Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
GTA.cz
GTANF
Iron Squad - Spolszczenia gier
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!
Best of the Best
napisany: 30.12.2012 · 21:13 · dodał: chaos
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 7
I nadeszła ta chwila na którą wszyscy czekali. Tydzień temu skończył się organizowany przez nas plebiscyt Best of GTA w którym wybieraliście z serii Grand Theft Auto to, co najlepsze. Jednak nie skończyliśmy jeszcze rozdawać nagród...


Obiecaliśmy, że pod koniec roku spośród osób aktywnie biorących udział w plebiscycie przez minimum 10 edycji rozlosujemy egzemplarz gry Grand Theft Auto V na dowolnie wybraną platformę. Warunkiem uprawniającym do losowania nagrody poza nominowaniem i głosowaniem było posiadanie minimum 50 napisanych komentarzy na stronie lub na forum. Pragnę poinformować, że do finałowego losowania zakwalifikowało się pięć osób.

Żeby nie było oszustw, wraz z sdr'em postanowiliśmy, że nie będziemy losować papierków ze szklanej kuli, bo jeszcze ktoś by powiedział, że mamy magiczny papier, albo napisaliśmy te same nicki na kilku karteczkach. Losowanie odbyło się w naszej tajnej siedzibie znajdującej się na Górnym Śląsku, w pobliżu drogi krajowej nr 94, na drugim zjeździe przed skrzyżowaniem z drogą krajową nr 86. Poniżej zamieszczamy filmik, który nagrał jeden z członków komisji nadzoru gier i hazardu.

Zwycięzcy serdecznie gratulujemy i jednocześnie prosimy o kontakt na tzw. "poza anteniu" celem dogadania szczegółów i dostawy nagrody. Zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach, a także w aktywnym życiu na stronie, poprzez udzielanie się w komentarzach, czy postach nie tylko w R·D·Sie. Klawiatura przecież nie parzy :)

sdr
napisany 01.01.2013 o godzinie 20:40
zobacz profil autora
Dobrze prawi, polać mu! :)
eagle
napisany 01.01.2013 o godzinie 19:52
zobacz profil autora
Wunderbar :D Jeśli o mnie chodzi, to ten plebiscyt był niezwykle fortunnym wydarzeniem. ;) Zacznę grywać w totolotka!
Mój skromny udział był sam w sobie nakręcany i podkręcany przyjemnością czerpaną ze wspólnych wspominek i dzielonej z Wami atmosfery.
Toteż dzięki wszystkim za te chwile, za cały rok, przepełniony sentymentami i pozytywnymi na wszelakie sposoby emocjami związanymi ze sceną i serią, które miło było z Wami dzielić. Dla każdego z Nas seria GTA jest ważna na ten, czy też inny sposób. Nie chcę patetyzować, lecz stała się nieodłączną częścią naszej rzeczywistości i wpłynęła na nią w pewnym określonym stopniu (choć w tym twierdzeniu nie posunę się tak daleko, jak Jack Thompson) czy to za sprawą towarzyszenia procesom dorastania, czy to pozwalając nam na zwykłe odstresowanie się, dostarczając tak często wirtualny ekwiwalent kilkunastu świetnej jakości filmów dzięki genialnym wątkom fabularnym, rozśmieszając pikantnymi akcentami kreującymi świat gry, a nawet wpływając korzystnie na nasz sposób postrzegania świata, rozwijając naszą wyobraźnię, zachęcając do tworzenia - nie tylko biernego odczuwania satysfakcji płynącej z grania, lecz czerpania radości z tworzenia własnych historii nagrywanych frapsem, kreowania wirtualnej rzeczywistości dzięki niemal nieograniczonym możliwościom modyfikowania każdej z części serii. Myślę, że GTA to przede wszystkim miłe wspomnienia, które są jeszcze milsze, gdy dzielone.
Szczęśliwego Nowego Roku :*
Ronin
napisany 31.12.2012 o godzinie 15:07
zobacz profil autora
Gratulacje eagle. Kopie beta nam się skończyły ale z nieoficjalnych źródeł wiem, że R* wysłał już do sdr-a partie pudełek, które będą dopiero dostępne na przełomie kwietnia i maja :) @k11h Ty masz pecha, to co ja mam powiedzieć, brałem udział we wszystkich edycjach, a maszyna losująca jakoś mój nick omijała. A w finale to wogóle maszyna odrzuciła mój nick, podobno za jakieś oszustwa czy przekręty, ale to dopiero komisja Macierewicza wyjaśni jak było naprawdę :))
brodaty
napisany 31.12.2012 o godzinie 14:37
zobacz profil autora
Moje gratulacje :D
chaos
napisany 31.12.2012 o godzinie 14:36
zobacz profil autora
Nie tylko Ty liczyłeś na główną wygraną... :>
k11h
napisany 31.12.2012 o godzinie 13:15
zobacz profil autora
Gratulacje eagle! :) Przyznam się po cichu, że liczyłem na wygraną :D Ale to jest loteria, a ja mam pecha w takich konkursach, chociaż udało mi się dwa razy wygrać nagrody w ciągu całej edycji :) Dzięki GTG ;)
sdr
napisany 31.12.2012 o godzinie 12:14
zobacz profil autora
Gratki eagle! Niestety jeszcze chwilę będziesz musiał zaczekać na swoją nagrodę, bo kopie beta już nam się skończyły ;)

A zwycięzców edycji XIII-XV pragnę poinformować, że Wasze paczki już są w drodze :) Dzięki wszystkim za zabawę przez cały ten rok! Czuwajcie, bo nie wiecie kiedy kolejny konkurs odpalimy... A powiadam ja Wam, że przed premierą V będzie u nas do wzięcia przynajmniej jeszcze jedna darmowa sztuka :)


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 53 gości oraz 1 z 6487 zarejestrowanych użytkowników
Rodzina · chaos
Razem: 54 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: vape
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa