Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTA.cz
GTANF


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!


SA w różnych krajach
napisany: 07.06.2005 · 18:23 · dodał: sdr
kategoria: San Andreas · komentarzy: 1
Jako że od dość długiego czasu (ok. kilkanaście godzin) SA jest już dostępne dla naszych przyjaciół fanów w Stanach i paru innych krajach, postanowiłem przybliżyć wam pokrótce ceny w różnych miejscach świata.

W Polsce, jak wiadomo, edycja kolekcjonerska która pojawi się 10 czerwca będzie kosztować 209zł (mówię o cenach w sklepie Ultima.pl) przed premierą, a 259 po. Na normalną wersję, prawie dwa razy tańszą choć pozbawioną bonusowej książeczki o grze, poczekamy aż do lipca :-( (18 lipca, jeśli ktoś zapomniał).

Amerykanie, którzy grą będą się cieszyć najwcześniej (albo raczej już się cieszą), zapłacą za nią prawie 50 dolarów, co równe jest około 165 złotym... no niewątpliwie my będziemy mieli taniej. Jak przeczytacie za chwilę - będziemy mieli NAJtaniej.

Nasi zachodni sąsiedzi (Niemcy) którzy będą mieli ochotę kupić w grę, zapłacą prawie 45 euro.. czyli na złotówki to około 185 zł. I kto powiedział że w Niemczech nie jest wcale tak drogo?

Na koniec zostawiłem Wielką Brytanię. Wszyscy Irlandczycy, Szkoci, Walijczycy i inni będą musieli zapłacić 30 funtów. Dla tych którzy nie znają kursu funta to może być dość mało, ale niestety - równa się to 180 złotym. I dodatkowo będą mieli w swoim języku :)

Jako ciekawostkę podać można różnice minimalnego wieku w jakim musi być ktoś kto ma ochotę kupić grę. W Stanach trzeba mieć 17 lat. Niemieccy gracze muszą mieć tylko 16 lat, a Anglicy pograją w nowe GTA tylko jeśli będą mieli 18 lat (czyli tylko Anglicy muszą być pełnoletni. Może nastolatkowie w Anglii mają słabe nerwy i brzydzą się krwią?

Wszystkie kwoty są cenami GTA:SA w sklepach Amazon.com (USA), Amazon.co.uk (Anglia) i Amazon.de (Niemcy)

Azu
napisany 07.06.2005 o godzinie 21:05
zobacz profil autora
To nie taki glupi pomysl zeby ktos znajomy kupil GTA w USA i wyslal a potem mu zwrucic kase i tak bede stowke do przodu!


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 87 gości oraz 0 z 6465 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 87 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: wuuuj
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa