Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
Iron Squad - Spolszczenia gier
GTANF
GTA.cz
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!

Kto pyta nie błądzi
napisany: 17.11.2012 · 16:08 · dodał: Patryk
kategoria: GTA V · komentarzy: 0
Matt Bertz, redaktor Game Informera, odpowiedział na pytania czytelników stawiane przez nich w komentarzach na ich stronie internetowej. Z owych odpowiedzi można wycisnąć całkiem ciekawe informacje.

Nie da się przejść całego głównego wątku fabularnego jednym bohaterem. Będą jednak misje przypisane wyłącznie jednej postaci. W innych misjach natomiast najpierw będziemy musieli przełączać bohaterów, a potem samodzielnie będziemy mogli wybrać, którym kontynuować i dokończyć misję. Grając jednym bohaterem nie będziemy mogli zabić któregoś z pozostałych dwóch.

Każdy z nich pochodzi z innej części Los Santos, ale mamy dostęp do każdego miejsca w mieście, ponieważ (w odróżnieniu od poprzednich części) cały obszar gry jest dostępny od samego początku. Dlatego bawiąc się w luźnej rozgrywce poza misjami możemy grać którymkolwiek wybranym bohaterem z trójki dostępnych (np grając Michaelem będziemy mogli przebywać w swojej posiadłości i współgrać z rodziną, a będąc Trevorem wysadzać co się da).

Nie powróci żadna postać z trylogii, tak jak i żadne inne miasto ze stanu San Andreas, ale napotkamy kilka osób z IV. Śródmieście Los Santos jest mniejsze niż Liberty City z IV, ale oprócz tego będziemy mogli zwiedzać podwodne rejony nurkując w okolicznych wodach. Ponownie będziemy mogli oglądać programy telewizyjne oraz przeglądać strony internetowe w smartphonie iFruit. Do dyspozycji będziemy mieli też wiele łodzi i innego rodzaju pojazdów. Powrócą też wyścigi oraz triathlony.

W grze ponownie wykorzystano engine animacji ruchu Euphoria. Wciąż trwają prace nad systemem poszukiwań przez policję.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 82 gości oraz 0 z 6529 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 82 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: Zenonek313
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2021 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa