Gość

Rejestruj

Lubisz czytać?
napisany: 26.05.2013 · 17:10 · dodał: chaos
kategoria: GTA V · komentarzy: 6
W tym tygodniu w sieci pojawiło się mnóstwo informacji, które pojedynczo nadawały się jedynie do naszego niezastąpionego shoutboxa. Dzisiaj nadszedł czas zebrać to wszystko do kupy.

Na początku tygodnia na terenie Europy odbył się półgodzinny pokaz gry Grand Theft Auto V. Impreza odbyła się między innymi w Warszawie, była zamknięta i chroniona, a wejście było możliwe jedynie za okazaniem specjalnego zaproszenia Rockstar Games. Niestety w wyniku zaginięcia paczki nasze zaproszenie nie dotarło na czas i musieliśmy się obejść smakiem. Za to nasi koledzy z branży - Polygamia, gram.pl czy CD-Action tam byli i polskim zwyczajem podzielili się ze wszystkimi tym, co widzieli. Mimo, że był to ten sam pokaz, który odbył się na początku maja, cieszy fakt że niemały wschodnioeuropejski rynek został ponownie zauważony przez Gwiazdę Rocka.

· Grand Theft Auto V - pierwsze wrażenia
Michał 'Myszasty' Nowicki · gram.pl


· Grand Theft Auto V - zapowiedź
Adzior · cdaction.pl


· Zobaczyć GTA 5 i umrzeć: widzieliśmy najnowszą grę Rockstara w akcji
Tomasz Kutera · Polygamia


· Widzieliśmy GTA V w akcji
Tomasz Stachurski · Gamezilla


Rockstar Games ze swoją prezentacją zawitał również do Moskwy. Powiadają nawet, że w Grand Theft Auto V grał już sam Władimir Putin, mało tego - ukończył fabułę zanim się rozpoczęła, ale rosyjskie MSZ szybko zdementowało te plotki. Grę widzieli także redaktorzy lokalnych magazynów growych i na filmie zauważyli kilka ciekawych szczegółów. Ba. Odważyli się nawet opublikować jeden nowy obrazek.

» Czasami blizny po ranach odniesionych w wyniku postrzelenia czy pobicia permanentnie zostają na ciele postaci;
» Na początku prezentacji widoczny był Franklin wyskakujący ze spadochronem z samolotu. Podczas lotu zauważono:
- bazę wojskową ukrytą w górach,
- polujące na siebie dzikie zwierzęta,
- tor motocrossowy oraz obszar polowań,
- turystów wspinających się w góry, wędkarzy i wielu innych...
» Pozostały problemy związane z wydajnością obecnej generacji konsol, na przykład mało jest pojazdów na ulicach;
» Po raz pierwszy w serii oprócz muzyki dostępnej w radiu, obecny będzie osobny podkład muzyczny towarzyszący nam na przykład podczas wykonywania misji;
» Podwodny świat wokół Los Santos jest prawdopodobnie najlepszym odzwierciedleniem oceanów w grach komputerowych. Zobaczysz mnóstwo kolorowych ryb, kamieni i rekinów.

No i obiecany obrazek. Nie wyrywa z butów, ale zawsze to jakaś nowość:


· żródło: Behind Games

Przypominam także o trwającej akcji Wiosnobranie organizowanej przez muve.pl, w której spośród wielu tytułów wyłowić możecie gry z serii Grand Theft Auto w śmiesznie niskiej cenie. Promocja kończy się za 18 godzin.

· Na zakupy!

A na koniec coś dla tych, którym literki wypalają oczy. Jak wiadomo GTA V, podobnie jak poprzednie gry serii garściami czerpią tematy z wielkich hollywoodzkich produkcji. Na jednym z ostatnich trailerów widzieliśmy nawiązanie do filmu Gorączka (Heat) z Robertem DeNiro i Alem Pacino. Co jednak by się stało, gdyby to film czerpał inspirację z gry Grand Theft Auto? Czy to może być tak trudne? Zobaczcie sami.EDIT · 27.05.2013 14:50
Niespodzianka! Dla wszystkich tych, co lubią sobie co nieco poczytać podczas jazdy autobusem, czy siedząc na sedesie i którym obcy język niestraszny rzecz jasna, pewien użytkownik internetu (GTAForums) zebrał wszystkie zapowiedzi które ukazały się w rosyjskich serwisach growych.

IGN Russia, Gameru.net, Meownauts.com, Pressxtowin.com (1), Pressxtowin.com (2), Gmbox.ru, Games.mail.ru.


Zapewne większości z was te znaczki mogą wydawać się dziwne, ale nie martwcie się. Teksty w języku angielskim przeczytacie tutaj.

Whis
napisany 31.05.2013 o godzinie 04:24
zobacz profil autora
@Artur, xboxa one się nie bierze bo obecnie to straszny syf i nie mówię tego jako fanboy playstation ale tak jest. Starzy fanboje xboxa, one nie zamierzają kupować po tych wszystkich informacjach, jedynie 10 czerwca na E3 może się wszystko zmienić gdy zapowiedzą wartościowe gry i być może z niektórych swoich pomysłów zrezygnują.
Jarszo
napisany 31.05.2013 o godzinie 01:12
zobacz profil autora
Martwi mnie ta wydajność konsol.
Dopiero co kupiłem Xboxa Slim, mojego 3 xboxa, a już muszę odkładać na ONE ?
lol3?
Ronin
napisany 27.05.2013 o godzinie 19:09
zobacz profil autora
Ciekawe jest to, że każda osoba, która widziała już V w akcji miała do czynienia z tym samym fragmentem misji i facet z R* pokazywał praktycznie to samo, a recenzje bardzo różnią się od siebie. Jedni narzekają na grafikę, że jest gorsza od IV inni natomiast twierdzą, że jest o wiele lepsza. Niektórzy sikają po nogach i piszą, że jest rewelacyjnie a reszta twierdzi, że jest jeszcze dużo do poprawy. A co do screena to się nie popisali bo to jest połączenie tego co już widzieliśmy - miejsce w którym Franklin patrzy przez lornetkę i znany nam już batyskaf. Jak na tak dużą grę to już wieje monotonia w tych obrazkach, a mi natomiast cholernie brakuje ujęć z dzikimi zwierzętami.
Whis
napisany 27.05.2013 o godzinie 14:57
zobacz profil autora
Od wpatrywania się w pasek stanu do premiery V.
chaos
napisany 27.05.2013 o godzinie 14:44
zobacz profil autora
Chyba mamy 6054 użytkowników z wypalonymi oczami od literek ;)
Whis
napisany 27.05.2013 o godzinie 14:42
zobacz profil autora
Chyba nikt nie lubi czytać.


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 125 gości oraz 0 z 6660 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 125 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: Tyka1125
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies