Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTANF
GTA.cz


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!Gdyby babcia miała wąsy...
napisany: 16.05.2012 · 16:06 · dodał: chaos
kategoria: GTA V · komentarzy: 3
... to by była dziadkiem, mogli by rzec realiści. Ja jednak pozostanę sobą i postaram się, aby ten news przełamał ciszę i ujawnił nieco detali które przyjdzie nam zobaczyć w nadchodzącym Grand Theft Auto V. Póki co plotkarskich i niepotwierdzonych, ale jak to mówią - lepszy rydz, niż nic!

Za nami premiera długo oczekiwanego Max Payne 3, który zgodnie z oczekiwaniami zbiera wysokie noty. Gra jest przez niektórych określana mianem "przedsionka do GTA V", gdyż wielu uważa, że Rockstar Games nie zapomni o ogromnych pokładach realizmu, grywalności i filmowej grafice w piątce. Podobnie pomyślał pewien użytkownik ze Szwecji, który przypadkiem stał się posiadaczem pliku vehicles.ide ze świeżutkiego Max Payne'a, w którym podobno znaleźć można listę pojazdów występujących w nadchodzącym GTA. Sprawa jest na tyle poważna, że sprawca wycieku nie spodziewał się takiego rozgłosu i przeprosił za swoje zachowanie samą Gwiazdę Rocka. Z danych dowiadujemy się, że w grze zobaczymy 48 samochodów, 5 motocykli, 10 helikopterów, 1 samolot, 25 łodzi i 9 pociągów. Ponieważ nie jesteśmy brukowcem, którego kupicie za złotówkę w kiosku to nie opublikujemy pełnej znalezionej listy. Znaleźć ją możecie klikając w link powiązany.

· Znaleziono pliki związane z GTA V w plikach Max Payne 3 (gtaforums.com)

Z kolei fani równie długo oczekiwanego Bioshock Infinite mogą czuć się zawiedzeni. Premiera tej gry została ustalona na 26 lutego 2013 roku, a wydawcą ma być Take2 Games. Jak powszechnie wiadomo, T2 nie lubi sobie strzelać w stopę i taka data nie została ustalona bez konkretnego powodu. To pozwala snuć teorie jakoby BI miał zrobić miejsce GTA V w okolicach października tego roku, a powodem oczywiście miały by być wysokie wpływy finansowe na przestrzeni wielu kwartałów fiskalnych. Idąc tym tropem internetowy sklep Amazon umieścił na karcie produktu Grand Theft Auto V informację o dacie premiery w grudniu tego roku. Dane zostały już skasowane.

· Premiera Bioshock Infinite przesunięta (joysiq.com)

Z kolei nasz informator Pipssan donosi o tym, że nasz rodzimy dystrybutor gier spod gwiazdy rocka potwierdził, że mający europejską premierę w piątek Max Payne 3 doczeka się polonizacji. Polskie napisy pojawią się po zainstalowaniu specjalnej łatki, a wersja PC (premiera 1 czerwca) od początku będzie miała możliwość wybrania polskiej wersji. Oznacza to, że jest to pierwsza gra ze spolszczeniem bezpośrednio od Rockstar (nad wersjami językowymi pracuje studio w Lincoln). Mam nadzieję, że kolejne gry będą również bezpośrednio polonizowane. Zwłaszcza, że polskich akcentów możemy doszukiwać się na ulicach nawet w poprzednim "dużym GTA". Więcej o polonizacji jak i całej grze Max Payne 3 przeczytacie na wortalu należącym do naszej sieci - KLIK!.

· Max Payne 3 w polskiej wersji językowej na PC, XBOX 360 i PlayStation 3

Pips
napisany 17.05.2012 o godzinie 00:40
zobacz profil autora
Wiadomo że lista nie jest kompletna, w trailerze była hydra no i shamal a tu mamy tylko jakiegoś cubana 800
fan_GTA
napisany 16.05.2012 o godzinie 19:50
zobacz profil autora
Możliwe, że w V pojawi się śnieg, na liście pojazdów widać pług śnieżny - snowplough.
sdr
napisany 16.05.2012 o godzinie 19:18
zobacz profil autora
"nie jesteśmy brukowcem którego kupicie za złotówkę"
Gorzej - oddajemy się za darmo! ;D

Co do listy, to nawet jeśli jest prawdziwa, z pewnością nie jest kompletna. Nawet w starym dobrym SA tylko samochodów było chyba ze 100 modeli :)


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 122 gości oraz 0 z 6434 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 122 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: NetesekYT
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2019 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa