Gość

Rejestruj

Motocykle nadjeżdżają
napisany: 19.09.2016 · 17:19 · dodał: sdr
kategoria: Multiplayer · komentarzy: 12
Od miesięcy pojawiały się informacje o kolejnej interesującej aktualizacji dla GTA Online, która przyniosłaby nam możliwość założenia klubu motocyklowego. I oto nadciąga!

GTA Online: Motocykliści
Na Newswire pojawiła się przed momentem oficjalna zapowiedź rozszerzenia Motocykliści. Jeszcze nie wiemy kiedy zostanie nam ono udostępnione, ale twórcy zdradzili już jakie nowe możliwości i zawartość przyniesie.

  • Opcja stworzenia własnego klubu dla maksymalnie 8 osób.
  • Możliwość ustalenia osobnej hierarchii członków z prezydentem na czele.
  • Nowe motocykle (oczywiście!)
  • Nowe budynki, w tym siedziby klubów.
  • Nowe tryby rywalizacji i współpracy.
  • Nowe sposoby zarobkowania (m.in. import/eksport).
  • Nowa broń.
  • Nowe ubrania, tatuaże, fryzury i inne.

Trzeba przyznać, że bieżący rok jest bardzo udany dla GTA Online. Obfituje w liczne wydarzenia i ciekawe aktualizacje, począwszy od organizacji przestępczych, przez wyścigi kaskaderskie, aż po Motocyklistów. Nawet o oszustach zrobiło się ciszej. Nic tylko grać :)

Jak się zapatrujecie na nowe możliwości?

kurzi6
napisany 25.09.2016 o godzinie 22:01
zobacz profil autora
Nie no... dzisiaj @Kaleson mi powiedział, że cheatów nie widać ostatnio. Ale to tylko pokazuje jak faktycznie siedzę w temacie.
sdr
napisany 25.09.2016 o godzinie 11:58
zobacz profil autora
Czyli jednak cziterzy wrócili? Ja co prawda dużo nie gram teraz, ostatnio praktycznie wpadam tylko na chwilę żeby obczaić co nowego w bonusach, ale jakoś nie zauważyłem podejrzanych zachowań w publicznych sesjach. Takie mam szczęście? :P
kurzi6
napisany 24.09.2016 o godzinie 11:30
zobacz profil autora
@Dawid co by sprawiło, że dwa miesiące temu bym się jarał? Może to, że wtedy jeszcze byłem chociaż w minimalnym stopniu zainteresowany tą grą. Na chwilę obecną nawet nie mam zainstalowanej piątki bo ostatnie próby zagrania kończyły się moim wyjściem z gry i to w trybie ekspresowym. Wszystko jest do bólu powtarzalne i totalnie przeze mnie wyeksploatowane. Nie wspomnę już o cheaterach (a nie satysfakcjonuje mnie ograniczanie się do sesji tylko ze znajomymi).

Z tego kotleta już dawno zrobiła się podeszwa.
Kalesor
napisany 21.09.2016 o godzinie 23:09
zobacz profil autora
No nie wiem, co mogłoby mnie przyciągnąć z powrotem do tego samego kotleta. A ja jem go dopiero od premiery na PC, Ty to masz jeszcze gorzej. Sądzę, że to po prostu najwyższy czas, żeby Rockstar wysmażył jakieś nowe danie. A przynajmniej dał nam znać, że przypomniało im się, że w kuchni mają więcej sprzętów niż mikrofalówka.
Mnie też bolą zęby od tych moich gastronomicznych metafor, ale wypada być konsekwentnym. ;D
Innymi słowy, najwyższy czas odłączyć Online'a od respiratora i pójść dalej.
A poza tym powtórzę się, że dla mnie główną zaletą Online'a był fakt, że mogę pograć w GTA z kumplami. Poza tym faktycznie niewiele ma mi on do zaoferowania.
sdr
napisany 21.09.2016 o godzinie 21:47
zobacz profil autora
Czyli nuda? A co musiałoby się zmienić żeby przyciągnąć do gry na nowo takie osoby jak my? Mnie samemu trudno wskazać coś konkretnego, chyba głównie dlatego, że Online w ogóle jakoś do mnie nie trafia. Pewnie z 10 lat temu jarałbym się tym niesamowicie, a teraz traktuję bardziej jako ciekawostkę przyrodniczą. W tym sensie wydaje mi się, że wyrosłem.
Kalesor
napisany 21.09.2016 o godzinie 17:03
zobacz profil autora
@Dawid, nie sądzę, żeby to była kwestia wyrastania z GTA. Przynajmniej w moim przypadku. Nieważne ile razy odgrzejesz kotleta i nieważne ile różnych surówek do niego dorzucisz, to nadal będzie ten sam mielony. I chyba trudno oczekiwać, żeby ktoś jadł mielonego codziennie przez dwa lata.
sdr
napisany 21.09.2016 o godzinie 12:59
zobacz profil autora
@k5_ a co sprawiało, że 2 miesiące temu byś się jarał? Tak nagle odjęło Ci przyjemność z gry? ;)

Ja tam nikogo nie bronię. Po prostu chyba już tak z nami jest, chyba powoli wyrastamy z GTA. Wałkowaliśmy zresztą ten temat na forum swego czasu.
Chaos
napisany 21.09.2016 o godzinie 08:34
zobacz profil autora
Jak dla mnie to spóźnili się o jakieś dwa lata ;)
Kalesor
napisany 20.09.2016 o godzinie 18:10
zobacz profil autora
@Dawid, zauważyli, że coraz większa liczba graczy odchodzi od Online'a, więc próbują właśnie takimi "jakościowymi" aktualizacjami z powrotem ich przyciągnąć. Niestety muszę się tu zgodzić z kurzim. Za późno. Jasne, pewnie zerknę, bo ja od dawna liczyłem na motocyklową aktualizację, ale nie wierzę, że przyciągnie mnie do Online'a na dłużej. Tym bardziej, że chyba za bardzo przyzwyczaiłem się do grania z kilkoma osobami na TSie i wskakiwanie do multiplayerowego LS bez towarzystwa w słuchawkach nie ma nawet połowy tego uroku.
kurzi6
napisany 19.09.2016 o godzinie 20:22
zobacz profil autora
Stanowczo za późno... Jeszcze jakieś 2 miesiące temu bym się jarał. No i przede wszystkim nie widzę zapowiedzi motocykla z koszem.


Wybierz stronę: 1 2

Obecnie serwis przegląda 108 gości oraz 0 z 6632 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 108 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: mefiu
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2023 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies