Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
GTANF
Iron Squad - Spolszczenia gier
GTA.cz
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!

Motocykle wjadą do Los Santos?
napisany: 22.07.2016 · 19:07 · dodał: sdr
kategoria: Multiplayer · komentarzy: 2
Jednośladów w Grand Theft Auto V nie brakuje, ale wielu fanów od dłuższego czasu domaga się od Rockstar aktualizacji dla trybu sieciowego, dzięki któremu pożytek z motocykli będzie większy. Wygląda na to, że niedługo się doczekają.

Ostatni dodatek do GTA Online spotkał się z uznaniem wielu graczy. Jest to bez wątpienia jedna z najciekawszych aktualizacji, a jeszcze tylko niecałe 2 tygodnie i nowe możliwości trafią z nasze ręce w ramach kreatora wyścigów. To powinno całkowicie zadowolić miłośników wyczynów kaskaderskich w GTA.

GTA IV: The Lost and Damned
Istnieje jednak jeszcze jedna (i zapewne nie ostatnia), spora grupa fanów, która oczekuje od twórców implementacji pewnych specyficznych mechanizmów rozgrywki. Chodzi o system klubów motocyklowych. Fun De Panda z GTA Forums odkrył kilka linijek zaszytych w kodzie gry wskazujących, że w przyszłości będziemy mogli tworzyć gangi na wzór The Lost czy Angels of Death.

am_mp_personal_mod_garage
gb_biker_bad_deal
gb_biker_initiation
gb_biker_joust
gb_biker_rescue_contact
gb_vehicle_export

Powyższe zapisy zdają się wskazywać m.in. na możliwość posiadania warsztatu, w którym zmodyfikujemy swój motocykl. Wygląda na to, że będziemy mogli też handlować z innymi gangami. Kto wie czy całość nie zostanie w jakiś sposób połączona z działającym już systemem organizacji przestępczych i siecią magazynów.

Czas pokaże na ile te domysły pokrywają się z faktycznymi planami Rockstar. Miejmy tylko nadzieję, że nie będziemy musieli czekać długo.

sdr
napisany 23.07.2016 o godzinie 16:30
zobacz profil autora
Wrrm, wrrrm ;)
Kalesor
napisany 23.07.2016 o godzinie 00:57
zobacz profil autora
Słyszycie ten warkot? To ja pocinam na Freeway'u po Great Ocean Highway. <3 Jaram się jak meta Smoke'a w End of the Line. No i mam nadzieję, że do limuzyny z wieżyczką dołączy motocykl z koszem i zamontowanym karabinem maszynowym. :D


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 53 gości oraz 1 z 6538 zarejestrowanych użytkowników
Rodzina · sdr
Razem: 54 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: DejvideQ
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2021 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa