Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTANF
GTA.cz
9 Plotek
napisany: 06.04.2007 · dodał: PiotrMur
kategoria: teksty · komentarzy: 4 · wyświetleń: 7489

Plotka #1
Postać z trailera nie musi być postacią kierowaną przez gracza.

Naszym zdaniem:
Jako, że to sprzeciwiłoby się trendom z trailerów Vice City i San Andreas, postać ze wschodniej Europy z pewnością nie wydaje się naturalnym wyborem.

Szczerze mówiąc, mimo to, że widzimy go zaledwie przez kilka sekund, można stwierdzić, że brakuje mu charyzmy CJ’a bądź Tommiego Vercettiego. Idąc dalej, z tego, co wiemy, nie pasuje on do żadnej z istniejących historii z GTA – najszybciej można go dopasować do rosyjskiej mafii z GTA:SA.

Najbardziej prawdopodobne jest, że widzimy go takim, jaki pojawia się na początku gry – bezbronny i bez pieniędzy – i wcale nie było by dziwne gdyby Rockstar opowiedział nam kolejną historię „od zera do bohatera”. Więc nowa fryzura, zgolenie zarostu, fajniejsze wdzianko i UZI 9mm w obydwu rękach, może zrobić z niego świetnego bohatera.

Szanse na to, by plotka była prawdą:
Możliwe.Plotka #2
Styl rozgrywki się zmienił…

Naszym zdaniem:
Fakt, że graficznie gra wygląda bardziej realistycznie, co tyczy się to zarówno otoczenia, ludzi, jak i mniej kreskówkowego sposobu chodzenia sprawia, że prawdopodobnie GTAIV będzie oferowało trochę inny rodzaj rozgrywki niż w poprzednich częściach.

Na przykład: Czy ikoniczny, a jednak wyraźnie „growy” HUD pozostanie? Czy krzykliwe świecące markery nie będą źle wyglądać na tle nowej, fotorealistycznej grafiki?
I czy ten nowy wygląd może doprowadzić do kompletnej zmiany dynamiki gry? Były takie sugestie.

Coś bardziej adekwatnego – Czy z lepszą jakością grafiki Rockstar North będzie czuł się na tyle komfortowo, żeby zamieścić tę samą dawkę przemocy bez mało realistycznej, bagatelizującej przemoc grafiki tak jak to było w poprzednich GTA? I czy koszenie dziesiątek przechodniów nie będzie zbyt podobne do rzeczywistości przy tych olśniewających efektach?

Wiecie co? Wątpimy w to. Naprawdę. Na pewno to i tak ulepszą.

Szanse na to, by plotka była prawdą:
Mało prawdopodobne.Plotka #3
Będziemy mogli wejść do tych wszystkich masywnych wieżowców…

Naszym zdaniem:
Na którą odpowiadamy prosto – czy naprawdę musimy? Jasne, że byłby to świetny materiał dla mediów, ale jeśli mielibyśmy zsumować wszystkie pokoje z każdego mieszkalnego i biznesowego budynku w Nowym Jorku i okolicach zaczyna to brzmieć mało prawdopodobnie. Właściwie byłoby to kompletne szaleństwo.

Domyślamy się, że będzię można zobaczyć znaczny wzrost miejsc do odwiedzenia - i będą one lepiej wymodelowane i bardziej “zniszczalne” (patrz jedne blisko końca trailera z seksownym neonem) – ale raczej musiałyby mieć coś wspólnego z fabułą. Szczerze, kto tak naprawdę będzie czerpał przyjemność z odwiedzania 12123987-mej identycznej sypialni– nawet jeśli pojemność blue-ray’a na to pozwala.

Szanse na to, by plotka była prawdą:
Po części. Nie na tak wielką skalę.Plotka #4
Liberty City nie będzie jedynym miastem…

Naszym zdaniem:
To wszystko zależy od tego czy twórcy pójdą na mocno zdetalowany mikrokosmos czy raczej na mniej zdetalowany makrokosmos. Czy skoncentrują się na wypełnieniu Liberty City tysiącami ludzi, pojazdów, sklepów, biznesów i domów czy zdecydują się na większą przestrzeń i zaryzykują stworzeniem wielu „nieotwieralnych” drzwi i płasko teksturowanych wystaw sklepowych? Myślimy, że lepiej zrobić mniejszą a lepszej jakości teren niż większy, ale gorszej jakości.

Ważnym faktem jest to, że facet w trailerze otwiera prawdopodobieństwo europejskich koneksji – coś, czego tak naprawdę nie było od GTA London. Trailer właściwie mógłby być wielkim teaserem dla o wiele większej gry obejmującej cały Atlantyk. Nigdy nic nie wiadomo – następny trailer może ukazać Wieżę Eiffel’a bądź Big Ben’a.

Szanse na to, by plotka była prawdą:
Tego jeszcze nie wiemy.Plotka #5
Szmuglowanie ludzi stanie się nowym rodzajem misji pobocznych…

Naszym zdaniem:
Zagadkowa wskazówka w krótkiej wypowiedzi ujawnia, że bohater ma przeszłość w szmuglowaniu ludzi – wyjątkowo aktualnym „zajęciu”. Rzeczywistość tego “pracy” jest przykra – ubodzy imigranci płacący za chowanie się w ciężarówkach pełnych ziemniaków. Byłby to śmiały krok by ukazać tego typu przestępstwa w porównaniu do nudnych i konwencjonalnych już narkotyków, gangów i prostytucji i poprowadziłby za sobą jeszcze większy wstrząs związany z tematyką gier, z jakiego niewątpliwie Rockstar i tak skorzysta.

Czy naprawdę możemy zobaczyć misje poboczne z kasą otrzymywaną za ilość ludzi, dostarczonych jeszcze żywych? A może po prostu przesadzamy i bierzemy wszystko zbyt dosłownie?

Szanse na to, by plotka była prawdą:
Z GTA nigdy nic nie wiadomo.Plotka #6
Cały system metra Liberty City będzie do naszej dyspozycji…

Naszym zdaniem:
To wydaje się trafne. W GTA 3 i San Andreas mieliśmy częściową możliwość korzystania z systemu metra – wydaje się, że to logiczny postęp, by otworzyć cały by pokonywać w taki sposób dłuższe dystanse jak na przykład z Coney Island do Bronx’u. Podobnie, port jest ukazany na początku trailera, więc bylibyśmy mocno zawiedzeni gdybyśmy nie mogli poprowadzić liniowca na jakąś górę lodową, w którymś tam momencie gry.

Szanse na to, by plotka była prawdą:
Brzmi dla nas całkiem prawdopodobnie.Plotka #7
To może być pierwsze GTA z online multiplayerem…

Naszym zdaniem:
Nie ma nic w trailerze, co sugerowałoby taką możliwość, ale można spekulować, że byłoby to dziwne, jeśli tryby z multiplayera PSP nie znalazłyby swojego odzwierciedlenia we w pełni online’owych PS3 i Xbox’ie 360. Nie ma też żadnej wskazówki co do tego, czym może być obiecany ekskluzywny download - czy będą to dodatkowe samochody, bronie czy ubrania albo nawet coś więcej, na przykład nowe misje, tereny i wnętrza. Jedno jest pewne – tego, z trailera wywnioskować nie można.

Szanse na to, by plotka była prawdą:

100% prawda, ale nie wiemy jeszcze, w jakim stopniu.Plotka #8
Pojazdów latających może nie być

Naszym zdaniem:
To jest raczej wprowadzenie w błąd. Tylko dlatego, że trailer nie pokazuje żadnych form tranportu lotniczego tak jak to było w przypadku wczesnych trailerów San Andreas nie znaczy, że nie będzie można latać sobie zeppelinem nad ulicami Manhattanu. Tak samo prawdopodobna jest możliwość sterowania samolotem, bądź helikopterem.

Możemy jednak mieć obawy co do tej spekulacji. Jeżeli mielibyśmy przyjąć (a jak narazie właśnie to robimy), że GTA IV będzie działo się w jednym tylko mieście, pomysł podróży ponaddźwiękowymi odrzutowcami (całkiem realne przy skali San Andreas) wygląda na trochę frywolny i bezcelowy. Pomyśl tylko – od kiedy bierze się Learjet’a z Newark Airport do JFK? A nawet nie wspomnimy, że danie komuś możliwości latania odrzutowcem nad Manhattanem, może doprowadzić do dość niesmacznych filmików na YouTube...

Szanse na to, by plotka była prawdą:

Pójdziemy na kontrowersję – żadnych samolotów...Plotka #9
Większość rzeczy będzie zniszczalna

Naszym zdaniem:
Czy to jest właśnie Świętym Graalem gier nowej generacji? Jeśli tak, dajcie nam kilka piw i paru zfrustrowanych koleżków a rozniesiemy Liberty City w parę godzin. Problemem jest, co się stanie jak już wszystko rozwalimy? Czy trzeba będzie czekać dwa lata w grze, aby wszystko zostało odbudowane?

Nie ma o tym nic w trailerze - ale mamy inne źródła (tj. ex-pracownik Rockstar) które sugerują, że Rockstar North stara się osiągnąć wyższy poziom „zniszczalności” otoczenia niż w GTA San Andreas gdzie najwięcej co mogłeś zrobić, to przejechać przez płot. Nie sugerujemy, że wjechanie w budynek zrówna go z ziemią – ale spodziewamy się, że obiekty wewnątrz budynków będą ulegały większym zniszczeniom i więcej scenografii do misji zostanie zmienione w gruzy. OK, może my puściliśmy tę plotkę.

Szanse na to, by plotka była prawdą:
Powiedzmy, że tak, – ale w ograniczonym stopniu.

Artykuł opracowany na podstawie Games Radar.
  Powiadom znajomego Wydrukuj tekst

wani
napisany 29.04.2007 o godzinie 21:17
zobacz profil autora
plotki, plotki, to tylko plotki
metzen
napisany 06.04.2007 o godzinie 22:51
zobacz profil autora
Gdyby chciało mi się czyać wersję angielska, to ocenilbym tlumaczenie, ale tak to powiem tylko, ze tekst czyta sie przyjemnie i nie ma zadnych dziwnych konstrukcji w nim. pro : *
tommypl
napisany 06.04.2007 o godzinie 20:55
zobacz profil autora
będą, to tylko plotki
Skowron
napisany 06.04.2007 o godzinie 18:53
zobacz profil autora
szkoda ze nie będzie samolotów :D


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 102 gości oraz 1 z 6425 zarejestrowanych użytkowników
Rodzina · k5_
Razem: 103 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: patrykpat1
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2019 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa