Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
GTA.cz
Iron Squad - Spolszczenia gier
GTANF
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!

Co nowego w GTA Online w tym roku?
napisany: 09.05.2016 · 22:47 · dodał: sdr
kategoria: Multiplayer · komentarzy: 5
Wielu z nas od dawna narzeka, że w GTA Online nie pojawia się nic nowego, a Rockstar już tylko odcina kupony dozując pojedyncze pojazdy i tryby adwersarza. Oto na horyzoncie pojawiła się obietnica jakiejś odmiany.

Na Newswire została właśnie zamieszona zapowiedź dwóch nowości planowanych w grze na najbliższe miesiące.

Rozwinięcie koncepcji prywatnych organizacji

Do znanych nam już możliwości jakie przyniosła aktualizacja Szefowie i inni przestępcy dodany zostanie system przemytu i handlu. Otrzymamy szereg nowych posiadłości, które posłużą za siedzibę naszej organizacji albo jako magazyn, w którym przechowamy swoje fanty.

Z siedziby będziemy mogli zarządzać i handlować pozyskanymi dobrami, m.in. kradzioną biżuterią, narkotykami, czy lekami, które pozyskamy od różnych dostawców. Odbiór towaru nie będzie jednak prosty. Kłody pod nogi będą nam rzucać stróże prawa i konkurencja, która zaatakuje magazyny. Jeśli zbyt mocno oberwiemy, pozyskane rzeczy konkretnie stracą na wartości.

Nowości planowane w GTA Online na 2016 rok
Nowe możliwości dla kaskaderów

Miłośnicy ostrej jazdy bez trzymanki dostaną w swoje ręce mnóstwo nowych obiektów do wykorzystania w kreatorze akcji. Pojawią się też typowo wyczynowe pojazdy, akcesoria i kolejne opcje rozgrywki. Pozwoli to tworzyć zupełnie nowe, jeszcze bardziej zakręcone wyścigi.

Więcej!

Poza tym w grze nadal będą pojawiać się będą dobrze znane i sprawdzone "umilacze". Wkrótce możemy spodziewać się nowych trybów adwersarza, a także kolejnych map dla już obecnych. Kontynuowana będzie również seria tygodni specjalnych, w ramach którzy wyróżniane będą konkretne typy akcji i rodzaje aktywności. Zawsze będzie też okazja, aby nabić trochę RP i podreperować stan konta GTA$. No i zniżki, dzięki którym taniej kupimy wiele fajnych rzeczy.

Jak się Wam podobają plany Rockstar? Miejmy nadzieję, że to nie wszystko co twórcy mają w zanadrzu na ten rok.

sdr
napisany 10.05.2016 o godzinie 06:55
zobacz profil autora
Macie rację, z drugiej strony czy tak naprawdę jest coś co Rockstar mogłoby zrobić żeby na nowo przyciągnąć nas do GTA Online? Coś mi się wydaje, że nawet gdyby na dobre pozbyli się wszystkich oszustów i wypuścili jakąś konkretną nowość kalibru napadów to i tak mało kto wróciłby do regularnej gry.

Wielu osobom Online chyba już po prostu się znudziło i mam wrażenie, że na serwerach zostali już tylko gracze, którym obecna sytuacja z jakichś powodów odpowiada.

Przyznam się, że ostatnio naszła mnie taka smutna myśl, że nawet jeśli prace nad VI są już mocno zaawansowane to przez obecną sytuację wyczekiwanie go nie będzie dla mnie tak ekscytujące jak wcześniej :( Online sprawiło, że trochę przejadło mi się całe GTA...
k5_
napisany 10.05.2016 o godzinie 01:15
zobacz profil autora
Poza tym w grze nadal będą pojawiać się będą dobrze znane i sprawdzone "umilacze". (w postaci cheaterów - dop. kurzi5).

Prawda jest taka, że dopóki R* nie zwiększy swojej responsywności w sprawie modyfikacji wpływających na charakterystykę rozgrywki GTA Online dla sporego grona graczy (w tym i mnie) ta gra będzie martwa.
Kalesor
napisany 10.05.2016 o godzinie 00:26
zobacz profil autora
No i mi bezczelnie wyjęliście z głowy to, o czym chciałem napisać. Więc dodam tylko tyle, że rozdawanie pieniędzy nadal jest najmniejszym problemem. Bo co nam po nowych bajerach, jeśli koniec końców i tak oberwiemy od oszusta-seryjnego mordercy?
Kolec
napisany 09.05.2016 o godzinie 23:23
zobacz profil autora
No. I na takie wieści czekałem. Trochę świeżości na tydzień grania.. a potem znowu 2-3 miesiące przerwy przez bonusowe tygodnie z RP i GTA$.. Eh.
sdr
napisany 09.05.2016 o godzinie 22:52
zobacz profil autora
Szczególnie nowe możliwości organizacji zapowiadają się interesująco. Jak tylko przeczytałem o handlu dragami od razu przypomniało mi się Chinatown Wars, gdzie było to moje ulubione zadanie poboczne.

Problemem pozostają jednak hakerzy, którzy psują ekonomię gry rozdając kasę na prawo i lewo. Jaki jest wobec tego sens pracowania na fortunę kiedy pieniądze dosłownie leżą na ulicy? :(


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 53 gości oraz 0 z 6529 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 53 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: Zenonek313
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2021 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa