Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
GTA.cz
GTANF
Iron Squad - Spolszczenia gier
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!
Wydarzenia trybu swobodnego już dostępne
napisany: 15.09.2015 · 20:06 · dodał: sdr
kategoria: Multiplayer · komentarzy: 2
Pojawiła się zapowiedziana w ubiegłym tygodniu aktualizacja Wydarzenia trybu swobodnego. Przypomnijmy krótko co nowego nam ona przynosi.

Wydarzenia uruchamiane są bezpośrednio w trybie freeroam. Aby wziąć w nich udział wystarczy potwierdzić swoją chęć w kiedy zostaniemy o to zapytani.

 • Odszukaj bestię - jeden z graczy wciela się w wilkołaka, a pozostali na niego polują. Wilkołak musi przedrzeć się przez miasto zaliczając kolejne punkty kontrolne.
 • Król na zamku - zadaniem gracza jest zajęcie wskazanego obszaru i jego obrona przed innymi.
 • Gorący towar - należy przechwycić walizkę i uciec przed pościgiem. Trzech graczy, którzy najdłużej utrzymają się przy walizce, dostanie premie GTA$ i RP.
 • Ruchomy cel - jeden z graczy w wyznaczonym pojeździe musi przedrzeć się do celu, podczas gry pozostali gracze starają się mu to udaremnić.
 • Punkty kontrolne - wyścig w innymi graczami przez punkty kontrolne. Kto będzie najszybszy ten wygrywa.
 • Odstrzał / Rywalizacyjny odstrzał - starcie z najemnikami z Merryweather.
 • Dostawa - należy zdobyć ładunek i dostarczyć go we wskazane miejsce szybciej niż inni.
 • Pod kopułą - zadaniem gracza jest utrzymanie się w oznaczonym fioletową kopułą, ciągle kurczącym się obszarze przez jak najdłuższy czas.
 • Demolka - wygrywa gracz, który w wyznaczonym czasie dokona w mieście zniszczeń na największą kwotę.
 • Ręce na kierownicy - celem zadania jest utrzymanie się na miejscu kierowcy niezniszczalnego pojazdu. Wygrywa osoba, która będzie dzierżyć kierownicę, gdy upłynie czas.
 • Próba czasowa - pobij rekord na wyznaczonej trasie.

Ponadto w grze został nowy zaimplementowany system 19 wyzwań. Polegają one na rywalizowaniu z innymi graczami w sesji m.in. w takich konkurencjach jak najdłuższy skok, unikanie stłuczek, najwyższy upadek bez śmierci, czy otwarcie spadochronu najbliżej ziemi. Trzech graczy, którzy uzyskają najlepszy wynik jest nagradzanych GTA$ i punktami RP.

GTA Online: Wydarzenia trybu swobodnego
Wydarzenia trybu swobodnego to nie wszystko co na dzisiaj Rockstar przygotował dla nas. W GTA Online pojawiły się również dwa nowe tryby adwersarza

 • Przekrocz linię - zadaniem członków drużyny jest przedarcie się na terytorium wroga.
 • Gonitwa - jedna drużyna osłania zaminowany pojazd, który wybuchnie jeśli będzie jechał zbyt wolno, a drużyna przeciwna stara się go zniszczyć lub uniemożliwić dotarcie do celu.

Ponadto kreator akcji umożliwia od dziś układanie przedmiotów jeden na drugim i zapisywanie szablonów do ponownego wykorzystania. Z kolei osoby grające na PlayStation 4 oraz Xboksie One mogą kręcić i publikować w sieci swoje filmy zmontowane w edytorze wideo.

To nie koniec. Dla wszystkich fanów twórcy gry przygotowali specjalną premię. Za ukończenie w tym tygodniu 5 dowolnych wydarzeń trybu swobodnego otrzymamy na swoje konto w grze dodatkowe 50 tysięcy GTA$ i ekskluzywną koszulkę Vapid. Nagrody zostaną przyznane w kolejny piątek, 25 września.

Zachęcamy do gry!

sdr
napisany 16.09.2015 o godzinie 18:00
zobacz profil autora
Kurczę, ja rozumiem, że edytor czy te wydarzenia w trybie swobodnym to za dużo na stare konsole, ale nowe tryby adwersarza mogli dać. Z końcu to akcja jak każda inna do tej pory.

Poza tym jest bardzo fajnie. Mam nadzieję, że Online nieco odżyje :)
k5_
napisany 16.09.2015 o godzinie 16:22
zobacz profil autora
No tryby adwersarza uważam za najbardziej udany element tego dodatku. Może gdyby w trybie swobodnym częściej można było spotkać normalnych graczy byłoby inaczej...


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 101 gości oraz 0 z 6547 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 101 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: Czoks
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2021 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa