Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
GTANF
GTA.cz
Iron Squad - Spolszczenia gier
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!

Intel pokazuje fotorealistyczne GTA
napisany: 14.05.2021 · 00:33 · dodał: sdr
kategoria: GTA V · komentarzy: 0
Czego potrzeba do zagrania w GTA V z fotorealistyczną grafiką? Powiecie: mocnego komputera i dobrego moda graficznego. Nie, "wystarczy" sztuczna inteligencja.


Naukowcy z grupy Intel ISL (Intelligent Systems Lab) przedstawili nową metodę generowania fotorealistycznej grafiki w grach za pomocą algorytmów przetwarzania obrazu. Rezultaty pracy zaprezentowano na przykładzie GTA V.

W wielkim skrócie, sztuczna inteligencja Intela potrafi przerabiać w locie poszczególne klatki animacji, wykorzystując jako materiał porównawczy zdjęcia z bazy Cityscapes. Baza ta to zbiór fotografii z ulic kilkudziesięciu niemieckich miast. Fakt, to nie do końca klimat słonecznej Kalifornii, ale przyznacie chyba, że efekt końcowy i tak robi wrażenie.

Chcielibyście grafiki na takim poziomie w kolejnym GTA?
Cel, pal, gaz!
napisany: 13.05.2021 · 14:33 · dodał: sdr
kategoria: Multiplayer · komentarzy: 0
Macie problem z podzielnością uwagi? Na szczęście nie jest ona wymagana w Wyścigach strzeleckich w GTA Online, a w tych zgarniamy teraz potrójne nagrody.

GTA Online - wyścigi strzeleckie

Premie


 • 3x GTA$ i RP za grę w trybie Walka zmechanizowana.
 • 3x GTA$ i RP za udział w Wyścigach strzeleckich.
 • 2x GTA$ i RP za misje na pojazd specjalny.
 • 2x GTA$ i RP w wojnach handlowych.
 • Darmowe oznaczenie Galaktyka do naczepy przeciwlotniczej za osiągnięcie 100. rangi.

Zniżki


 • 50% zniżki na amunicję do broni w wersji 2.
 • 50% zniżki na biura, ich remonty i ulepszenia.
 • 40% zniżki na opancerzoną limuzynę.
 • 40% zniżki na Technicala Aqua i Phantoma Wedge.
 • 40% zniżki na Menacera i naczepę przeciwlotniczą.
 • 30% zniżki na Caracarę, łazik Dune i Gauntleta Hellfire.

Inne


 • Darmowa bluza Vom Feuer za logowanie.
 • Pojazd z podium w kasynie: Declasse Yosemite Drift.
 • Wyścig premium: Podróż w interesach dla superów.
 • Próby czasowe: El Burro Heights, Vespucci Canals (RC).
Na części pierwsze: część druga
napisany: 11.05.2021 · 20:02 · dodał: sdr
kategoria: Vice City · komentarzy: 1
Niespełna kwartał temu do sieci wypuszczono źródła GTA III i Vice City. Wkrótce potem tematem zainteresowało się Take-Two, a teraz kod niespodziewanie powraca.

Fragment kodu GTA: Vice City
Kolejny rozdział tej historii powstał dzięki uporowi niejakiego Theo. Pochodzący z Nowej Zelandii fan nie mógł pogodzić się z decyzją wydawcy GTA i postanowił zawalczyć z gigantem. Odwołał się od decyzji GitHuba, co zmusiło serwis do przywrócenia repozytorium, w którym udostępniano kopię spornych źródeł. Wynika to wprost z zasad, na których opierają się przepisy DMCA, które to z kolei wcześniej wykorzystało T2 do zgłoszenia roszczeń.

Według prawa sporny "utwór" musi zostać przywrócony w ciągu dwóch tygodni od złożenia odwołania. W swoim wniosku Theo uzasadnia, że z jego punktu widzenia Take-Two nie ma praw do spornego kodu, bowiem nie jest to dokładnie ten kod z którego zbudowano gry. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że jest w tym trochę prawdy, bo kod ten powstał na drodze dekompilacji oryginalnych plików, więc siłą rzeczy nie może być identyczny. Z drugiej jednak strony sam proces dekompilacji łamie postanowienia umowy EULA, którą każdy z nas bardziej lub mniej świadomie zaakceptował, a która zabrania dekompilacji właśnie.

Teraz Take-Two może wystąpić przeciwko Theo na drogę postępowania sądowego, gdzie nie będzie on miał raczej większych szans. Fan liczy jednak, że firma nie podejmie takich kroków zbyt prędko, a do tego czasu górą są modderzy.
Z archiwum GTG: o tym pisaliśmy 6 lat temu...
Zatwierdzone #15
napisany: 14.05.2015 · 19:42 · dodał: sdr
kategoria: Multiplayer · komentarzy: 0 · archiwalny
Czy zdajecie sobie sprawę, że od premiery GTA V na pecetach minął już okrągły miesiąc? :)

Niektórzy zdążyli pewnie już ukończyć wątek fabularny, inni jeszcze się delektują. Część osób zabrała się za edytor wideo, a część sprawdza możliwości kreatora akcji w GTA Online. Dziś przyszła pora na wyróżnienie najlepszych prac tych drugich w kolejnej porcji Zatwierdzonych przez Rockstar. Które zasłużyły sobie na to wyróżnienie?

 • Rozróba w lesie (TDM) - Kryj się mądrze, bo może zrobić się gorąco!
 • GTA: Kradzież truposza (zdobywanie) - Mówi się, że o zmarłych się źle nie mówi. Pieprzyć to, jesteś kryminalistą i zabijasz za pieniądze. Martin Madrazo zlecił ci przerwanie pogrzebu niedawno zmarłego członka rodziny Forelli, Johnnego Pacino, i kradzież jego zwłok, za które zgarnie okup. Pan Madrazo nie lubi jak się go zawodzi, więc lepiej załatw sprawę.
 • RoC Santos (wyścig lądowy) - Kompakty, Coupe, Rowery, Motocykle, Muscle, Terenowe, Sedany, Sportowe, Klasyki sport., Superauta, SUV-y, Techniczne.
 • Trójfazowy (TDM) - Bitwa na szczycie budynku Arcadius. Te dachy perfekcyjnie nadają się na bazy. Trzy z nich połączone są kładkami. Bomby przylepne na pewno się przydadzą.
 • Starcie: Tankuj i jedź (zdobywanie) - Lokalna stacja benzynowa opróżnia swój sejf. Więc łap tyle forsy, ile się da! Uważaj na strażników i konkurencję.
 • Wielki poszukiwacz przygód (wyścig lądowy) - Zawsze powtarzasz, że lubisz przebywać na zewnątrz i pewnego dnia wespniesz się na górę Chiliad. Dziś rozpoczyna się twoja przygoda. Więc oto jesteś na lotnisku międzynarodowym Los Santos, w super wozie opłaconym przez twojego ojca, gangstera z Liberty City, w drodze do podnóża góry w jedyny znany ci sposób - bez krzty szacunku dla przyrody oraz ludzi wokół ciebie. Wyścig dla supersamochodów do 16 graczy z LSIA do pierwszej drogi na północ od Alamo Sea.
 • Okrążenie Life Invader (wyścig lądowy) - Ciasne zakręty, wąskie i szerokie drogi, serpentyny i szybkie, napakowane adrenaliną sekcje w pełni usatysfakcjonują każdego entuzjastę wyścigów. Wyścig dostarczony przez Life Invader!
 • RAMPY! RAMPY! RAMPY! (wyścig lądowy) - OGRANICZONA KASA!! OGRANICZONE RP!! TYLKO DLA ZABAWY!!! Zalecane 7 lub więcej graczy. W tym wypadku im więcej, tym lepiej, więc przedłuż czas i bądź cierpliwy!
 • Shot City - LTS ze strzelbami (LTS) - Nie masz gdzie uciec albo się schować, a na sam dźwięk tych strzelb zaczną ci drżeć nogi. Wybieraj osłony rozważnie. Ta akcja jest zabójcza i nie ma tutaj żartów.
 • Projekt Z Grand Prix (wyścig lądowy) - Witaj w projecie Z. Przetestuj swoje umiejętności na zróżnicowanej trasie, w sekcjami technicznymi, dużymi prędkościami, ciężkimi, zwodniczymi zakrętami. Nie trać kontroli i zobacz, czy wytrzymasz test i sięgniesz po zwycięstwo! Walcz czysto i uczciwie.

Powyższe akcje dostępne są na wszystkich pięciu platformach. Kolejne trzy wypróbować mogą tylko gracze na PS4, Xboksie One oraz PC.

 • Casino Royale (wyścig lądowy) - Obstaw zakład lub dwa w kasynie i przejedź się w pobliżu Mirror Park. Najeżona serpentynami i nierównymi drogami, ta trasa wystawi na test twoją odwagę, chyba że wolisz wylądować na dnie jeziora.
 • Cheetah Grand Prix (wyścig lądowy) - Jesteś wystarczająco szybki, aby pokonać Cheetah? Zobacz najpopularniejsze drogi prowadzące cię do rzeczywistości alternatywnej z elegancko umiejscowionymi rekwizytami tworzącym unikalną trasę. Nigdy by ci to nie przyszło do głowy, aż do teraz.
 • P.I.Z.D.A. (wyścig lądowy) - Plaża. Industrial. Zabudowania. Droga. Autostrada. Szerokiej drogi... Ta P.I.Z.D.A. ma wszystko.
Zatwierdzone #15
Moda na moda #41
napisany: 11.05.2021 · 01:29 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 0
Jak obrobić El Rubio bez połączenia z siecią? Jak wjechać na najwyższy budynek w Los Santos? Jak wylądować Dodo na Washington Beach? Odpowiedzi na te (i tylko te) pytania poznacie czytając majowy odcinek Mody na moda.

The Cayo Perico Heist in SP

The Cayo Perico Heist in SP v1.2Skok na Cayo Perico to pierwszy napad w GTA Online, który możemy wykonać w pojedynkę. Mogłoby się więc wydawać, że nie ma takiej potrzeby aby przenosić go do singleplayera, podobnie jak modderzy robili to wcześniej z innymi aktywnościami powstałymi na potrzeby GTAO. A jednak.

The Cayo Perico Heist in SP pozwala nam nie tylko ukończyć napad w trybie fabularnym, ale również zakupić potężną łódź podwodną - Kosatkę. Sam napad składa się natomiast z pięciu misji przygotowawczych oraz finału, który możemy rozegrać sami lub z pomocą maksymalnie trzech sterowanych przez komputer towarzyszy.

JANTSUU Tower v1.0.0Znany youtuber rozpoczyna karierę na Scenie modderskiej i... nie, to nie jest Prima Aprilis ;) JANTSUU opublikował swój pierwszy projekt, którym jest dość fikuśny budynek - ale za to największy w Los Santos.

JANTSUU Tower, bo tak nazwany został wieżowiec, powstał na bazie galerii Rockford Plaza. Sprytne! Na jego dachu umieszczonych zostało kilka atrakcji, m.in. basen z dwiema zjeżdżalniami, przystań dla skuterów wodnych, skatepark, czy helipad. Aby dostać się na szczyt wcale jednak nie potrzebujemy śmigłowca. Można tam po prostu wjechać (albo wbiec) spiralnym podjazdem.

Budowla ewidentnie powstała dla beki, ale... czy nie po to często w ogóle instalujemy mody? ;> No właśnie.


GTA: Underground v4.1.7Potężna mapa łącząca miasta z kilku części serii przez lata rozpalała wyobraźnię fanów. Takich projektów było już niemało i różnie kończyły, ale dlaczego nie próbować? GTA: Underground po raz pierwszy zostało wydane w 2015 roku i od tamtej pory jest regularnie aktualizowane. Ta modyfikacja to jednak znacznie więcej niż tylko Liberty City, Vice City i San Andreas na jednej mapie.

Autorzy moda do powyższego zestawu dorzucili nam jeszcze Bullworth, Carcer City i Cottonmouth. Całość rozbudowuje GTA: San Andreas o pojazdy, bronie i przechodniów z pozostałych gier, starając się jednocześnie zachować klimat i styl znany z przygód CJ'a. Jakby tego było mało, po ogromnym świecie możemy poszaleć razem ze znajomymi za sprawą UG-MP, czyli specjalnie przystosowanej wersji SA-MP.

Pamiętajcie, że niektóre mody wymagają do instalacji lub działania dodatkowych narzędzi. Szczegółowe instrukcje znajdują się na podlinkowanych stronach.
Misja: operacja
napisany: 06.05.2021 · 22:12 · dodał: sdr
kategoria: Multiplayer · komentarzy: 0
W GTA Online zaczynamy kolejny tydzień premii w Walce zmechanizowanej, ale znajdzie się też coś dla uczestników przestępczego... podziemia. Dosłownie.

GTA Online - mobilne operacje

Premie


 • 3x GTA$ i RP za grę w trybie Walka zmechanizowana.
 • 3x większe tempo badań w bunkrze.
 • 2x GTA$ i RP za mobilne operacje.
 • 100k GTA$ za ukończenie mobilnej operacji.
 • Darmowe oznaczenie: różowo-zielony kamuflaż dla Nightsharka za osiągnięcie 100. rangi.

Zniżki


 • 50% zniżki na zasoby dla bunkra.
 • 50% zniżki na ulepszenia broni do wersji 2.
 • 40% zniżki na MCO, jego ulepszenia i modyfikacje.
 • 40% zniżki na niestandardowego Haulera i Phantoma.
 • 40% zniżki na niestandardowego Technicala.
 • 40% zniżki na Stockade'a, Nightsharka i bojową Tampę.

Inne


 • Darmowa koszulka Invade and Persuade za logowanie.
 • Pojazd z podium w kasynie: Vapid Winky.
 • Wyścig premium: Przecięcie szlaków dla klasyków.
 • Próba czasowa: Lake Vinewood Estate.
 • Próba czasowa RC: Plac budowy II.
Mapa LC na grafikach koncepcyjnych
napisany: 05.05.2021 · 00:53 · dodał: sdr
kategoria: GTA IV · komentarzy: 6 · zamknięty
Jeden z użytkowników GTA Forums natrafił w sieci na nowe grafiki koncepcyjne GTA IV. Przestawiają one zarys jednej z pierwszych wersji mapy Liberty City.

Nik Taylor
Grafiki pochodzą z portfolio niejakiego Nika Taylora, który pracował nad grą na stanowisku Lead Artist, a wcześniej brał również udział w produkcji San Andreas oraz Vice City.

Nik przygotowywał m.in. pierwsze szkice mapy Liberty City, a na późniejszym etapie był odpowiedzialny głównie za projekty dzielnic Broker, Dukes i Bohan. Screeny tych właśnie lokacji możemy zobaczyć w portfolio.

Warto jednak zwrócić szczególną uwagę na sam szkic, który najpewniej dla skali został naniesiony na mapę San Andreas. Przedstawia on zarys miasta bardziej przypominającego Nowy Jork, aniżeli to znane z wersji finalnej. Główna część metropolii zdaje się też być fragmentem znacznie większego obszaru.

Czyżby pierwotnie świat Grand Theft Auto IV miał być wyraźnie obszerniejszy i oferować dostęp również do terenów podmiejskich? Przywodzi to na myśl wydane kilka lat później GTA V, w którym zamysł ten udało się już zrealizować.
Co się stało? #40
napisany: 30.04.2021 · 23:29 · dodał: sdr
kategoria: GTAthegame · komentarzy: 0 · zamknięty
Czas podsumować kolejny miesiąc na Scenie Grand Theft Auto. Co się wydarzyło w kwietniu?

Co się stało?
 • Epic Games sprawdza, które z kultowych postaci ze świata gier są wśród graczy najbardziej rozpoznawalne. Możliwe, że chodzi o potencjalny crossover z Fortnite. W kręgu zainteresowania firmy znalazł się m.in. Carl Johnson.
 • Rockstar został oskarżony o plagiat. Pozew przeciw firmie złożył Shawn Lee, który przypisuje sobie autorstwo charakterystycznej melodii The Soviet Connection.
 • Tom Henderson kolejny raz "puszcza parę" na temat GTA VI. Tym razem dowiedzieliśmy się, że akcja gry na pewno nie zostanie osadzona w latach 80.
 • Swoje źródła ma też francuski... Netflix. Na twitterowym profilu serwisu pojawił się tajemniczy wpis oznajmiający, że w GTA VI zagramy już wkrótce. O dziwo, do tej pory nie został usunięty ;o
 • Rockstar znowu szuka ludzi do pracy. Indyjski oddział studia ogłosił nabór na stanowisko Media Animator co od razu zostało powiązane z GTA VI.

Ciekawostka

Funkcjonariusze LSPD nie używają pistoletów noszonych przy pasie. Zamiast tego korzystają z innej broni.

Ponadto Redakcja polecaW tym miesiącu weryfikowaliśmy natomiast obietnice Rockstar dotyczące przyśpieszenia ładowania GTA Online po ostatniej łatce. Okazuje się, że większość z nas faktycznie odczuła poprawę. Brawo!

Obecnie serwis przegląda 168 gości oraz 1 z 6527 zarejestrowanych użytkowników
Rodzina · sdr
Razem: 169 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: DawidNN
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2021 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa