Gość

Rejestruj

Best of GTA #5 - losowanie
napisany: 01.04.2012 · 11:13 · dodał: Chaos
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 2
Rockstar Games oficjalnie ogłosił, że premiera Grand Theft Auto V przypadnie na 30 października 2012. Premier Donald Tusk po tym jak naród obrzucił go jajkami podczas konferencji prasowej podał się do dymisji. Polska jest już w pełni przygotowana na zbliżające się wielkimi krokami Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, a na święta wielkanocne zapowiadane są intensywne opady śniegu i wzrost pokrywy śnieżnej do 20 cm na obszarze całego kraju.


Zgodnie z primaaprilisową tradycją wyżej wymienione informacje mogą być nieprawdziwe, drodzy Państwo. Prawdziwe jednak jest to, że frekwencja w kończącej się właśnie piątej edycji naszego plebiscytu Best of GTA jest najniższa. Nie licząc członków redakcji swoją nominację i głos oddała garstka osób. Żeby losowanie nagród było sprawiedliwe postanowiłem, że w tym losowaniu wezmą udział wszyscy bez względu na to, czy przekroczyli próg 50 komentarzy czy postów (oczywiście nie licząc redakcji, bo nie jesteśmy partyjnymi prezesami). Tylko raz, jedyny w tej edycji z okazji zbliżających się świąt. Taki mam gest, a co.

Mało tego, postanowiłem również przeprowadzić losowanie już teraz. Pierwszy raz w historii na żywo i w jakości (ad)HD, bądź AC/DC jak kto woli. Pod koniec newsa, około godziny 11:30 połączymy się z tajnym studiem GTAthegame.NET znajdującym się gdzieś na południu Polski, niedaleko na wschód od skrzyżowania dróg krajowych nr 86 i 94, a potem trochę na północ.

Nie przegapcie losowania zwycięzcy, a także ogłoszenia wyników.

· Oglądaj losowanie

EDIT @ 02.04.2012
Ktoś złośliwie wrzucił newsa z nieprawdziwym nagraniem losowania, niech no tylko go dorwę to... W każdym razie nadszedł czas ogłosić wyniki 5. edycji plebiscytu Best of GTA. Największym Easter Egg'iem w całej serii Grand Theft Auto zostało... Wielkanocne Jajo. Wiem, że brzmi to niedorzecznie, ale chodzi tutaj o wielkie jajko ukryte za ścianą wieżowca VCN w Vice City. Głosy pięciu osób wystarczyły, by Easter Egg stał się największym Easter Egg'iem. Kolejne miejsca zajęły:
2. Światła w oknach wieżowca na kształt penisa (VC) (głosów: 2)
3. Serce w Statui Szczęścia (IV) (głosów: 2)
4. Wyrzucona do kosza mapka Vice City (SA) (głosów: 1)
5. Tytuły, reklamy i nazwy ośmieszające rzeczywistość (głosów: 1)
6. "There are no Easter Eggs up here. Go away." (SA) (głosów: 1)
7. Willa Vercetiego (głosów: 0)

Do moich rąk trafiła także świeżutka kaseta VHS na której uwieczniono losowanie zwycięzcy. W tej edycji szczęślwiec zgarnie komplet vlepek, smyczkę z logo GTAthegame.net i $869 punktów. A zwycięzcą zostaje... z resztą sami zobaczcie.

Kolejna odsłona naszego plebiscytu za tydzień - 9 kwietnia.

Chaos
napisany 01.04.2012 o godzinie 12:09
zobacz profil autora
Bill did it.
sdr
napisany 01.04.2012 o godzinie 12:09
zobacz profil autora
Buahahaha... chaos, zepsułeś GTG ;c


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 102 gości oraz 1 z 6639 zarejestrowanych użytkowników
Rodzina · sdr
Razem: 103 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: n4gn4g
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2023 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies