Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTA.cz
GTANF


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!Lepiej kupić GTA V na PS4?
napisany: 12.06.2014 · 07:57 · dodał: sdr
kategoria: GTA V · komentarzy: 2
Grand Theft Auto V na nowe platformy zapowiedziane, przedsprzedaż ruszyła. Teraz jak przekonać graczy do zakupu tej, a nie innej wersji gry?

W rozmowie z serwisem Kotaku John Koller, wiceszef marketingu PlayStation w Ameryce Północnej, zapytany został czy Sony ma w planach coś na zachętę dla graczy, aby wybrali edycję GTA V właśnie na PlayStation 4.

Chyba jeszcze nic nie zostało ogłoszone w tym temacie, ale tak, szykujemy coś. GTA V bardzo dobrze poradziło sobie na PlayStation 3. Stosunek liczby konsol na rynku do liczby instalacji gry okazał się bardzo korzystny dla PlayStation i GTA V, i stało się tak głównie dzięki naszemu partnerstwu z Rockstar. Oczekujemy, że podobnie będzie z wersją na PS4. GTA jest marką PlayStation. Zaczęło się u nas i czujemy, że jest naprawdę mocno związane z naszą platformą.

W nadchodzących tygodniach i miesiącach będziemy dużo mówić o GTA V. Ta gra jak i cała marka GTA będą czymś bardzo wyjątkowym na PlayStation.

Zwykłe słodzenie, czy rzeczywiście coś się kroi? Bundle, a może DLC na (czasową) wyłączność? Czyżby nie bez powodu pierwsza zapowiedź gry pojawiła się właśnie na konferencji Sony?

sdr
napisany 15.06.2014 o godzinie 09:41
zobacz profil autora
No zobaczymy co tam wyczarują. W każdym razie co by to nie było na pewno po jakimś czasie pojawi się też na pozostałych platformach. Rockstar na szczęście nie ma w zwyczaju wyróżniać jednej platformy jakimś dodatkowym kontentem :)
Marcin
napisany 12.06.2014 o godzinie 17:09
zobacz profil autora
Wiadomo, że lepiej.


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 41 gości oraz 0 z 6437 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 41 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: durr1313
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2019 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa