Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
GTA.cz
GTANF
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!
Sex, drugs & rock 'n' roll
napisany: 14.01.2016 · 16:29 · dodał: chaos
kategoria: GTA V · komentarzy: 3
Ten news skierowany jest głównie do grupy osób, które nie mogą doczekać się dodatku do trybu fabularnego lub lubią przerabiać grę na tysiące sposobów. Przed użyciem każdego modu przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania lub skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą zadbaj o kopię zapasową gry (jeśli to możliwe), tak aby uniknąć nieporozumień lub niepotrzebnej blokady w Online.

28 grudnia ubiegłego roku fanów cięższego grania zasmuciła wiadomość o tym, że największy łobuz w historii muzyki heavy metalowej odszedł na wieczną imprezę. Lemmy Kilmister, bo to o nim mowa słynął z nienagannego stylu życia - przetestował chyba wszystkie dostępne na rynku narkotyki, przyswoił nieskończone ilości alkoholu, a na mieście powiadają że przeżył nawet zagładę nuklearną. Przez ostatnie 40 lat był liderem i wokalistą zespołu Motörhead, z którym nagrał między innymi "Ace of Spades", "Overkill" czy "Killed by Death". Nie wspominałbym tutaj o nim, gdyby nie fani, którzy sprawiają że pamięć o nim jeszcze długo będzie żywa.

Parę dni temu pojawiła się modyfikacja do Grand Theft Auto V pozwalająca wcielić się w faceta wspomnianego powyżej i siać zgorszenie w Los Santos w myśli idei sex, drugs and rock and roll. Mod wprowadza nie tylko skórkę Lemmyego wraz z tatuażami, ciuchami i fryzurami, a także motocykl Hexer z logo "Eat the Rich", oraz kilka komend pozwalających w przerwie rozwałek pić, palić, grać na gitarze i otaczać się paniami lekkich obyczajów.


Jeżeli uważacie, że już najwyższy czas wysłać Michaela na emeryturę, Franklina na Groove Street, a Trevor jest po prostu cienkim bolkiem, koniecznie zajrzyjcie tutaj aby zasięgnąć informacji i pobrać modyfikację.

sdr
napisany 14.01.2016 o godzinie 18:50
zobacz profil autora
got milk?
Kalesor
napisany 14.01.2016 o godzinie 17:37
zobacz profil autora
I podejrzewam, że to nie będzie łagodny przypadek Cat Scratch Fever a srogi Overkill. ;)
chaos
napisany 14.01.2016 o godzinie 16:37
zobacz profil autora
Nieformalny dopisek do newsa: jeżeli spotkam kogoś w Online, który będzie spawnował dziwki dookoła to sprawię, że w trzy sekundy będzie Killed by Death ;)


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 98 gości oraz 0 z 6588 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 98 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: poziomek
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2022 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa