Gość

Rejestruj

pliki
W tym dziale znajdziecie wybrane specjalnie dla Was, najlepsze pliki związane z serią Grand Theft Auto. Czuwamy nad nowościami i staramy się na bieżąco uzupełniać ten zbiór, abyście mogli zawsze mieć po ręką dostępne najnowsze wersje przeróżnych aplikacji.
Oprócz programów pomagających w tworzeniu nowych elementów gry i ich edycji, udostępniamy Wam już gotowe prace najlepszych polskich i zagranicznych twórców modyfikacji: modele wozów, skiny, a także totalne konwersje.
Wśród zasobów naszego serwera FTP, do pobrania są również najnowsze łatki do GTA, masa tapet i artworków, ikon oraz wygaszaczy. Każdy znajdzie coś dla siebie :)...
Prosimy o nie nadużywanie opcji zgłaszania błędnego linku! Wiele zgłaszanych błedów jest fałszywych. Zanim zgłosisz link do sprawdzenia, spróbuj użyć go kilka razy i na różnych przeglądarkach. Warto jest też czasem chwilę zaczekać, dać serwerowi trochę czasu na reakcję.
Podrzuć nam fajny plik!

Również nasi Użytkownicy mogą zgłaszać propozycje plików, które chcieliby zobaczyć w naszym downloadzie. Widziałeś gdzieś ciekawy model samochodu, mapkę, moda, skin? Uważasz, że inni odwiedzający naszą stronę powinni się o tym dowiedzieć? A może po prostu chciałbyś pomóc nam w budowaniu najlepszej w Polsce bazy plików związanych z GTA? Nie zastanawiaj się dłużej, zgłoś plik już dziś! Również jeśli jesteś autorem jakiejś modyfikacji do gry albo zrobiłeś fajną tapetę - daj nam znać :)
szukaj
podkategorie
PODKATEGORIA (ILOŚĆ PLIKÓW)

Na pulpit (1)Save'y (1)Narzędzia (4)Patche (4)

Obecnie serwis przegląda 61 gości oraz 0 z 6664 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 61 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: putinek
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies