Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
GTANF
Iron Squad - Spolszczenia gier
GTA.cz
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!

Sześć
napisany: 02.02.2010 · 21:19 · dodał: sdr
kategoria: GTAthegame · komentarzy: 20
Co roku przychodzi taki specjalny dzień, w którym piszę bardzo specjalnego niusa. Robię trochę porządków, trochę podliczam, a potem przedstawiam Wam to w formie podsumowania kolejnych 365 dób działalności naszej strony. I dziś przyszedł taki dzień. Zrobiłem porządki, podliczyłem co nieco... możemy zaczynać. Jak więc Wasze i nasze zamiłowanie do GTA wpłynęło na GTAthegame w minionych latach działalności?

· już 2 191 razy informowaliśmy o nowościach związanych z GTA,
· napisaliśmy 325 działów i artykułów,
· udostępniliśmy 139 plików do pobrania,
· przeprowadziliśmy 65 ankiet,
· Wy skomentowaliście to wszystko 22 542 razy,
· naskrobaliście 44 516 postów w shoutboksie,
· na obu forach napisaliście łącznie 29 984 postów w 1 846 tematach,
· prowadzicie u nas 94 blogi...
· ...i umieściliście na nich 1 017 wpisów oraz 244 fotki w 68 albumach,
· na Waszych kontach spoczywa obecnie 66 700 punktów Doughz,
· z naszym serwerem łączyliście się ponad 12 346 737 razy!

To wszystko, to nasze wspólne sześć lat. Pięknie Wam za to dziękujemy i liczymy, że i w tym roku będziecie tutaj z nami. Że będziecie aktywnie brać udział w życiu polskiej Sceny oraz komentować to co dzieje się w świecie Grand Theft Auto.

Aha! Jeszcze tradycyjny konkurs urodzinowy :) Co prawda słabo klikacie w reklamy i funduszy mamy niewiele, ale udało nam się skombinować jeden egzemplarz pecetowego GTA IV i komuś z Was go wręczymy. Pomysłu na pytanie konkursowe też jakoś specjalnie nie miałem, więc umówmy się, że w losowaniu weźmie udział każdy kto komentując tego niusa złoży GTG ładne życzenia albo przytoczy jakiś fajny moment z historii strony ;) Są tylko dwa warunki: konto Użytkownika musi być założone przed lutym br. i nie spamujemy. Konkurs trwa tydzień, do wyłączenia możliwości komentowania. Zwycięzca zostanie ogłoszony w osobnej wiadomości.

Miłego świętowania. Sysek, polejesz coś? ;*

Toni
napisany 10.02.2010 o godzinie 17:22
zobacz profil autora
Tydzień też minął ;]
sdr
napisany 08.02.2010 o godzinie 23:37
zobacz profil autora
Było, minęło.
Marcin
napisany 08.02.2010 o godzinie 14:43
zobacz profil autora
mumol, co fakt to fakt, kiedy stawiałeś tutaj pierwsze kroki do najmądrzejszych nie należałeś...
Don_Wasyl
napisany 07.02.2010 o godzinie 11:33
zobacz profil autora
Pamiętam czasy świetności _Z i _R i zawsze miałem wrażenie, że gtg jest gdzieś tak z boku, ale to właśnie ten serwis utrzymuje się do tej pory i cały czas się rozwija ;)
Śmiało można rzec, iż gtg jest największym polskim portalem poświęconym tematyce GTA. Ciężko sobie ten tytuł wypracowaliście, ale i ciężko będzie wam go odebrać! :)
Życzę kolejnych sukcesów!
Pozdrawiam!
Mumol
napisany 06.02.2010 o godzinie 11:14
zobacz profil autora
Mimo wszystko (:p) najmilej wspominam pierwsze kroki stawiane w tym serwisie. To był czasy kiedy byłem głupszy od barana, czasy nagminnie otrzymywanych banów ale także czasy wspaniałego klimatu i atmosfery na stronie związane z zbliżającą się premierą GTA SA. A już po premierze GTG CLAN (:D) czyli treningi, spary i liga w której (chyba) nie wystąpiłem mimo fantastycznej formy (lotron! :/). To Tutaj poznałem Tmsterka i JaKusia i będąc pionierami w tej dziedzinie zrobiliśmy swojego rodzaju pierwszy meeting. Blogi, wieczór z chaosem, dyskusje na forum w SB oraz IRCu i inne szalone pomysły a przede wszystkim ludzie którzy to wszystko tworzyli. Kurde, jak wiele miłych wspomnień tutaj zostawiłem, szkoda że te piękne czasy już nie wrócą...
100lat GieTeGie! Twórzcie dalej tą fantastyczną historie. Pozdrawiam :)
BarteZ
napisany 05.02.2010 o godzinie 00:36
zobacz profil autora
ja jako chart na nagrody składam wam najlepsze życzenia ;d teraz tak na poważnie to najmilej pamiętam moje początki na GTG ;] zajarany dzieciaczek piszący jakieś pierwsze w życiu arty i ta radość gdy po małych poprawkach sdr trafiały do opublikowania ;]
życzę cierpliwości w prowadzeniu serwisu dla całej ekipy rządzącej d
Piotrek1
napisany 04.02.2010 o godzinie 18:15
zobacz profil autora
Sto lat! (Jeśli będzie jeszcze Internet i w ogóle xD)
may_cry
napisany 04.02.2010 o godzinie 16:38
zobacz profil autora
Życzę stronie coby nie zaliczyła takiej śmierci klinicznej jak _R i aby się rozwijała przednio :) 100 lat!
zeten
napisany 04.02.2010 o godzinie 16:22
zobacz profil autora
100 lat, 100 lat, hej! :)
icetique
napisany 04.02.2010 o godzinie 12:04
zobacz profil autora
tmster dobrze prawi. Czasy ligi SA-MP i wcześniejszy okres GTG.Klanu to najlepsze czasy istnienia strony, jakie ja pamiętam. Kiedy z lothronem tworzyliśmy mapy (np. w miasteczku zamkowym w Las Vegas, jak pracowaliśmy nad re-spawnami po tym, jak się spadało w przepaść). Czasy, gdy jedna klanówka odbywała się na moim kompie, bo nie mieliśmy serwera i wszyscy na serwerze narzekali na lagi. A my mieliśmy dostęp do rozmów na serwerze z IRCa dzięki skryptowi, który wyłapywał te rozmowy na serwerze i ładował do pliku, a mIRC pobierał z tego pliku i wysyłał na serwer. :) Pamiętam "minę" sdr-a, jak to zobaczył. :D No i przede wszystkim mój admin script, z którego długo korzystaliśmy i bawiliśmy się np. w berka (jeden osobnik czerwony nick, a reszta zielone, czerwony musiał uciekać przed zielonymi). :D I choć nie działały snajperki to spędziliśmy wiele godzin przy San Andreas Multiplayer. Potem niestety za dużo cziterów i wzięcie sprawy w swoje ręce przez GTASite oraz lolkonik, który przestał nas odwiedzać często. Te czasy już nie wrócą, ale to chyba dobrze, przynajmniej dobrze je wspominam. :)


Wybierz stronę: 1 2

Obecnie serwis przegląda 53 gości oraz 1 z 6487 zarejestrowanych użytkowników
Rodzina · chaos
Razem: 54 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: vape
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa