Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTANF
GTA.cz


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!Ballada wkrótce po polsku
napisany: 14.01.2012 · 20:21 · dodał: chaos
kategoria: GTA IV · komentarzy: 0
The Ballad of Gay Tony po polsku W dzisiejszy wieczór ekipa Iron Squad przekazuje nam dobre wieści dotyczące spolszczenia The Ballad of Gay Tony, które nasza strona objęła patronatem. Prace są już na finiszu i zostało tylko kilka tygodni do publikacji łatki.

Zespół tłumaczy pracujących nad polonizacją zabiera się teraz za korektę tekstów przełożonych na nasz ojczysty język. Jest to już przedostatni etap przed wydaniem patcha.

Tekstu jest więcej niż w przypadku pierwszego dodatku wchodzącego w skład wydania GTA IV: Episodes from Liberty City, jednak wiemy już "z czym to się je", zatem mamy nadzieję na szybsze ukończenie prac. To możliwe, jeśli wziąć pod uwagę, że sam etap tłumaczenia trwał znacznie krócej, mimo że mieliśmy o wiele więcej do zrobienia.

Wiemy, że wielu naszych Czytelników niecierpliwie oczekuje spolszczenia przygód Luisa Lopeza i spółki. W nadchodzących tygodniach możecie spodziewać się bieżących informacji prosto z frontu prac, a także ekskluzywnych niespodzianek. Odwiedzajcie nas codziennie i śledźcie stronę Iron Squad.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 57 gości oraz 0 z 6456 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 57 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: piotrek339
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa