Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTA.cz
GTANF
Własna muza w VCS
napisany: 02.07.2007 · dodał: tommypl
kategoria: poradniki · komentarzy: 0 · wyświetleń: 11817
Rockstar Custom Tracks

W Vice City Stories, jak w każdej nowszej części GTA, można odłuchiwać swoje ulubione utwory. Aby to zrobić, musisz zaopatrzyć się w program Rockstar Custom Tracks.

Po ściągnięciu i rozpakowaniu ZIPa' zainstaluj aplikację, po czym włóż płytę CD z muzyką, którą chcesz usłyszeć w VCS (nawet nie kombinuj z piratami - nie zadziała). Skonwertuj teraz piosenki do odpowiedniego formatu (.gta). Gdy program przerobi sobie tracki, zapisz je w jakimś folderze (ja wszystko wrzucam na pulpit ^^). No fajnie, fajnie. Ale wszystko to miało być na PSP. Podłącz więc konsolkę do komputera (kabelek USB robi swoje) i znajdź na karcie pamięci folder z save'em z Vice City Stories (w wersji amerykańskiej nazywa się ULUS10160S92F0, a w europejskiej ULES00502S92F7). Utwórz nowy katalog o nazwie ULUS10160CUSTOMTRACKS i wgraj tam swoje pliki muzyczne, wcześniej skonwertowane za pomocą programu RCT.

Co dalej? Po prostu słuchaj swoich ulubionych kawałków podczas gry. Chociaż i tak moim zdaniem soundtrack w VCS jest tak "wyczesany", że prawdopodobnie każdy będzie z niego zadowolony bez custom tracków ^_^
  Powiadom znajomego Wydrukuj tekstWybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 92 gości oraz 1 z 6425 zarejestrowanych użytkowników
Rodzina · k5_
Razem: 93 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: patrykpat1
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2019 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa