Zaloguj przez Facebooka
ŻADEN NASZ SERWER NIE
JEST OBECNIE DOSTĘPNY
 
GTG.Clan RSAH
20.05.2007 @ 20:00
1 2
site
home board kontakt
gtg.clan
sqad rekrutacja zasady treningi
mecze
rzuć wyzwanie! tabela
Klanówka z RSAH
napisany: 20.05.2007 · 20:40 · dodał: Marcin
kategoria: gtg.clan · komentarzy: 10 · zamknięty
Tak jak obiecywałem, dziś o 20 zagraliśmy klanówkę z klanem RSAH. Runda na mp5 nasza, jednak na SO trochę spuściliśmy z tonu, ostatecznie przegrywając potyczkę - jak za starych dobrych czasów. ;) Dziękuję moim graczom, jak i przeciwnikom, za uczciwą grę - trzeba to powtórzyć, niekoniecznie z takim wynikiem. ;p Pozdro.

GTG : RSAH

1:1
(30:28, 19:30)

Przypominam, że jutro o 20 spotykamy się na serwerze klanowym, w ramach treningu. Liczę na waszą obecność.
 Dodaj swój komentarz
Pewne zmiany
napisany: 20.05.2007 · 00:25 · dodał: Marcin
kategoria: gtg.clan · komentarzy: 11 · zamknięty
Dzisiejszy dzień kończy pewien okres w życiu tego klanu, ba, prawdopodobnie całej polskiej społeczności SA-MP. II Edycja Polskiej Ligi SA-MP dobiegła końca, niestety - częściowo z mojej winy. Niedawne wydarzenia ostatecznie o tym zadecydowały: to koniec. STARS się rozpadło, najlepszy klan w Polsce... I kto by pomyślał. Do tego, poszczególne klany zaczęły wyłamywać się z rozgrywek ligowych - taka reakcja łańcuchowa. Pytanie brzmi: gdzie popełniliśmy błąd. Owszem, trochę to wszystko zaniedbałem, ale to nie w tym rzecz. Może kolejna edycja Ligi była za szybko? A może sa-mp w tej wersji wszystkim się już 'przejadło'? Pytania bez odpowiedzi. Bynajmniej, nie będę ukrywał, że jest mi z powodu tej sytuacji przykro. Przepraszam tych, których zawiodłem. Forgive me.

Od razu poruszę też sprawę jutrzejszego (dzisiejszego?) meczu. Mieliśmy o 20 grać z RSAH, ale w tej sytuacji mecz się raczej nie odbędzie - chyba, że pozaligowo. Rano ustalę szczegóły i podam je w tym miejscu.

A teraz kilka spraw porządkowych:

1. każdy członek klanu MUSI posiadać konto w serwisie GTG, aby chociażby komentować notki na stronie klanowej. Jeśli jesteś lub chcesz dołączyć do klanu, a nie masz jeszcze konta, założ je bezzwłocznie tutaj. Obowiązkowo!

2. treningi odbywają się codziennie o 20 na serwerze klanowym. Jeśli treningu nie ma, informuje o tym w statusie GG - też jestem człowiekiem i niektórych spraw nie da się załatwić czasem w innych godzinach, niż 20, sorry. ;) Aha - TRENINGI SĄ PO TO, ABY NA NIE CHODZIĆ! No.

3. teamspeak. Od przyszłego tygodnia, podczas treningów i klanówek, należy 'siedzieć' na kanale teamspeak'owym GTG i wysłuchiwać wrzasków Tatara i moich oraz samemu włączyć się do rozmowy. Wystarczy posiadać ten program, a następnie wejść na ten - 81.169.167.222:8767 - serwer i wyszukać pokój naszego klanu. Jest on zablokowany hasłem, po które zwracajcie się do mnie.

To wszystko. Proszę przestrzegać tych oraz innych zasad - bierzemy się ostro do pracy! Zdaję sobie sprawę, że teraz jest okres poprawkowy, ale od czerwca gramy na 300% normy. ;) Panowie, mamy być najlepsi! Do następnego, mam nadzieję, że weselszego, newsa. Cya.
 Dodaj swój komentarz
Ups...
napisany: 13.05.2007 · 23:38 · dodał: Marcin
kategoria: gtg.clan · komentarzy: 6 · zamknięty
...ehm. Pewnie nie pisałbym tego newsa teraz, gdyby nie pewne okoliczności. Do rzeczy więc. ;)

II Edycja Ligi trwa w najlepsze, jednak nie wszystko układa się po naszej myśli. Dwa rozegrane mecze, w tym jedna porażka, a mecz z drugiej kolejki prawdopodobnie przeniesiony. Wyniki naszych ostatnich meczy ligowych:

CW : GTG

2:0
(30:26, 30:27)

GTG : HCT

Mecz nierozegrany.

GTG : OR

2:0
(30:27, 30:21)

Nie będę ukrywał, że aby wygrać, musimy się mocno przyłożyć. W następnym tygodniu czeka nas ciężki mecz z RSAH, ale jestem dobrej myśli - musimy go wygrać! :)

Jutro też, korzystając z pewnych udogodnień, wprowadzę spore modernizacje w klanie, jak choćby ustalenie stałych godzin treningów. Wiem, że spieprzyłem ostatnio sprawę, jednak postaram się wszystko uporządkować. Przepraszam. And - that's all!
 Dodaj swój komentarz
Liga II już za 4 dni!
napisany: 23.04.2007 · 16:37 · dodał: Marcin
kategoria: gtg.clan · komentarzy: 13 · zamknięty
Witam.

Jest kilka spraw, które wymagają natychmiastowego omówienia. Po pierwsze, i najważniejsze, kolejny sezon Polskiej Ligi SA-MP startuje już w piątek. Pierwszy mecz gramy z klanem CW, już w sobotę, o godzinie 20. Kompletna rozpiska dostępna jest pod tym adresem. Szykować się!

Sprawa następna tyczy się treningów. Po rozpoczęciu Ligi, będą one odbywać się na pewno w weekendy, a jeśli czas pozwoli - także w inne dni. Godzina to najpewniej 20, jednak więcej szczegółów podam już wkrótce. Najbliższy trening ustalam na środę, o godz. 20. Obecność obowiązkowa.

Nie będę również ukrywał, że wiążę z tymi rozgrywkami spore nadzieję, więc postarajcie się. :> I to wszystko - do boju! :)
 Dodaj swój komentarz
Czy będzie podium?
napisany: 18.03.2007 · 11:28 · dodał: Marcin
kategoria: gtg.clan · komentarzy: 27 · zamknięty
Bardzo możliwe. Od ostatniego newsa, rozegraliśmy kolejne trzy mecze ligowe, zakończone zwycięstwami. Dwa pierwsze nie należały do najcięższych, szczególnie ten z klanem SF, gdzie wygraliśmy na MP5 do dwóch punktów. Dziękuję im jednak za walkę i za sześć punktów, które nam podarowali. :)

SF : GTG

0:2
(2:30, 12:30)

GTG : SWB

2:0
(30:12, 30:17)

Po drodze, zagraliśmy również spar z zespołem BAD, z którego też wróciliśmy z tarczą. Mimo tych wygranych, nie mogliśmy spocząć na laurach - czekał na nas najlepszy zespół Ligi, nasz sojusznik, klan S.T.A.R.S.. Mecz zaplanowany był na sobotę, standardowo o godzinie 19.

Podczas przygotowań do pojedynku, atmosfera w klanie nie była najlepsza - częste kłótnie i wyzwiska. Wynikały one głównie z tego, że kilku graczy nie za bardzo za sobą przepadało. Zmusiło mnie to (lub samych graczy) do podziękowania za grę w klanie. Teraz jest już spokój i wszyscy znów się kochamy. Ehm, no właśnie. ;)

Bardzo obawiałem się o to spotkanie - jeśli przegramy, szanse na podium zmalałby do zera. Wierzyłem jednak w moich graczy i wiedziałem, że stać ich na wyrównaną walkę z Gwiazdami. I tak też było. Pojedynek na DE bez większych problemów wygrał Kuchcik i to nam przypadła gra po stronie gangstaz. Po rozpoczęciu rundy, pierwsi zajęliśmy dach i czekaliśmy na przeciwnika. Z początku, oba teamy szły łeb w łeb - przez krótszą chwilę, zespół STARS był nawet na prowadzeniu. W późniejszej fazie rozgrywki, zaczęliśmy im coraz bardziej odskakiwać - skończyło się na 18 punktowej przewadze. Do rundy na obrzyny, podszeliśmy więc z większym spokojem. Na starcie było jednak nie za kolorowo - 5:1 dla przeciwnika. Potem jednak przewaga malała i mimo czestych team-killów STARS, przegraliśmy tylko sześcioma punktami, wygrywając ostatecznie mecz!

GTG : S.T.A.R.S.

1:1
(30:12, 24:30)

Oczywiście, dziękuję naszym sojusznikom za czystą i bardzo emocjonującą walkę. Wydawać by się mogło, że po tej przegranej, STARS nie ma szans na utrzymanie pierwszego miejsca - może i by tak było, jednak klan zajmujący drugie miejsce, DC, przegrał niespodziewanie z zespołem UR... jednym punktem!

Nam na przeszkodzie została tylko drużyna 2F4U. Jeśli wygramy mecz z nimi (sobota, godz. 19, n1) to Ligę zakończymy na trzecim miejscu. Liczę na Was! ;)
 Dodaj swój komentarz