Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTANF
GTA.cz


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!


Jak GTA poszerza horyzonty
napisany: 15.02.2015 · 23:23 · dodał: sdr
kategoria: Ogólne · komentarzy: 0
W ubiegłym roku przeprowadzaliśmy na stronie sondę, w której pytaliśmy czego brakuje Wam na GTAthegame. Wiele osób odpowiedziało, że felietonów i publicystyki dlatego postanowiliśmy coś z tym zrobić.

W cyklu, który zrodził się pod roboczym tytułem "Słowo na weekend", ale właśnie został przemianowany na "Deep Thread" (wiadomo ;)), będziemy poruszać sprawy niemoralne nienormalne nie-tak-oczywiste kiedy myślimy o Grand Theft Auto jako temacie do dyskusji. Chciałbym zawrzeć tutaj właśnie nieco publicystyki, a jednocześnie ożywić forum dając nam wszystkim (mam taką nadzieję) dobry pretekst do wymiany poglądów. Dlatego właśnie całość będzie publikowana na forum.

Deep Thread #1: Jak GTA poszerza horyzonty
W pierwszym odcinku spróbujemy pomyśleć o GTA jako inspiracji do wypłynięcia na szersze wody kultury. Pewnie nie raz i nie dwa zainteresowaliście się muzyką zasłyszaną w jednej z fikcyjnych radiostacji, aktorem dubbingującym jedną z postaci, a może inną grą, którą Rockstar parodiował. Nie Wy jedni. Dajcie znać na naszym forum co to było i od czego się zaczęło. Podzielcie się z innymi swoimi odkryciami :)

Mamy nadzieję, że nowy cykl przypadnie Wam do gustu. W zanadrzu czeka jeszcze kilka tematów, a kolejny już za miesiąc :)Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 62 gości oraz 0 z 6453 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 62 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: prentolek
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa