Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTANF
GTA.cz


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!


Take-Two ubija Force Hax i Menyoo
napisany: 18.06.2017 · 13:21 · dodał: sdr
kategoria: Multiplayer · komentarzy: 7
Wygląda na to, że prawnicy Take-Two tym razem na poważnie zabrali się do robienia porządku z oszustami w GTA Online. Po kontrowersyjnej decyzji o wymuszeniu zakończenia działalności twórców projektu OpenIV, przyszła pora na zatopienie narzędzia Force Hax.

Komunikat Force Hax
Force Hax jest przez wielu uważane za jednego z głównych winnych obecnej sytuacji w GTA Online. Twórcy narzędzia byli na tyle bezczelni, że za dostęp do niego pobierali opłaty. Teraz, zapewne w obawie przed poważniejszymi konsekwencjami, zdecydowali się zakończyć prace i przekazać zgromadzone fundusze na cele charytatywne. Na stronie projektu pojawił się już stosowny komunikat.

Po rozmowach z Take-Two Interactive, natychmiast przerywamy wsparcie, dalszy rozwój i dystrybucję Force Hax. Nasze dochody przekazujemy na cele charytatywne i przepraszamy za wszystkie problemy jakie Force Hax przyniosło społeczności Grand Theft Auto Online.

Fani przyjęli ten ruch Take-Two z wielką aprobatą, jednak zdaje się, że to za mało, aby wybaczyli wydawcy zamknięcie projektu OpenIV. Swoje niezadowolenie okazują m.in. zalewając stronę GTA V na Steamie falą negatywnych recenzji.

Aktualizacja 20 czerwca, 22:30

Force Hax to nie jedyna hakerska usługa zamknięta w tych dniach przez Take-Two. Podobny los spotkał Menyoo. Na stronie projektu widnieje ten sam komunikat z przeprosinami i deklaracją wpłaty zysków na cele charytatywne. Tym razem jednak to Take-Two ma wskazać organizację, która skorzysta z nieuczciwie zarobionych pieniędzy.

sdr
napisany 21.06.2017 o godzinie 14:02
zobacz profil autora
Ja bym powiedział, że jeszcze nie zniknęli ;) Uwalenie twórców narzędzi nie znaczy, że nagle przestaną one działać. Po prostu nie będzie nowych wersji. Teraz ruch R* żeby wykosić niedobitków. Pomijam już fakt, że Force Hax i Menyoo to pewnie nie wszystko.
k5_
napisany 21.06.2017 o godzinie 13:25
zobacz profil autora
Już wrócili - w sobotę jak grałem z @wazap87 to już bronie znikały z ekwipunku.
chaos
napisany 21.06.2017 o godzinie 08:50
zobacz profil autora
Teraz doczytałem i zastanawiam się jak można było płacić za dostęp do modyfikacji :) teraz mnie nie dziwi zamknięcie takich projektów.
Kalesor
napisany 20.06.2017 o godzinie 23:29
zobacz profil autora
*poszkodowa scena
Kalesor
napisany 20.06.2017 o godzinie 23:29
zobacz profil autora
A na moje kiepełe, to nie zmieni się na długo. Dłużej niż kiedykolwiek, ale oszuści wrócą, a jedyny trwałym efektem będzie poszukiwana scena prawdziwych moderów.
sdr
napisany 20.06.2017 o godzinie 22:38
zobacz profil autora
Oby tym razem faktycznie coś się zmieniło, oby T2 nie spoczęło na laurach po kilku udanych akcjach antyhakerskich. Mam też nadzieję, że dzieciaki, które płaciły za takie usługi poczują się choć trochę wyruchane po stracie hajsu.
chaos
napisany 20.06.2017 o godzinie 06:54
zobacz profil autora
No z tymi ocenami to grubo jest zwłaszcza że pewnie większość wychwalała grę zaraz po premierze :) Ale z drugiej strony nie ma się czemu dziwić, że gracze i "gracze" są wkrurzeni. Pytanie czy ci grający fair będą zadowoleni? Czas pokaże.


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 151 gości oraz 0 z 6430 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 151 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: dawix246
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2019 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa