Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
Iron Squad - Spolszczenia gier
GTANF
GTA.cz
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!
Plotka: wyciek informacji z Napadów Online
napisany: 23.02.2015 · 20:49 · dodał: sdr
kategoria: Multiplayer · komentarzy: 0
Za miesiąc o tej porze będziemy odliczać ostatnie godziny do premiery pecetowego GTA V. Czas biegnie, a w temacie obiecanych przed tym wydarzeniem napadów dla Grand Theft Auto Online kompletna cisza.

Dziś jednak coś dla Was mamy, bo na profilu jednego z użytkowników Twittera pojawiły się grafiki przedstawiające (rzekomo) nowe pojazdy i broń jakie mają wzbogacić inwentarz gracza wraz z wydaniem Napadów Online.

Pojazdy: helikopter, motocykl, mały samolot (prawdopodobnie specjalna odmiana Velum), opancerzona Karin Kuruma, Karin Technical z ciężkim karabinem na wyposażeniu.

Broń: wiertarka, pistolet na flary, noktowizor, tłumik, maski i nowy rodzaj materiałów wybuchowych.

Niestety nie wiadomo jeszcze czy wszystkie te rzeczy będą do kupienia za GTA$ czy też niektóre z nich będą dostępne jedynie w czasie wykonywania akcji.

Według plotek z tego samego źródła wszystkich napadów ma być pięć, każdy podzielony mniej więcej na cztery akcje-etapy. Co ciekawe, podobno posiadacze gry w wersji na konsole poprzedniej generacji (PS3, X360) mają dostać jeden dodatkowy napad - czyli łącznie 6. Nie wiadomo dlaczego tak miałoby się stać, ale jeśli okaże się to prawdą, to możemy się raczej spodziewać, że prędzej czy później bonusowy napad trafi również na PS4, XO oraz PC.

Inne źródło z kolei twierdzi, że Napady Online zadebiutują 27 lutego, czyli... już w najbliższy piątek. Cóż, dzień to nietypowy i raczej nie oczekiwalibyśmy potwierdzenia tej plotki, ale kto wie. Na szczęście, aby się dowiedzieć nie musimy czekać długo.Plotka: wyciek informacji z Napadów OnlineWybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 85 gości oraz 0 z 6509 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 85 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: rupert
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2021 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa