Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
GTA.cz
Iron Squad - Spolszczenia gier
GTANF
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!
GTA V na PC, PS4 i X1 jesienią!
napisany: 10.06.2014 · 07:08 · dodał: sdr
kategoria: GTA V · komentarzy: 6
Stało się! Grand Theft Auto V zawita jesienią na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One! :)

W czasie odbywającej się dziś w nocy w Los Angeles konferencji Sony w ramach E3, zapowiedziana została wersja ubiegłorocznego hitu Rockstar na PS4. Chwilę potem na Newswire pojawiła się informacja o tym, że swoje edycje otrzymają również posiadacze Xboksa One oraz pecetowcy. Tak!


GTA V na nowej wersji zaserwuje nam prawdziwie nextegenową rozrywkę. Gra otrzyma oczywiście wysokiej rozdzielczości tekstury, znacznie zwiększony zostanie obszar rysowania (draw distance), a po ulicach poruszać się będzie większa liczba pojazdów.

Poza tymi oczywistymi ulepszeniami natury technicznej pecetowcy i posiadacze PS4/X1 uświadczą nowej zwierzyny na terenach pozamiejskich, zobaczą jeszcze bardziej realistyczne efekty pogodowe oraz model zniszczeń i wiele, wiele innych.

Rozwinięcie możliwości Grand Theft Auto V w powyższych obszarach to jednak nie wszystko. Zmiany na lepsze dotkną również GTA Online. Nie dość, że grając na nowych platformach otrzymamy już na wejściu wszystko to co do tej pory mieli okazję ogrywać tylko właściciele edycji na X360/PS3, to spodziewać się możemy kolejnych nowości w trybie wieloosobowym.

Ciekawym posunięciem wydaje się umożliwienie przez Rockstar transferu już istniejących postaci i ich postępów do nowych wersji. W ten sposób dotychczasowi gracze, którzy zechcą się przesiąść nie będą musieli zaczynać znowu od zera.

Na koniec bonus dla fanów GTA na PC. Podobnie jak to było w przypadku w poprzedniej odsłony serii, ponownie w nasze ręce oddany zostanie edytor klipów wideo zapisywanych w grze.

To będzie gorąca jesień! A teraz zapraszamy do obejrzenia nowego zwiastuna gry - tak, jeszcze raz ;)

PS Nie, niestety dokładna data premiery nie jest jeszcze znana.

Ronin
napisany 10.06.2014 o godzinie 16:09
zobacz profil autora
No w końcu się z tym newsem ruszyli, edycji na PS4 i XB1 się nie spodziewałem, w końcu nigdy Rockstar w taką politykę się nie bawił. Trochę szkoda, że dopiero na jesień czyli na pewno trzeba będzie czekać dłużej jak rok na wersję PC-tową :( Optymistycznie zakładam, że będzie pod koniec października, chociaż mając w pamięci edycję na konsole to nie wiem, czy czasem się nie zmieni z fall na winter.
chaos
napisany 10.06.2014 o godzinie 13:59
zobacz profil autora
Ja obstawiam pierwszy tydzień grudnia, chociaż pewnie i tak nie zagram.
sdr
napisany 10.06.2014 o godzinie 12:11
zobacz profil autora
@Marcin faworyzuję. Może dlatego, że sam po nią sięgnę, ale też pewnie dlatego, że większość graczy czekających na V czekała właśnie na wersję PC. Co tu kryć - z tych trzech wersji pecetowa trafi do największej grupy, która nie miała jeszcze okazji posmakować przygód w LS :) Edycje na PS4 i X1 to raczej ciekawostki oraz - co już nie tak wesołe - sugestia, że przed nami kolejnych kilka lat oczekiwania na nowe GTA, może nawet podobnie jak to było teraz, do końca generacji.

@miauczek13 ja podobnie obstawiam przełom X/XI. Chociaż 17 września byłby ładną datą symboliczną, to jednak chyba trochę za wcześnie. W sumie to może się nawet okazać, że wyjdzie z tego grudzień biorąc pod uwagę różnicę w czasie oczekiwania na zapowiedź pecetowej IV i V ;p
Lukes501
napisany 10.06.2014 o godzinie 10:41
zobacz profil autora
A jednak będzie :) Biorę oczywiście na PC. Najbardziej mnie cieszy to, że będzie można przenieść swoją postać, bo na ten 52 lvl, który mam obecnie, trochę się napracowałem. A premierę obstawiam na przełomie października i listopada, bo raczej będą chcieli konkurować z najnowszym AC i FC4. Ale jeżeli R* ma zamiar wydać V pod koniec września to nie mam nic przeciwko :)
Marcin
napisany 10.06.2014 o godzinie 10:33
zobacz profil autora
Hehe, właśnie a propos ostatniej sceny miałem pisać. Ruch jest większy na oko około dwóch razy ;)
No i fajnie. Tego się spodziewałem, nie spodziewałem się natomiast, że na E3.
Oczywiście wezmę wersję na PS4 i z przyjemnością jeszcze raz oblecę :)
Widzę Dejw, że gloryfikujesz wersję pecetową, bo w trailerze wyraźnie jest ona wymieniana na ostatnim miejscu, a Ty wszędzie wpisujesz ją jako pierwszą ;D
sdr
napisany 10.06.2014 o godzinie 08:34
zobacz profil autora
Bardzo przyjemny trailer. A ostatnia scena, mmm...


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 46 gości oraz 0 z 6529 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 46 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: Zenonek313
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2021 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa