Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTANF
GTA.cz


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!GTG4 - nowa twarz GTAthegame
napisany: 02.06.2005 · 19:52 · dodał: sdr
kategoria: GTAthegame · komentarzy: 0
Ave! No... i stało się! Po niespełna pięciu miesiącach zakończyłem prace nad nowym wizerunkiem naszego serwisu. Należy przez to rozumieć nie tylko widoczny design (w tym oficjalne logo), ale również nasz własny silnik. Absolutnie wszystko jest stworzone od nowa, przeze mnie (chwalpięta ;D) bez zastosowania jakichkolwiek darmowych skryptów. Nie ma co za wiele gadać, wszystko możecie sobie sami obejrzeć :) jP żegnaj...

Całkowitą nowością na naszej stronie jest możliwość rejestracji. W jP opcja ta była trochę "zepsuta", więc musiałem ją wyłączyć. Tutaj wszystko działa i możecie bez problemu, już teraz założyć swoje własne konto. A nie ukrywam, że bez konta to na nowym GTG4 nie można żyć. Niestety... Aby napisać u nas cokolwiek trzeba być zarejestrowanym. Konto zakłada się szybko i bezproblemowo. Warto dodać, że w archiwum znajdziecie wszystkie newsy, nie tylko od września, ale od 02 lutego 2004 - czyli od początku istnienia stronki (zadbał o to lothronik) :)

Kilka uwag. Od razu zaznaczam, że strona jest sprawna jednak nie udało mi się wykończyć kilku innych rzeczy, m.in: WAP, RSS, IGF, Enjoy, downloadu, skórki do forum (70%), itp... Zamierzam jednak w najbliższym czasie uzupełnić te braki. Przez jakiś czas też domena będzie działała na zasadzie przekierowania. Negocjuję ze sponsorem (GRY-OnLine.pl) możliwość podpięcia co zapewne się uda zrobić. Mogą nie działać w niektórych działach screeny. Trochę tego jest :/ Od dziś jeśli ktoś chce podesłać news, powinien skorzystać ze specjalnego formularza na dole strony (maile będą ignorowane).

Na koniec pragnę złożyć kilku osobom specjalne podziękowania: lothronikowi, Adamowi733 (którego nie ma już z nami), martinowi oraz innym za wyręczanie mnie z pisania tekstów i newsów na stronie :) Bez nich naprawdę GTG4 powstałoby o wiele później, a i zapewne nie mielibyśmy największego zbioru materiałów o San Andreas w Polsce :p THX!

BTW: Na najbliższy czas planuję też wprowadzić jeszcze kilka dodatkowych nowości na stronie, więc... stay tuned.

BTW2: Wczoraj wieczorem nasza baza danych miała dziwnego schiza i nie wytrzymała liczby połączeń, dlatego nie zrażajcie się gdyby dziś wystąpiły podobne problemy :]

Zapraszam do wyrażania swoich opinii, chwalenia, krytykowania i udzielania dobrych rad. Na forum jest specjalny topic do oceny.

EDIT: Wszelkie błędy wykryte na stronie prosze zgłaszać tutajWybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 66 gości oraz 0 z 6465 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 66 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: wuuuj
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa