Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTANF
GTA.cz


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!


Walentynkowa masakra
napisany: 11.02.2014 · 20:51 · dodał: sdr
kategoria: Multiplayer · komentarzy: 3
Już w piątek Walentynki. Każdy świętuje po swojemu, nawet Rockstar. W tym pełnym miłości dniu otrzymamy kolejną bezpłatną zawartość dla GTA Online.

W skład paczki nazwanej z polotem Walentynkowa Masakra (polska nazwa jeszcze nie potwierdzona) wchodzić będą następujące nowości:

  • Karabin Gusenberg Sweeper - w multi do odbioru w Ammu-Nation, w singlu dostępny od razu dla każdej z postaci.
  • Opancerzona limuzyna Albany Roosevelt z 1920 roku - idealna na wspólne drive-by z kumplami z ekipy; w multi do zamówienia z legendarymotorsport.net, w singlu dostępna w dodatkowym garażu każdego z bohaterów.
  • Nowe maski i elementy garderoby rodem z lat 20. dostępne w sklepach odzieżowych Los Santos plus nowa fryzura - tylko dla kobiet.
  • 10 nowych akcji w trybach: deathmatch, skoki spadochronowe oraz wyścigi wodne, lądowe i rowerowe.

Dostępność okolicznościowych dodatków będzie niestety ograniczona tylko do krótkiego okresu począwszy od najbliższego piątku. Jeśli jednak już coś w tych nowości zakupicie/wypróbujecie to zostaną one w Waszym posiadaniu na zawsze.

Zapowiedziano również czego możemy spodziewać się w najbliższym czasie. Spokojnie możemy nastawić się na więcej szczegółowych informacji w temacie Rabunków Online (Heists), poszerzonych możliwości kreatora oraz zupełnie nowego DLC o tajemniczej nazwie Niebezpieczne Interesy (Dangerous Business Pack).Walentynkowa masakra

Ronin
napisany 13.02.2014 o godzinie 12:34
zobacz profil autora
Jeśli V miałaby mieć takie same problemy jak IV to niech ją lepiej dopracują i wtedy opłaci się trochę dłużej poczekać. Zwłaszcza, że mi osobiście się tak nie spieszy, bo im później wyjdzie V na PC, to tym większa szansa, że odpalę grę na nowym sprzęcie. Dobrze wiem, że na tym kompie co mam teraz, to trzeba będzie znowu jak w przypadku IV odpalić tryb konsolowy czyli wszystko na minimum i modlić się chociaż o te 30 fpsów :(
sdr
napisany 12.02.2014 o godzinie 21:53
zobacz profil autora
W sumie to już najwyższa pora. Minęło prawie 5 miesięcy od premiery. Pecetowa IV została zapowiedziana po czterech. Coś się zaczynam obawiać, że tym razem pecetowcy będą musieli czekać okrągły rok :(

Pytanie czy Rockstar tyle zwleka, bo wersja PC jeszcze nie działa tak jakby chcieli, czy po prostu dlatego, że edycja konsolowa nadal tak dobrze się sprzedaje.
k5_
napisany 12.02.2014 o godzinie 20:19
zobacz profil autora
Na walentynki to mogliby puścić GTA V PC, żeby takie osoby jak ja miały co robić w ten dzień :/


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 52 gości oraz 0 z 6434 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 52 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: NetesekYT
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2019 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa