Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
GTA.cz
GTANF
Iron Squad - Spolszczenia gier
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!
Kamera FPP w GTA V?
napisany: 22.09.2014 · 09:53 · dodał: sdr
kategoria: GTA V · komentarzy: 3
Wygląda na to, że w Grand Theft Auto V doczekamy się tak wyglądanego przez niektórych widoku z oczu bohatera.

W pamięci podręcznej wyszukiwarki Google zachowała się strona pomocy technicznej Rockstar Games opublikowana 12 września. Na stronie tej w przystępny sposób przedstawione zostały najważniejsze ulepszenia zremasterowanej wersji gry w stosunku do edycji dostępnej obecnie. Oprócz kwestii, o których już wiemy znajdziemy tam jednak również wzmianki o kamerze FPP.

- Zupełnie nowy widok z pierwszej osoby w pojazdach ukazujący wnętrze pojazdu, w tym działające wskaźniki prędkościomierza i obrotomierza oraz podświetlenie kokpitu.
- Zupełnie nowy widok z pierwszej osoby, gdy poruszamy się pieszo.

Trzeba przyznać, że tego chyba się nie spodziewaliśmy. Opisy wydają się jednak nie pozostawiać wątpliwości.

Pozostałe punkty wymieniają m.in. nowe easter eggi, zwierzęta, darmowe bronie i garaż dla graczy przenoszących swoje profile GTA Online z wersji PS3/X360 oraz odświeżony ekran wyboru postaci w trybie sieciowym.

Biorąc pod uwagę wyróżnienie kolorem i znak zapytania przy "zwierzętach w GTA Online" oraz pusty punkt na końcu listy można domniemywać, że artykuł nie jest jeszcze ukończony. Ciekawe o czym jeszcze nie wiemy...Kamera FPP w GTA V?

sdr
napisany 22.09.2014 o godzinie 12:27
zobacz profil autora
@Losiu zamiast kupować nową kopię odesłałbym grę do Cenegi. Skoro błąd da się powtórzyć na innych konsolach to nie powinno być problemu z wymianą wadliwego egzemplarza.
Losiu
napisany 22.09.2014 o godzinie 12:05
zobacz profil autora
Byłoby dobrze gdyby widok FPP był dopracowany. Mimo wszystko wydaje mi się, że w obecnym widoku są mikro opóźnienia kiedy poruszamy się bohaterem. Wiem, że wynika to ze skryptów ruchu modelu postaci, ale w przypadku pierwszego widoku może być to irytujące.

@Dawid - dopiero zauważyłem pytanie w poprzednim newsie. Płytka jak nówka, sprawdzana na innych konsolach. Niestety błąd pojawia się także tam. Nie wiem z czego to może wynikać, wiele osób miało ten sam problem. Jedyne rozwiązanie to kupno nowej kopii... (potwierdził to support R* oraz inne wpisy na różnych forach). Dlatego już czekam na wersję PC. Na szczęście jest na co czekać :D
Ronin
napisany 22.09.2014 o godzinie 11:17
zobacz profil autora
Może być ciekawie i na pewno czasami chętnie będę przełączał na widok z kokpitu czy FPP, jednak GTA to GTA i klasyczna kamera będzie w moim przypadku dominująca.


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 78 gości oraz 0 z 6487 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 78 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: vape
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa