Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
Muve · 200zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTA.cz
iGrandTheftAuto
GTAGames.nl
GTANFT2 atrakcyjne dla Activision
napisany: 13.02.2011 · 15:09 · dodał: chaos
kategoria: GTA V · komentarzy: 3
Trochę cicho zrobiło się na scenie, fakt - za bardzo pisać nie ma o czym, na temat nowego GTA cisza, a ostatnia część powoli robi się nudna.

Zapewne wiecie, że kobiety lubią sobie od czasu do czasu poplotkować na różne tematy. A to o kolorach lakieru do paznokci, nowym chłopaku koleżanki albo o nowych trendach w modzie. Badania przeprowadzone na różnych uniwersytetach socjo- i psychologicznych przez najwybitniejszych Einsteinów pokazały, że mężczyźni robią to częściej od płci pięknej. Tak, tak - może sobie nie zdajemy z tego sprawy, ale niezłe z nas plotkary.

W myśl plotkarskiej teorii, ciekawą informację podesłał nam stały bywalec serwisu - Pipssan, jakoby prezydenci Activision (wydawca gier jak Tony Hawk, Call of Duty, czy True Crime) ostrzyli sobie pazury na Take Two, czyli długoletniego wydawcę naszej ulubionej serii. Doskonale pamiętamy, że niecałe trzy lata temu przejęciem Take2 byli zainteresowani prezesi innego giganta na rynku gier - Electronic Arts. Rozmowy wtedy skończyły się na 2 miliardach dolarów, więc i w tym przypadku wątpliwe jest to, aby T2 się sprzedało (i to tak tanio!), zwłaszcza że konkrakt podpisany z wytwórnią braci Houserów - Rockstar Games wygasa dopiero w przyszłym roku.

Dzięki Pipssan za podesłane informacje. Na twoje konto płynie właśnie świeżutkie 10$. Pozostałych użytkowników również zachęcam do podsyłania linków, czy ładnie napisanych newsów (na te ostatnie mniej trzeba poświęcić czasu przy publikacji :). W dzisiejszych czasach nawet pierdoły się dobrze czyta. Pod linkiem powiązanym możecie przeczytać cały artykuł, a zaś klikając w ten link, podesłany artykuł.

sdr
napisany 13.02.2011 o godzinie 22:17
zobacz profil autora
Nie zostałeś. "Od jakiegoś czasu (...)" :> chaos napisał, że $10, bo nie wiedział o zmianie, ale system przyznał Ci $30. Tak już mam, że czasem bez ostrzeżenia podnoszę albo obniżam niektóre ceny/nagrody ;)
Pips
napisany 13.02.2011 o godzinie 22:07
zobacz profil autora
Zostalem wydmany na 20 dolcow, fuck!
sdr
napisany 13.02.2011 o godzinie 16:11
zobacz profil autora
Najciekawsze wydaje się w tym wszystkim, że Activision ostatnio skasowało kilka swoich tytułów, m.in. wspomniane True Crime, czy też słynne Guitar/DJ Hero. Można by pomyśleć, że zrobili miejsce na nowe marki, które zyskaliby po wykupie T2. Ja mam nadzieję, że jednak T2 się nie sprzeda(ło) i wszystko pozostanie po staremu. Jakoś nie wyobrażam sobie, żeby gry od Rockstar mógł wydawać ktoś inny. No i widmo nowego GTA co roku :P Z drugiej strony, myślę, że Rockstar mogłoby zachować częściową autonomię tak jak Blizzard. Wątpię żeby szefostwu Activision udało się wyprać mózgi Houserów i namówić do wyciśnięcia z nas (fanów serii) ostatniego grosza przez nic-konkretnego-nie-wnoszące DLC po $20 za nowe spodnie dla Niko.

BTW Od jakiegoś czasu za podesłane niusy obowiązuje podwyższona stawka punktowa $30, więc jak widać, dobra wiadomość w cenie ;)


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 120 gości oraz 0 z 6374 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 120 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: klimak123
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2018 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa