ oraz 3 koszulki z horrorów Masakra Cheerleaderek 3, Zombie z Vinewood i Nóż w ciemnościach za grę w GTA Online do 6 listopada! Dodatkowe środki trafią na nasze konta do 13 listopada.
  • 25% zniżki na maski i malowania twarzy.
  • 25% zniżki na Fränkena Stange, Lurchera i LCC Sanctusa.
  • 30% zniżki na wszystkie hangary, bunkry, siedziby klubów i magazyny pojazdów.
  • 30% zniżki na bojową Tampę, wóz półgąsienicowy, Wedge'a i Ruinera 2000.
  • 30% zniżki na Retinue, Rustona, Infernusa Classic, Vorteksa, Shotaro, Tornado Rat Roda, Penetratora, Banshee 900R i Molotoka.

Krótko i na temat. I na bogato ;) Zniżki 30% obowiązują do poniedziałku 30 października. To jak, widzimy się w grze?Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 102 gości oraz 0 z 6401 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 102 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: rowidmervv
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2018 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa