Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
GTA.cz
GTANF
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!

Ukraine Grunge Flag by Free Grunge Textures - www.freestock.ca is marked with CC BY 2.0. To view the terms, visit https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/?ref=openverse
Pudelkowo
napisany: 06.08.2014 · 22:51 · dodał: sdr
kategoria: GTA V · komentarzy: 2
Ostatnimi czasy przez świat Grand Theft Auto przemknęło kilka interesujących plotek, które nie budziły jednak aż takiego zainteresowania, aby poświęcać im osobne newsy. Zbierzmy teraz to wszystko do kupy.

Po pierwsze w plikach GTA Online udało się odnaleźć animacje postaci przypominające takie, które mogłyby zostać wykorzystane w zapowiadanych już od dawna napadach. Możecie rzucić na nie okiem poniżej.


Druga sprawa to odkryte rzekome klasy postaci występujących we wspomnianych napadach. Zgodnie z doniesieniami autorów kanału Typical Gamer mamy otrzymać do dyspozycji sześć specjalności, spośród których wybieralibyśmy te najbardziej przydatne przy danym skoku. Mowa jest o postaciach przywódcy, kierowcy, hakera, snajpera, skoczka i strzelca. Ponadto w zależności od zadania maksymalny łup ma wynosić około 1,5 miliona GTA$, by następnie maleć z każdym pomyślnie powtórzonym napadem.

Kolejna plota dotyczy odkrytych w kodzie GTA V odniesień do ekranu wyboru DLC. Znajdują się na nim obecnie trzy opcje: "GTA" - pozwalająca załadować podstawową wersję gry, "Trevor" - mająca być może rozwijać wątek Trevora, a także najciekawsza - "Dead". Ta ostatnia odwołuje się do pliku o nazwie SPZOMBIES co zdaje się sugerować, że kiedyś możemy zobaczyć w grze żywe trupy. Czy będzie to jednak faktycznie pełnokrwisty dodatek na miarę Undead Nightmare dla Red Dead Redemption czy też tylko ograniczony czasowo event jak w przypadku Walentynek albo święta 4 lipca, tego nie wiemy.


Na koniec dla odmiany wiadomość już całkowicie potwierdzona: Grand Theft Auto V rozeszło się na dzień dzisiejszy w nakładzie przekraczającym 34 miliony egzemplarzy. Taka łączna ilość pudełek z grą została rozesłana do sklepów, ale nie ulega wątpliwości, że zalegać tam nie będą ;) Gratulacje!

Ronin
napisany 07.08.2014 o godzinie 22:20
zobacz profil autora
Według mnie każda klasa postaci na pewno będzie mieć różne umiejętności. A co do zombiaków to raczej obstawiałbym na małe DLC na halloween.
sdr
napisany 06.08.2014 o godzinie 22:58
zobacz profil autora
Ciekawe czy te klasy w napadach to będzie coś więcej niż tylko nazwa. Wyobrażam sobie, że np kierowcom mogłoby się łatwiej niż innym prowadzić pojazdy, a strzelcy szybciej by przeładowywali broń, itp.


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 85 gości oraz 0 z 6588 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 85 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: poziomek
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2022 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa