Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTANF
GTA.cz


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!


pierwsze misje z GTA:LCS!
napisany: 11.06.2005 · 10:26 · dodał: Marcin
kategoria: San Andreas · komentarzy: 0
Tak, ujawnione zostały opisy dwióch pierwszych misji ze zbliżającego się GTA na konsolkę PSP. Nie będę się dużo rozpisywał, zapoznajcie się z nimi (czekający na tę grę i chcący uniknąć spoilerów niech lepiej tego nie czytają :)):

MISJA 1

Jedziesz przez Red Light District, aby zatrzymać się pod Sex Club 7, który teraz nazywa się Paulie's Revue Bar i jest prowadzony przez JD O'Toole. Powiadamia Ciebie o planowanym ataku triady na St. Marks. Więc jedziesz do Amunations, aby się przygotować na walkę. Wsiadasz do sentinela i jedziesz zapobiec atakowi. Pod kasynem trawają walki. Kuloodporny patriot zatrzymuje się pod budynkiem i podkłada bombe. Po chwili następuje wybuch. Kasyno, choć zniszczone, nadal się trzyma. Podjeżdża następny wóz z materiałami wybuchowymi. Tym razem ktoś musi go odwieźć w bezpieczne miejsce, Tony. Więc uważając na zniszczenia, limit czasowy oraz wskaźnik odległości odjeżdżasz wozem odpowiednio dalego, aby eksplozja nie zagrażała kasynie.

MISJA 2

Wsiadasz do Sentinela i jedziesz do posiadłości Dona Salvatore. Chce, abyś odzyskał jego pieniądze. Wskakujesz na Sancheza i ruszasz do Atlantic Quays. Niestety, triada była tu przed tobą i nieźle rozwaliła budynek. Więc znów musisz ścigać się z czasem, tym razem aby odzyskać kasę. W ostatniej chwili udaje Ci się wyskoczyć z walącego się budynku. Nadciągają ciężarówki triady, więc wskakujesz na motor i szybko uciekasz, chroniąc się bezpiecznie u Salvatore.

Tłumaczenie: N.CrashWybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 48 gości oraz 0 z 6465 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 48 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: wuuuj
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa