Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
GTA.cz
GTANF
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!

Ukraine Grunge Flag by Free Grunge Textures - www.freestock.ca is marked with CC BY 2.0. To view the terms, visit https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/?ref=openverse
Zatwierdzone #15
napisany: 14.05.2015 · 19:42 · dodał: sdr
kategoria: Multiplayer · komentarzy: 0
Czy zdajecie sobie sprawę, że od premiery GTA V na pecetach minął już okrągły miesiąc? :)

Niektórzy zdążyli pewnie już ukończyć wątek fabularny, inni jeszcze się delektują. Część osób zabrała się za edytor wideo, a część sprawdza możliwości kreatora akcji w GTA Online. Dziś przyszła pora na wyróżnienie najlepszych prac tych drugich w kolejnej porcji Zatwierdzonych przez Rockstar. Które zasłużyły sobie na to wyróżnienie?

 • Rozróba w lesie (TDM) - Kryj się mądrze, bo może zrobić się gorąco!
 • GTA: Kradzież truposza (zdobywanie) - Mówi się, że o zmarłych się źle nie mówi. Pieprzyć to, jesteś kryminalistą i zabijasz za pieniądze. Martin Madrazo zlecił ci przerwanie pogrzebu niedawno zmarłego członka rodziny Forelli, Johnnego Pacino, i kradzież jego zwłok, za które zgarnie okup. Pan Madrazo nie lubi jak się go zawodzi, więc lepiej załatw sprawę.
 • RoC Santos (wyścig lądowy) - Kompakty, Coupe, Rowery, Motocykle, Muscle, Terenowe, Sedany, Sportowe, Klasyki sport., Superauta, SUV-y, Techniczne.
 • Trójfazowy (TDM) - Bitwa na szczycie budynku Arcadius. Te dachy perfekcyjnie nadają się na bazy. Trzy z nich połączone są kładkami. Bomby przylepne na pewno się przydadzą.
 • Starcie: Tankuj i jedź (zdobywanie) - Lokalna stacja benzynowa opróżnia swój sejf. Więc łap tyle forsy, ile się da! Uważaj na strażników i konkurencję.
 • Wielki poszukiwacz przygód (wyścig lądowy) - Zawsze powtarzasz, że lubisz przebywać na zewnątrz i pewnego dnia wespniesz się na górę Chiliad. Dziś rozpoczyna się twoja przygoda. Więc oto jesteś na lotnisku międzynarodowym Los Santos, w super wozie opłaconym przez twojego ojca, gangstera z Liberty City, w drodze do podnóża góry w jedyny znany ci sposób - bez krzty szacunku dla przyrody oraz ludzi wokół ciebie. Wyścig dla supersamochodów do 16 graczy z LSIA do pierwszej drogi na północ od Alamo Sea.
 • Okrążenie Life Invader (wyścig lądowy) - Ciasne zakręty, wąskie i szerokie drogi, serpentyny i szybkie, napakowane adrenaliną sekcje w pełni usatysfakcjonują każdego entuzjastę wyścigów. Wyścig dostarczony przez Life Invader!
 • RAMPY! RAMPY! RAMPY! (wyścig lądowy) - OGRANICZONA KASA!! OGRANICZONE RP!! TYLKO DLA ZABAWY!!! Zalecane 7 lub więcej graczy. W tym wypadku im więcej, tym lepiej, więc przedłuż czas i bądź cierpliwy!
 • Shot City - LTS ze strzelbami (LTS) - Nie masz gdzie uciec albo się schować, a na sam dźwięk tych strzelb zaczną ci drżeć nogi. Wybieraj osłony rozważnie. Ta akcja jest zabójcza i nie ma tutaj żartów.
 • Projekt Z Grand Prix (wyścig lądowy) - Witaj w projecie Z. Przetestuj swoje umiejętności na zróżnicowanej trasie, w sekcjami technicznymi, dużymi prędkościami, ciężkimi, zwodniczymi zakrętami. Nie trać kontroli i zobacz, czy wytrzymasz test i sięgniesz po zwycięstwo! Walcz czysto i uczciwie.

Powyższe akcje dostępne są na wszystkich pięciu platformach. Kolejne trzy wypróbować mogą tylko gracze na PS4, Xboksie One oraz PC.

 • Casino Royale (wyścig lądowy) - Obstaw zakład lub dwa w kasynie i przejedź się w pobliżu Mirror Park. Najeżona serpentynami i nierównymi drogami, ta trasa wystawi na test twoją odwagę, chyba że wolisz wylądować na dnie jeziora.
 • Cheetah Grand Prix (wyścig lądowy) - Jesteś wystarczająco szybki, aby pokonać Cheetah? Zobacz najpopularniejsze drogi prowadzące cię do rzeczywistości alternatywnej z elegancko umiejscowionymi rekwizytami tworzącym unikalną trasę. Nigdy by ci to nie przyszło do głowy, aż do teraz.
 • P.I.Z.D.A. (wyścig lądowy) - Plaża. Industrial. Zabudowania. Droga. Autostrada. Szerokiej drogi... Ta P.I.Z.D.A. ma wszystko.
Zatwierdzone #15Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 116 gości oraz 1 z 6579 zarejestrowanych użytkowników
Rodzina · sdr
Razem: 117 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: Bonusik
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2022 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa