ŻADEN NASZ SERWER NIE
JEST OBECNIE DOSTĘPNY
 
GTG.Clan RSAH
20.05.2007 @ 20:00
1 2
site
home board kontakt
gtg.clan
sqad rekrutacja zasady treningi
mecze
rzuć wyzwanie! tabela
Pewne zmiany
napisany: 20.05.2007 · 00:25 · dodał: Marcin
kategoria: gtg.clan · komentarzy: 11
Dzisiejszy dzień kończy pewien okres w życiu tego klanu, ba, prawdopodobnie całej polskiej społeczności SA-MP. II Edycja Polskiej Ligi SA-MP dobiegła końca, niestety - częściowo z mojej winy. Niedawne wydarzenia ostatecznie o tym zadecydowały: to koniec. STARS się rozpadło, najlepszy klan w Polsce... I kto by pomyślał. Do tego, poszczególne klany zaczęły wyłamywać się z rozgrywek ligowych - taka reakcja łańcuchowa. Pytanie brzmi: gdzie popełniliśmy błąd. Owszem, trochę to wszystko zaniedbałem, ale to nie w tym rzecz. Może kolejna edycja Ligi była za szybko? A może sa-mp w tej wersji wszystkim się już 'przejadło'? Pytania bez odpowiedzi. Bynajmniej, nie będę ukrywał, że jest mi z powodu tej sytuacji przykro. Przepraszam tych, których zawiodłem. Forgive me.

Od razu poruszę też sprawę jutrzejszego (dzisiejszego?) meczu. Mieliśmy o 20 grać z RSAH, ale w tej sytuacji mecz się raczej nie odbędzie - chyba, że pozaligowo. Rano ustalę szczegóły i podam je w tym miejscu.

A teraz kilka spraw porządkowych:

1. każdy członek klanu MUSI posiadać konto w serwisie GTG, aby chociażby komentować notki na stronie klanowej. Jeśli jesteś lub chcesz dołączyć do klanu, a nie masz jeszcze konta, założ je bezzwłocznie tutaj. Obowiązkowo!

2. treningi odbywają się codziennie o 20 na serwerze klanowym. Jeśli treningu nie ma, informuje o tym w statusie GG - też jestem człowiekiem i niektórych spraw nie da się załatwić czasem w innych godzinach, niż 20, sorry. ;) Aha - TRENINGI SĄ PO TO, ABY NA NIE CHODZIĆ! No.

3. teamspeak. Od przyszłego tygodnia, podczas treningów i klanówek, należy 'siedzieć' na kanale teamspeak'owym GTG i wysłuchiwać wrzasków Tatara i moich oraz samemu włączyć się do rozmowy. Wystarczy posiadać ten program, a następnie wejść na ten - 81.169.167.222:8767 - serwer i wyszukać pokój naszego klanu. Jest on zablokowany hasłem, po które zwracajcie się do mnie.

To wszystko. Proszę przestrzegać tych oraz innych zasad - bierzemy się ostro do pracy! Zdaję sobie sprawę, że teraz jest okres poprawkowy, ale od czerwca gramy na 300% normy. ;) Panowie, mamy być najlepsi! Do następnego, mam nadzieję, że weselszego, newsa. Cya.

Jant
napisany 20.05.2007 o godzinie 22:21
zobacz profil autora
Nie ma sprawy ;*

Wszystko jest do załatwienia. Na treningi staram sie regularnie chodzić. Niekiedy w weekendy mogę mieć z tym trudności ale chyba będzie wybaczone >:3

Proponowałbym też aby wszystkim członkom klanu rozesłać owo hasło do TS'a :C

A co do ligi - szkoda, ale wszystko co ma początek ma też swój koniec, a wszystko co jest ciekawe po pewnym czasie się nudzi. Dlatego warto urozmaicić jakoś treningi :C Wyścigi or sth. Może nawet jakiś Role Play xd
Freelancer
napisany 20.05.2007 o godzinie 13:01
zobacz profil autora
:|
PiotrMur
napisany 20.05.2007 o godzinie 11:40
zobacz profil autora
Ja już naprawdę wątpię czy MTA kiedykolwiek wyjdzie Zpn... zaraz się okaże, że wydadzą go po premierze GTA4 na PC a wtedy to mało kto będzie chciał w MTA grać :)
PS. Poza tym Clan GTG łączy xD
unobserved
napisany 20.05.2007 o godzinie 08:38
zobacz profil autora
no, mówiłem, że ta liga to już przesada. imo. nawet robienie ligi na sa:mp 0.2 większego sensu nie ma. trzeba czekać na mta.

na treningi od czasu do czasu wpadnę, chociaż mnie też nuuuudzi ta graaaa.
ja bym zawiesił klan do czasu premiery mta.
Mumol
napisany 20.05.2007 o godzinie 08:32
zobacz profil autora
I dobrze. Postaram się chodzić na treningi, ale nie obiecuje że codziennie ... zwłaszcza że teraz jest okres aby poprawić co nieco w szkole. Co do TS to nie ma sprawy, pogryziony mikrofon jeszcze działa :)
tommypl
napisany 20.05.2007 o godzinie 08:26
zobacz profil autora
ja nie będę siedział na TS'ie jak mtz. w sumie dobrze że tej zasranej ligi nie ma. może nadejdzie czas podszkolenia troche słabszych niż samej elity?
dvl
napisany 20.05.2007 o godzinie 01:52
zobacz profil autora
No, przykro trochę z tą ligą. :(
A na TeamSpeaku będę siedział jak kupię mikrofon nowy.
esk
napisany 20.05.2007 o godzinie 01:27
zobacz profil autora
IP do TS nie bedzie dzialac. Teraz nalezy sie laczyc pod sa-mp.pl jako adres IP. Po haslo mozecie sie ewentualnie zglaszac do mnie, bo 'rondze' na tym teamspeaku :>
metzen
napisany 20.05.2007 o godzinie 01:19
zobacz profil autora
A ja ten interes mam głeboko gdzieś. Ta gra mnie zwyczajnie nie bawi, na treningi albo nie moge przychodzic, albo zwyczajnie mi sie nie chce, a mikrofon mnie nie kocha, wiec olewam timspika. Pa.
PiotrMur
napisany 20.05.2007 o godzinie 01:09
zobacz profil autora
Liga kaput = szkoda... regularne treningi = YAY!, TS = COOL & STUFF!, godzina = NEIN! :/, moja ostatnia nieobecność = poniedziałek, wtorek i środa = 4 egzaminy!!!
Także od środy wracam... Jutro (na czymkolwiek) mogę się pojawić... ale w pon i wto na pewno nie! No i jeśli godzina się nie zmieni nie mogę chodzić regularnie! :O
Tak czy inaczej - Long Live Clan GTG!


Wybierz stronę: 1 2