Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTANF
GTA.cz


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!


Rockstar robi porządek z RP
napisany: 23.05.2014 · 08:33 · dodał: sdr
kategoria: Multiplayer · komentarzy: 0
W poniedziałek zaktualizowana została strona wsparcia technicznego GTA Online mówiąca o walce z oszustami w grze.

Zgodnie z najnowszymi informacjami we wtorek przeprowadzona została pierwsza runda kasowania nieuczciwie zdobytych punktów doświadczenia (RP). Osoby, które zdobyły punkty na skutek oszustw polegających na wykorzystywaniu błędów w grze mogą spodziewać się znacznego spadku swojego poziomu w grze, bowiem algorytm korygujący będzie cofał konta takich graczy do momentu, w którym zaczęli oni oszukiwać. Tak więc, nawet jeśli zdarzyło się to komuś tylko raz, a później grał uczciwie, może stracić bardzo wiele. Czystki objęły okres od premiery GTA Online aż do teraz.

Takie porządki wejdą jednak do harmonogramu Rockstar na stałe. Mimo, że tym razem utracić można najwyżej trochę RP, a pieniądze i nabyte przedmioty pozostaną nietknięte, to w przyszłości może się to zmienić. Twórcy nie zamierzają też już więcej karać osób, którym oberwie się teraz, ale jeśli będą nadal łamać zasady uczciwej gry, mogą spodziewać się kolejnych nieprzyjemności - przydzielania do sesji z innymi oszustami, resetu konta, banów, lub konfiskaty wszystkich GTA$ (poza tymi pochodzącymi z kart Shark).

Spokojnie powinni natomiast spać gracze, którzy do nabijania leveli wykorzystywali np krótkie akcje przynoszące "za dużo" pieniędzy i doświadczenia. Oni nie będą podczas porządków brani pod uwagę.Rockstar robi porządek z RPWybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 48 gości oraz 0 z 6465 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 48 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: wuuuj
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa