Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTA.cz
GTANF


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!


Relacja z meet`gta Wa-wa 2009
napisany: 30.08.2009 · dodał: metzen
kategoria: relacje · komentarzy: 10 · wyświetleń: 9196
Godzina 8:00 rano. Wstaję, wciągam na siebie jakieś ciuchy, myję zęby i prędko zbiegam po schodach na ulicę. Już po chwili z piskiem opon, przed moim blokiem hamuje lothronik w swojej limuzynie. Wsiadam do wozu i ruszamy - Marcin udowadniając przy okazji, że niczym Niko Bellic on również nie zapina pasów. Plan jest prosty: 9:00 odbieramy sdr'a z dworca, 11:00 jesteśmy u Cenegi. A w samo południe rozpoczyna się drugi zlot fanów Grand Theft Auto w Polsce - meet'gta 2009 w Warszawie.


· Zdjęcie #1: W drodze do pierwszego savepointu.
· Zdjęcie #2: Jedno z niewielu zdjęć, na których widać lothronika ;)
· Zdjęcie #3: Może jednak szybciej będzie jak zapytam kto jest...


Po przekonaniu się, że okolice Szczęśliwic nie są najlepszym miejscem na kupowanie biletów komunikacji miejskiej, usłyszeniu kilku pikantnych detali z życia religijnego Marcina, krótkim spacerze i obfitującym w masę anegdot pobycie u Cenegi, udaliśmy się na zaplanowane miejsce spotkania - Plac Adama Zawiszy, Hotel Sobieski.

Już przed 12:00 czekała tam na nas grupa wiernych fanów - miauczek13, KacperMMz wraz z towarzyszami, Maher i lansująca się firmowymi koszulkami ekipa GTAMultiplayers - adamale, XenoN oraz Sebol. Powitanie, pierwszy kontakt i czekamy na kolejnych uczestników - następni w kolejce byli Kuchcik wraz ze swoim dzierżącym fajkę pokoju towarzyszem. Furorę jak zwykle zrobił zawodowy polewacz sysek - jego powitanie echem odbijało się po całym Placu Zawiszy nawet, gdy w kilka minut później dołączyl do nas Lazlow.


· Zdjęcie #4: (sdr) Cholera, znowu się walnąłem ;@
· Zdjęcie #5: Już prawie na miejscu.
· Zdjęcie #6: (sysek i Patryk) Nawet wygodny ten głaz.


W 16 osób wyruszyliśmy w kierunku Pól Mokotowkich - nieliczni zwolennicy spacerów szybko zostali przegłosowani i całą grupą załadowaliśmy się do autobusu linii 175. Dwa przystanki i już jesteśmy w Warszawskim Central Parku, gdzie z jakiegoś powodu to ojcowie sysek i Lazlow staneli na czele pochodu. Mniej więcej w tym momencie Marcin przypomniał sobie, że aparat przytargał nie tylko dla szpanu i rozpoczął aktywną dokumentację zlotu.

Na skrzyżowaniu polnych dróg zarządziliśmy postój, by przekonać się, że sdr jednak nie potrafi dobrze sprawdzić listy obecności i na chwilę przed godziną 13:00 odnaleźliśmy idealne miejsce do przeprowadzenia przygotowanego specjalnie na tę okazję quizu oraz rozdania przygotowanych przez R* i Cenegę gadżetów. W morzu naklejek, widokówek, chust i innych bajerów prędko odnaleźli się kolejni uczestnicy zlotu, tym razem jasno określający się jako delegacja z GTASite.


· Zdjęcie #7: ACAACBBBA...
· Zdjęcie #8: (Maher) Pff... Banalne.
· Zdjęcie #9: (metzen) Jeszcze nieświadomy rychłego zwycięstwa.


Po zakończeniu quizu, przylepieniu stickerów GTG na stole do ping-ponga obraliśmy kierunek na metro i w okolicach 13:40 byliśmy już pod dumą Śródmieścia - Złotymi Tarasami, gdzie trafiliśmy na samotnego jeźdźca apokalipsy, Luxa. Po ogłoszeniu czasu wolnego, uczestnicy meetingu podzielili się na grupki i rozeszli we wszystkich możliwych kierunkach. Administracja GTG wraz z Luxem zaszczyciła swą obecnością pizzerię Dominium na Dworcu Centralnym; gdzie byli inni, pozostanie ich słodką tajemnicą.

O 15:15 nastąpiło ponowne połączenie sił - udać mieliśmy się do pubu, gdzie podsumowany zostać miał quiz i rozdane ufundowane przez firmę Cenega Poland nagrody specjalne. Dzięki nieocenionej pomocy naszego stratega, logistyka i fotografa w jednym (lothron :*), w kilka minut znaleźliśmy się na rogu ulic Emilii Plater i Świętokrzyskiej, gdzie w przerwach między robieniem kebabów, właściciel rozlewał również piwo.
· Zdjęcie #10: Maksymalne skupienie.
· Zdjęcie #11: Kolejne osoby dołączają do grupy.
· Zdjęcie #12: Grupa fanatycznych graczy atakuje warszawskie metro.
· Zdjęcie #13: Czas coś przekąsić!
· Zdjęcie #14: To już 10 minut od kiedy lothronik poszedł do toalety.
· Zdjęcie #15: Dobra reklama nie jest zła ;)


Przy różnego rodzaju napojach sdr wziął się w końcu za sprawdzanie quizu. Pytania, jakie zadał okazały się zbyt skomplikowane i podchwytliwe dla niektórych. Ze smutkiem muszę przyznać, że nikomu nie udało się przekroczyć magicznej bariery piętnastu punktów - udowodniło to tym samym, że na zlocie nie pojawił się żaden prawdziwy fan_GTA.

Końcowy rezultat przedstawiał się następująco:
Miejsce 1.: metzen (13 punktów)
Miejsce 2.: adamale (12 punktów)
Miejsce 3.: ex aequo Lux, Maher i Patryk (po 11 punktów)

Pierwsze pięć osób uhonorowanych zostało grami Grand Theft Auto: Chinatown Wars na konsole Nintendo DualScreen. Zdobywcy kolejnych miejsc otrzymali nagrody pocieszenia (?!) w postaci koszulek, bluz, podkładek pod mysz, talii kart, smyczy, etc.
· Zdjęcie #16: ...i zrobił 5 kebabów zanim dostałem to piwo. Epic fail.
· Zdjęcie #17: Gdzie jest Rampage?
· Zdjęcie #18: (Patryk, sdr i Kuchcik) Chyba odrobinę za trudne były te pytania...
· Zdjęcie #19: Gwóźdź programu.
· Zdjęcie #20: Najważniejsze, że jest 20% gratis ;D
· Zdjęcie #21: To oni walczyli do końca! Od lewej: Adamerso, Kuchcik, lothronik, Lux, Sebol, metzen, XenoN, adamale, Maher.


W okolicach godziny 17:30, drugi zlot fanów Grand Theft Auto w Polsce dobiegł oficjalnie końca i każdy ruszył w swoją stronę. Nagrodę nadzwyczajną w postaci współczujących spojrzeń otrzymuje Lazlow AKA Patryk za spędzenie survivalowej nocy w centrum Warszawy, po tym jak wykiwali go kierowcy busów do Lublina. Nagroda dla największego spóźnialskiego przypada Adamerso, który dołączył do nas, gdy siedzieliśmy już w Kebab-Pubie, a honorowe wyróżnienie otrzymują nasi fotografowie z GTG i GTAMultiplayers za zdjęcia, które możecie podziwiać tu i tu.

PS*:


Podziękowania

Specjalne podziękowania organizatorzy zlotu kierują do firmy Rockstar Games za stworzenie genialnej serii GTA, bez której ani to, ani ubiegłoroczne spotkanie nie miałyby miejsca. Dziękujemy za zainteresowanie i wsparcie.

Serdecznie dziękujemy polskiemu wydawcy serii GTA, firmie Cenega Poland za wsparcie zlotu i ufundowanie cennych upominków dla uczestników. Dziękujemy również za miłą pogawędkę tuż przed mitingiem :)

Dziękujemy za zaangażowanie osobom z Warszawy i Krakowa, które pomagały nam w organizacji meet`gta. Dziękujemy Redakcjom stron fanowskich za pomoc w nagłośnieniu zlotu: GTA Review, GTAIV.pl, GTA Site, GTA Multiplayers oraz GTA Page.

Dziękujemy wszystkim Scenowiczom, którzy przybyli na spotkanie. Bez Was przecież to wszystko nigdy by się nie udało. Dziękujemy zarówno tym obecnym w Warszawie, jak i tym obecnym rok temu w Krakowie. Szczególnie dziękujemy tym, którzy pojawili się na obu zlotach!

Dziękujemy pozostałym Scenowiczom, przede wszystkim tym którzy nie wierzyli, że coś takiego może się udać. Jak (znowu) widać: może.

Pozdrawiamy obsługę pizzerii Dominium z dworca Wa-wa Centralna, właściciela budki z kebabami na rogu ulic Emilii Plater i Świętokrzyskiej oraz wiadomych kierowców PKS, którzy zostawili Patryka w tej miejskiej dżungli na pastwę losu. Zapamiętamy to sobie...


Credits

Tekst: metzen
Zdjęcia: lothronik oraz XenoN
Montaż i komentarze: sdr
Polewanie: sysek ;)
  Powiadom znajomego Wydrukuj tekst

XenoN
napisany 03.09.2009 o godzinie 23:22
zobacz profil autora
sdr: następnym razem ułóżcie mądrze odpowiedzi dla XenoN'a :D

tak , żeby AAAAAAAAAAAAAAAAAA dało jakiś lepszy wynik niż 4 ;)
sdr
napisany 01.09.2009 o godzinie 16:35
zobacz profil autora
(link ») Przyznam, że faktycznie niektóre pytania były hardcorowe, ale nie mogłem dać też zbyt prostych, bo wtedy mielibyśmy kilka miejsc pierwszych ;p
Templar
napisany 01.09.2009 o godzinie 14:11
zobacz profil autora
Mógłby ktoś wrzucić pytania z tego testu? Chciałbym sprawdzić, czy rzeczywiście były takie trudne ;)
XenoN
napisany 31.08.2009 o godzinie 22:30
zobacz profil autora
Kurcze mogłem przyjechać ;*
Patryk
napisany 31.08.2009 o godzinie 13:08
zobacz profil autora
Ważne, żeby przynajmniej jakiekolwiek komentarze się pojawiały bo póki co w porównaniu do zeszłego roku to z nimi kulawo jakoś.
Skowron
napisany 31.08.2009 o godzinie 11:11
zobacz profil autora
no no miło się czyta ;p

zaraz pojawią się komentarze: kurde a mogłem przyjechać, ale trawe musiałem kosić, ale za rok będe! etc ;p
Żyłkaa
napisany 31.08.2009 o godzinie 02:03
zobacz profil autora
metzen bialas !
may_cry
napisany 31.08.2009 o godzinie 01:02
zobacz profil autora
To widać, że kolejny zlot się udał! A relacja świetna ;P
Patryk
napisany 30.08.2009 o godzinie 14:38
zobacz profil autora
Mina Dawida na pierwszym zdjęciu w drugim wierszu jest bezcenna XD ***iście napisana relacja metzen ;) Magiczną kartkę polewania przywiozłem ja, a polewane na dwóch było w rzeczywistości :D jestem pozytywnie zaskoczony nowo poznanymi scenowiczami, serio. Jedyne czego żałuję to moja nieobecność na pamiątkowej fotce, ale trudno ^^ A firmie busowej dziękuję i ja, na moim blogu relacja z Wieczoru Z Lazlowem :D Zapraszam też do specjalnego topicu poświęconego meetingowi o/
adamale
napisany 30.08.2009 o godzinie 09:58
zobacz profil autora
Świetna relacja w całości oddająca atmosferę gta`meet :)
Liczę, że pomimo tego co mówią na dzielni, to nie było to ostatnie spotkanie scenowiczów organizowane przez GTG :P


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 104 gości oraz 0 z 6453 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 104 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: prentolek
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa